dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ragless

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    2

    Domyślnie Kociał HEF 25kW - jak go dobrze ustawić?

    Witam

    Posiadam od 2 miesiecy kocioł HEF Eko Plus uniwersalny 25kW - jak go dobrze ustawić? Zastaniawia sie czy ustawiłem dobrze parametry sterowania < czas podawania, temperature, dmuchawe> Do pieca mam dołączona pompe stwrowaną za pomoca AURATON 2005 TX regulator bezprzewodowy (euroster). Jak optymalnie dobrać wszystkie parametry żeby uzyskać maksymalna sprawność?

  2. #2

    Domyślnie Re: Kociał HEF 25kW - jak go dobrze ustawić?

    Cytat Napisał ragless
    Witam

    Posiadam od 2 miesiecy kocioł HEF Eko Plus uniwersalny 25kW - jak go dobrze ustawić? Zastaniawia sie czy ustawiłem dobrze parametry sterowania < czas podawania, temperature, dmuchawe> Do pieca mam dołączona pompe stwrowaną za pomoca AURATON 2005 TX regulator bezprzewodowy (euroster). Jak optymalnie dobrać wszystkie parametry żeby uzyskać maksymalna sprawność?
    Metodą prób i błędów. Nie podam Ci gotowego przepisu bo wiele zależy od posiadanego groszku, wielkosci mieszkania, komina itd.

    Zacznij od tego co Ci instalator wprowadzil i na podstawie tego co zaobserwujesz na retorce dokonuj zmian.

    AK
    Kiwal
    gg:19496

  3. #3

    Domyślnie Re: Kociał HEF 25kW - jak go dobrze ustawić?

    Cytat Napisał ragless
    Witam

    Posiadam od 2 miesiecy kocioł HEF Eko Plus uniwersalny 25kW - jak go dobrze ustawić? Zastaniawia sie czy ustawiłem dobrze parametry sterowania < czas podawania, temperature, dmuchawe> Do pieca mam dołączona pompe stwrowaną za pomoca AURATON 2005 TX regulator bezprzewodowy (euroster). Jak optymalnie dobrać wszystkie parametry żeby uzyskać maksymalna sprawność?
    Witam!

    Ja mam ten sam kocioł. Moje nastawy na dzień dzisiejszy (Sterownik Alpha Elektron A-01):

    Temp.Zad: 62*
    Temp c.w.u: 45*
    Podawanie 17sec.
    Postój: 43sec.

    Zasobnik wystarczy na 6 dni. Pow. do grzania 140m2(na dzień dzisiejszy ).

    Podaj swoje parametry.

    Pozdrówki. Mike

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony