dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasica1234

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    libiąż
    Kod pocztowy
    32-590
    Posty
    2

    Domyślnie pomocy

    po czretecg dniach umyłam płyki płynem uniwersalnym ajax i fuga która była w kolorze ceglastym zrobila się prawie biała... okropnie to wygląda ...szukałam pimentu który da mi kolor ceglasty ale nie moge znaleźć a łaczenie dwóch różnych odcieni nie daje i tak takiego koloru...jak moge ją przyciemnić...najgorsze jest to ze to dopiero połowa płytek druga połowa bedzie kladziona za miesiac i bedzie to beznadziejnie wygladac jesli jedna część fug będzie prawie biała a druga w prawidłowym kolorze...czy jedynym wyjsciem jest wydłubanie jej i położenie na nowo?... (fuga firmy knauf) ...nastepnym razem będę wiedziala ze nie należy używać tak szybko żadnych detergentów do jej mycia...myślałam ze mogę już to zrobić po 24 godzinach... i jszcze jedno żebym nie popełniła drugi raz takiego błędu po ilu mogę myć płytki detergentami na opakowaniu pisze tylko tyle ze można poddawać fuge dużej ilości wody po 1 tygodiu i nic więcej ...proszę o rade

  2. #22

    Domyślnie Olejem

    Zwykłym, jadalnym. Wiem co mówię, sama tak przyciemniałam Zaciapałam i zostawiłam na pół dnia. Potem umyłam wodą z ludwikiem. Bardzo nie ściemniały ale efekt widać. Pomysł wzięłam z kuchni, gdzie fuga w kolorze manhatan przyciemniła mi się do prawie grafitu, niestety w wyniku wypadku z olejem I na dodatek nie da się odbarwić nawet domestosem. Spróbuj wykonac test na jakimś mniej widocznym miejscu.

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasica1234

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    libiąż
    Kod pocztowy
    32-590
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaszak Zobacz post
    Zwykłym, jadalnym. Wiem co mówię, sama tak przyciemniałam Zaciapałam i zostawiłam na pół dnia. Potem umyłam wodą z ludwikiem. Bardzo nie ściemniały ale efekt widać. Pomysł wzięłam z kuchni, gdzie fuga w kolorze manhatan przyciemniła mi się do prawie grafitu, niestety w wyniku wypadku z olejem I na dodatek nie da się odbarwić nawet domestosem. Spróbuj wykonac test na jakimś mniej widocznym miejscu.
    dziękuje bardzo...spróbuje

  4. #24

    Domyślnie

    Aaaa, kasica, Ty masz trochę inny problem niż ja, moja fuga była po prostu za jasna z urzędu, nie z powodu wypadku przy pracy. Bardzo jestem ciekawa czy w Twoim przypadku patent z olejem zadziała.

  5. #25

    Domyślnie

    A co myślicie o renowatorze do fug? Kupiłam coś takiego. Też mam za jasną i chcę ciemniejszą. Po niedzieli chce spróbować. Warto?
    http://allegro.pl/renowator-odswieza...946189089.html

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony