dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: ogrodzenia

  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    snikar

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    7

    Domyślnie ogrodzenia

    mam do wykonania ok 60 mb ogrodzenia z siatki powlekanej ogrodzeniowej wys 1.5m wraz z niewielka wylewka oraz demontaz starej siatki interesuje mnie cena robocizny

  2. #2

    Domyślnie

    U nas wyszło 26zl/mb z podmurówką
    _____________________________
    Mantra

  3. #3

    Domyślnie

    robiłem takie ogrodzenie w poprzednim roku (siatka 1,4 wys., powlekana, słupki, naciągi, położenie obrzeży betonowych zamiast wylewki) - materiał z robocizną łącznie ok. 33 zł/mb. (uwaga : nie uwzględnia kosztu zakupu obrzeży).

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    snikar

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał mantra
    U nas wyszło 26zl/mb z podmurówką
    dobra cena a nie chcialem zaszalec

  5. #5

    Domyślnie

    u nas powiedzieli 35 zł za metr - za samą pracę. Trzeba doliczyć koszt materiałów. Szukamy dalej, bo do ogrodzenia mamy około 600 mb

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jarma

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a mi powiedzieli 50zł za m/b z materiałem i robocizną.Słupki co 3 m plus betonowa płyta 300x300x6,rura fi32 iobudowa słupka w kształcie litery H.Aha ...siatka powlekana 1,5m. :o ..........słupki znalazłem z ceownika g/w 80x40(gratis od szefa z odzysku) za płytę zapłace 22 zł/szt,siatka 5zł m2(i nie powlekana tylko ocynk,zawsze można pomalować)cement+ gruz z krawężników i płytem chodnikowych załatwia mi kolega i wyjdzie mi jakieś 30-35 zł za metr,oczywiście nie liczę robocizny.........
    pzdr:jarma

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    U mnie wykonawca budujący mi dom za ogrodzenie bierze 10zł /mb bez podmurówki (same zabetonowane słupki i rozpięta siatka
    z pomurówka 20zł/mb
    ale zaznaczył mi że robi to wyłącznie przy okazji robót murarskich całego domu -samego wykonywania ogrodzenia nigdy by się nie podjął

  9. #9

    Domyślnie

    a ile płacicie za mb ogrodzenia z klinkieru (wykop, zbrojenie, murowanie) bez przęseł metalowych

    ja płaciłem 130 zł za mb dużo czy mało?
    Dom nad ruczajem 2 - Archon

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony