dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 125
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 2483
  1. #1041

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedź!

    Właśnie widziałam w Lidlu i sie zastanawiałam czy kupić, następnej okazji juz nie przepuszczę, utwierdzona Twoim zadowoleniem, popatrz mała rzecz a cieszy.
    Osobiście nie piszę dziennika, ale zagladam na forum. Z dużym zaciekawieniem słedziłam Twój dziennik. Bardzo się ciesze, że pomimo zakończenia budowy ciagle jesteś aktywna i raz po raz napiszesz i pokażesz coś ciekawego.
    Fajnie byłoby gdybyś na wiosnę pokazała nowinki z ogrodu.
    Gratuluje pieknego domku ogrodu i pieknej formy opisania tego wszystkiego.

    Również mam sznaucerka miniature ale czarno srebrnego.

    Pozdrawiam Basia
    Andrew

  2. #1042
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Fajnie byłoby gdybyś na wiosnę pokazała nowinki z ogrodu.
    Pewno, że pokarzę

  3. #1043

    Domyślnie

    Witam!
    Wyobraź sobie, że podjechałam dzisiaj do Lidla i były jeszcze te ustrojstwa do chlebka. Dzięki Tobie moja rodzinka też bedzie jadła super chlebek.
    Gdybym Cie mogła jeszcze prosić o przepis na chlebek i parę dobrych rad na ten temat.

    Pozdrowienia z Poznania Basia
    Andrew

  4. #1044
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrbasia
    Witam!
    Wyobraź sobie, że podjechałam dzisiaj do Lidla i były jeszcze te ustrojstwa do chlebka. Dzięki Tobie moja rodzinka też bedzie jadła super chlebek.
    Gdybym Cie mogła jeszcze prosić o przepis na chlebek i parę dobrych rad na ten temat.

    Pozdrowienia z Poznania Basia
    Przepis znajdziesz na każdej mące ale nie każda się chyba nadaje , zależy od typu mąki np. typ 550, 1050,405,1150 te są podane w przepisach które masz razem z instrukcja obsługi.....
    ja kupuję mąkę na stronie www.mieszanki.pl
    kupiłam kilka różnych rodzai mąki oraz makę na chleb popularny .....
    0,5 kg mąki- w pierwszej kolejności wlewam 340ml wody (letniej) do niej dodaje drożdże i wsypuję mąkę ...nastawiam program i resztę robi maszyna
    powodzenia

  5. #1045

    Domyślnie

    Dzięki, dzięki, dzięki


    Basia
    Andrew

  6. #1046

    Domyślnie

    Mam pytanko odnośnie zielonych kółek na scianie, gdzie je kupowałaś i jakie to odcienie zielonego. Ja też mam pokój synka pomalowany na zielono

  7. #1047
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinst
    Mam pytanko odnośnie zielonych kółek na scianie, gdzie je kupowałaś i jakie to odcienie zielonego. Ja też mam pokój synka pomalowany na zielono
    Kupowała w markecie...to naklejki w kilku odcieniach zielonego

  8. #1048

    Domyślnie

    Narobiłaś mi apetytu na to urzadzenie do chleba, u nas są zapisy w sklepach... i tak w sobotę objechałam 3 najbliższe sklepy w poszukiwaniu chleba.
    Jacki
    ---------------------------------------
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nie-szuka-pana
    Ościeżnicę Porta nową sprzedam

  9. #1049
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacki
    Narobiłaś mi apetytu na to urzadzenie do chleba, u nas są zapisy w sklepach... i tak w sobotę objechałam 3 najbliższe sklepy w poszukiwaniu chleba.
    zapisy ja pamiętam takie zapisy wieleeele lat temu
    kup maszynę i będzie po kłopocie...przynajmniej w weekendy

  10. #1050

    Domyślnie

    Witam serdecznie i gratuluję tak gustownie urządzonego domku wraz z ogródkiem ale mam do Pani prośbę czy może mi Pani podać dokładną nazwę wkładu kominkowego wiem tylko tyle że to firma dovre ale jaki to model bo na stronach internetowych jest ich wiele i nie potrafię go zidentyfikować a może pamięta Pani koszt tego wkładu .



    Z góry dziękuję za informację.

  11. #1051
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał Atom1
    czy może mi Pani podać dokładną nazwę wkładu kominkowego wiem tylko tyle że to firma dovre ale jaki to model bo na stronach internetowych jest ich wiele i nie potrafię go zidentyfikować a może pamięta Pani koszt tego wkładu .
    Z góry dziękuję za informację.
    O wkład ktoś już pytał i odpowiadałam w komentarzach na str.16 jakbys mogła zobaczyć tak dokładnie to nie pamietam jaki model bo zaproponowano mi w firmie wykonującej kominki, spodobał mi się i taki kazałam kupić (nawet żadnego papierku nie mam ) gdyby co to mogę reklamować w tej firmie....kosztował chyba 5400zł.
    naprawdę wart tych pieniędzy
    pozdrawiam

  12. #1052
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar malkaj
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    161
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dziękuję Ci Olu za informacje. Byłam w Białce Tatrzańskiej na nartach i dopiero dzisiaj odczytałam te ostatnie posty. Będę szukać tego urządzenia do chleba w Lidlu, w Tesco lub w internecie. Fajnie jest czytać Twój dziennik, bo można się wiele dowiedzieć, a przede wszystkim można podziwiać Twój dom i otoczenie domku. Gratuluję Ci gustu i umiejętności dekorowania wnętrz. Załóż firmę, a chętnie zatrudnię Cię do pomocy w urządzaniu mojego domu (który dopiero wybuduję).
    Pozdrawiam

  13. #1053
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    malkaj
    Załóż firmę, a chętnie zatrudnię Cię do pomocy w urządzaniu mojego domu (który dopiero wybuduję).


    Życzę powodzenia

  14. #1054

    Domyślnie pytanko

    Z przyjemnością przeczytałam Twój dziennik i jestem pełna podziwu dla Twojej wytrwałości i systematyczności w pisaniu
    A domek śliczniutki i ogród też. Mój ogród jest na zboczu, może nie takim bardzo stromym ale zawsze i na razie mam zgryz jak to uformować żeby było sensowne i jeszcze wygodne
    Ale moje pytanko dotyczy czego innego, o ile dobrze wszystko przeczytałam to masz ogrzewanie podłogowe i w salonie deski na podłodze. Napisz, proszę, jakie to drewno i jak Wam się spisuje na ogrzewanej podłodze.
    Też taki temat rozważamy i nie wiem na co się zdecydować, a Wy już "chwilę" mieszkacie i na pewno masz jakieś zdanie na ten temat.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
    Na pewno zajrzę żeby zobaczyć wiosenne zdjęcia domku

  15. #1055
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał ruda1
    To postaw płot zaraz za domem i udawaj, że reszta nie jest Twoja
    A tak serio, my mamy 1400m2 i jak pomyślę o koszeniu trawy to już mi się słabo robi. Chyba sama postawię sobie płot tuż za domem
    Witam śledzę z zaciekawieniem Wasze rozmówki i tak sobie myślę... ja to mam 4000m2 i ciekawa jestem co ja takiego zrobię, mi to się dopiero słabo robi na samą myśl o koszeniu chyba teścia zatrudnię
    pozdrawiam

    kropkq masz rewelacyjny domek!!!

  16. #1056
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie Re: pytanko

    Cytat Napisał ewekm
    Ale moje pytanko dotyczy czego innego, o ile dobrze wszystko przeczytałam to masz ogrzewanie podłogowe i w salonie deski na podłodze. Napisz, proszę, jakie to drewno i jak Wam się spisuje na ogrzewanej podłodze.
    W salonie jest podłogówka i położone są deski ale te specjalne , nadające się pod ogrzewanie podłogowe....jak na razie spisuje się dobrze, nic złego się nie dzieje, są przyjemnie w dotyku gołą nogą ale nie są ciepłe raczej letnie ....
    mało grzeje gazem bo uwielbiam palić w kominku a załączenie pieca mam ustawione na 21,5 stopnia .... rzadko jak na razie się włącza
    ale kiedy wprowadziłam się a był to koniec lutego grzałam gazem, podłogówka w salonie spisywała się na medal

  17. #1057
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa
    Witam śledzę z zaciekawieniem Wasze rozmówki i tak sobie myślę... ja to mam 4000m2 i ciekawa jestem co ja takiego zrobię, mi to się dopiero słabo robi na samą myśl o koszeniu chyba teścia zatrudnię
    pozdrawiam

    kropkq masz rewelacyjny domek!!!
    Jak teściowa jeszcze młoda i lubi pracę w ogrodzie to byłaby dla niej czysta przyjemność ja bym nie odmówiła
    odnośnie wielkości ogrodu , to fajnie mieć taką dużą działkę ....nasadziłabym drzew owocowych, kupiłabym kozę to trawką by się zajęła a i mleczko kozie jest zdrowe.....same korzyści

  18. #1058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Mi chodziło o teścia i tylko koszenie trawki,chociaż ogrodem zajmuje się lepiej niż moja teściowa
    z pewnością na swoim wszystko robi się z samą przyjemnością nie mogę się doczekać
    co do tych drzewek owocowych, fajny i ciekawy pomysł,wiosną aż miło będzie patrzeć jak wszystko kwitnie z pewnością zasadzimy brzózki a koza pominę temat
    Ola zapraszam do mnie, dam znać kiedy oczywiście bo jak na dzień dzisiejszy to jeszcze nie ma do czego (chodzi o planowanie przydomowego ogródeczka) najlepiej na lato mieszkam niedaleko morza
    pozdrawiam

  19. #1059
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Mmelisa napisał :

    Ola zapraszam do mnie
    z miłą chęcią jak będę w pobliżu
    a w jakich okolicach mieszkasz?

  20. #1060
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    będziemy budować się w okolicach Słupska nad morze będziemy mieć też nie daleko więc w wakacje będzie co robić... słonko, plaża... i ogródeczek

Strona 53 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony