dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 121 z 121
  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciagp Zobacz post
    Właśnie boję się tego dotykania, ale jeżeli przy krokwiach 15.5-16 mogę dać wełnę 15, to super, będzie 15 między i 20 pod.

    A co do foliii paroizolacyjnej, na co zwracać uwagę? jakie powinna mieć parametry? Jakieś firmy są lepsze? (Wczoraj ktoś mi powiedział, że np. nie kupować wełny knaufa, mimo, że ma parametry takie jak ursa, isover, czy rockwool)

    I jeszcze podobno jest jakaś rewelacyjna paroizolacja aluminiowa, która odbija ciepło z powrotem do wnętrza. Prawda to?
    A kto ci powiedział, żeby nie kupować Knaufa, zagrożona konkurencja ? Ja właśnie kupiłem 15 i 18cm unifita chociaż sie jej naszukałem bo w okolicznych hurtowniach tylko na zamówienie.

    Miałem trochę isovera 0,033, troche 0,04, rolkę rockwoola skalnego 0,033 i twierdze, że Knauf je wszystkie sponiewierał jakością.
    Wełna knaufa jest twardsza od innych rozpręznych, 15-ka rozpręża sie na ok. 15cm a nie puchnie do 20 wypychając membranę pod same w moim przypadku deski i likwidując szczelinę wentylacyjną, pylenie nieporównywalnie mniejsze od tych dwóch pozostałych i cenowo konkurencyjna.
    Ostatnio edytowane przez _olo_ ; 21-05-2017 o 12:35

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony