dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Dzrzwi wewn ok.Trójmiasta

    czy ktoś może podać namiary na sprawdzonego producenta drzwi wewnętrznych? No i oczywiście niedrogiego. Mile widziane okolice Trójmiasta.

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj Elanek Podaję namiary na superstolarza jeżeli chodzi o drzwi wewnętrzne .
    Pan Leik (imienia nie pamiętam)
    Wieś Zakrzewo w pobliżu miejscowości Linia , Cewice , Lębork
    tel stacjonarny kierunkowego nie znam ale chyba 0-58 - 676-87-70

    Link - drzwi jego produkcji http://voila.pl/mmzuy/index.php?get=1&f=1

    Z Gdańska dojedziesz tam przez Kartuzy - Sierakowice do Łebuni i tu skręcisz w prawo do Okalic i Zakrzewa - kompletne zadupie , ale stolarz bardzodobry .

    Jeszcze jeden stolarz bdb ten bliżej .
    Adam Mateńko
    Wieś Kleszczewko - 1 km za Łęgowem , Łęgowo 1,5 km za Pruszczem Gd.
    Tel. stacjonarny 0-58-691-15-81
    Jadąc od Łęgowa pierwszy dom po prawej stronie na zakręcie drogi . W ogrodzie figura Matki Boskiej . Facet ma wyjatkowe wyczucie i smak tego co robi .

  3. #3

    Domyślnie Drzwi wewn.ok Trójmiasta

    Dziękuję bardzo za info. A jak wyglądają ceny?

  4. #4

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia . Ja robiłem dzrzwi w 2000 roku u pana Leika w Zakrzewie . Opaski - te szerokie z rozetami oraz wykończenie w drewnie robił mi pan Mateńko z Kleszczewka .
    Leik robi drzwi bez klamek (same zamki) i bez opasek . Robi także opaski .
    W tamtym czasie za jedne drzwi zapłaciłem 270 zł - drzwi surowe . Opłacało się jechać po te drzwi na to zadupie - teren po PGR-owski . Zamawiałem wszystkie drzwi w budynku . Malowanie , obsadzanie szybek szprosowych , montowanie klamek robił mi drugi stolarz . Pan Mateńko wykonuje generalnie wszystko . Specjalizuje się w schodach ale drzwi robi też piekne zewnętrzne także . Nie ma szyldu na jego budynku . Generalnie stolarnia mała nie niepozorna . Pracuje razem ze szwagrem i to on jest chyba cichym mózgiem tej spółki .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony