dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 36
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 714
  1. #1

    Domyślnie projekt EDYTA pracownia MGPROJEKT

    :lol: czy ktos wybral projekt Edyta z pracowni MG projekt

  2. #2

    Domyślnie

    Witam

    ponawiam swoje pytanie, czy nikt nie buduje Edyty????????

    Napiszcie chociaż co o nim sądzicie :)

    podaje link
    http://www.mgprojekt.com.pl/domki/edyta/index.php

    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    cześć

    Myslę że to bardzo ładny, duży domek )

    i życzę , żeby szybko został zbudowany

    pozdrowienia

    Beata i Jarek

  4. #4

    Domyślnie



    Duży, ładny dom. Kosztowny w budowie, za to bardzo wygodny w użytkowaniu. Funkcjonalnie rozplanowny. Wszystko zależy od Ciebie. Jak się podoba, stać Was na takie koszty to budować. Nie oglądać się na opinie innych.
    Domek jest wygodny, ma dużą przestrzeń wypoczynkową, sporych rozmiarów łazienki i pokoje.
    Na mój gust ma za dużo powierzchni gospodarzcych. Jedną bym zlikwidował.

    Na parterze w wiatrołapie zlikwidowałbym szafę i tą powierzchnię dorzucił do spiżarki - bardziej się przyda
    Z drugiej strony wiatrołapu wyburzyłbym ściankę z drzwiami i pomieszczenie gospodarcze przerobił na korytarz. Pod ścianą na całej długości dużą szafę na ubrania a od strony okna duże, ładne rośliny doniczkowe. Coś ala mała oranżeria z funkcją garderoby i sieni. Ale to jest tylko moje zdanie i moja propozycja .

    Generalnie mówiąc domek niczego sobie.
    Regulamin forum

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Dobre rady i ciekawe propozycje. Edyta to taka większa Saga. Jak dla mnie to za wysokie pomieszczenia (3m). Mogłyby być niższe. A koszty budowy też uzależnione od materiałów. Pewnie można je troche zmniejszyć. Np. zaplanowano w kosztorysie posadzki z parkietu. Panele są tańsze. I tak można by wyliczać... Zapewne drogi bedzie dach bo to 363m kw. Ale układ mi się podoba. A tak szczerze mówiąc, to podobają mi sie te pomieszczenia gospodarcze. Zawsze byłoby gdzie upchać kosiarki, rowery, taczki itp. bez konieczności budowania odrazu drugiego budynku gospodarczego na działce.

  6. #6

    Domyślnie

    Cześć mnie się ogólnie podobają domy z MG Projekt Podobnosą często jakieś niedociągnięcia ale tak jest w większości projektów.Pierwszy był Faworyt ale widziałam w realu i wydaje mi się że ma bardzo wąskie gardło z jadalni do salonu.Potem był BENEDYKT ten nadal mi się podoba Mam jednak dość projektów dworkowych.i na oku mam SIEDZIBE Dworkowe natomiast mają lepsze rozwiązanie w środku i moje błędne koło się zamyka
    basia37

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Mi też się podobają. Benedykt też mi się podobał ale miałam okazję widzieć go w rzeczywistości w tej największej wersji i mnie poraził. Wyglądał jak lotniskowiec Ładny, ale duży, za duży Ostatecznie wybrałam i zakupiłam do budowy http://www.mgprojekt.com.pl/domki/przestronny/index.php w wersji z 2 garażami. Siostra buduje obok też dom z mg ale inny projekt. Mamy inne działki i te domy na nie pasują. Wybrała projekt http://www.mgprojekt.com.pl/domki/zalesie/index.php Pasuje do okolicy bo to przy samiutkim lesie Co zaś się tyczy błędów w projektach to myślę, że dobry fachowiec sam je naprawi I odwrotnie- zły fachowiec spierniczy każdy dom, bez względu na projekt
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  8. #8

    Domyślnie

    Cieszę się, że inni tez wybierają mgprojekt tylko szkoda, że nikt nie buduje Edyty chcielibyśmy bradzo zobaczyc ją w realu.
    Czy tez nie będzie z niej jakiś "lotniskowiec" :(

    Jakbyście widzieli cos o ludzich którzy wybrali Edytke koniecznie dajcie znać!!
    Pozdrowienia :D

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Co prawda to nie fotki Edyty lecz Benedykta ale może sie przydadzą Zamieściłam je w wątku o Benedykcie http://forum.muratordom.pl/viewtopic...686047#1686047
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  10. #10

    Domyślnie

    Juz niedługo ruszamy z budową czekamy jeszcze na energetykę( :( w sumie to najwazniejsze) no i pozwolenie czyli za ok 2 miesiące zaczynamy.
    Mamy już bloczki i strzemiączka.
    Chetnych do pooglądania realizacji projektu "EDYTA" zapraszam juz wkrótce.

    Pozdrawiam :wink: :wink:

  11. #11

    Domyślnie

    Witaj Agnieszko,
    Jestem bardzo ciekawa jak Wam wyjdzie ,,Edyta'', my na 95 % też jesteśmy zdecydowani na ten projekt... ale prawdę mówiąc chciałabym zobaczyć go w realicacji Wcześniej oglądaliśmy projekt ,,cztery kątyII'' z domowych klimatów, ale tam nam zabrakło właśnie pomieszczeń gospodarczych...

  12. #12

    Domyślnie

    Witam serdecznie
    Czekamy na pozwolenie i ruszamy juz niedługo miejmy nadzieję.
    Napewno będę wysyłała zdjęcia z realizacji na bierząco.
    Ja już nie moge się doczekać rozpoczęcia i mam nadzieję, że też się zdecydujecie.
    U nas nie będzie tych pomieszczeń gospodarczych bo będą z nami mieszkali rodzice, ale uważam, że to fajna sprawa.
    Skróciliśmy też trochę Edytke o jeden garaż bo nie zmieściłaby się nam na działce ale mam nadzieję, że i tak będzie ok!

    Także życzę mądrego wyboru i powodzenia( sobie również)

  13. #13

    Domyślnie

    a które pomieszczenia gospodarcze zajmą rodzice?
    a nie wydaje Ci sę troszkę za mały i słabo ustawny salon?
    i jeśli to nie jest tajemnica - to gdzie będziecie sę budowali?

  14. #14

    Domyślnie

    Rodzice zajmą te pomieszczenia dwa pomiędzy łazienką na dole nam zostają tylko pomieszczenia za garażem!

    Salon mi się bardzo podoba mam nadzieję, że będzie duży i jasny i wydaje mi się , że jest ustawny i do tego narożny kominek i bedzie super

    My budujemy w Janikowie gm Oława woj Dolnośląskie.
    Zapraszamy serdecznie ale narazie jeszcze nic nie ma
    Więc jak tylko domek będzie stał to można oglądać bez problemu
    Pozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszka11
    My budujemy w Janikowie gm Oława woj Dolnośląskie.
    Zapraszamy serdecznie ale narazie jeszcze nic nie ma
    Więc jak tylko domek będzie stał to można oglądać bez problemu
    Pozdrawiam
    już się nie mogę doczekać ale szczerze, myślałam, że na tym forum znajdę już kogoś kto postawił sobie ten domek...

  16. #16

    Domyślnie

    Witam serdecznie

    Ja myślałam, że będzie tu pełno takich osób które wybrały właśnie Edyte, ale może ona jest poprostu za duża na dzisiejsze realia?!
    Ja mimo wszystko zaryzykuje, jest to idealny dla nas projekt!!

    pozdrawiam

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszka11
    Skróciliśmy też trochę Edytke o jeden garaż bo nie zmieściłaby się nam na działce ale mam nadzieję, że i tak będzie ok!
    a czy w ten sposób cały dach nie uległ zmianie? czy taka przeróbka podraża w jakiś sposób koszt projektu? ja osobiście póki co myślałam o zlikwidowaniu ścian do salonu - wtedy stworzyłaby się jedna wielka przestrzeń... ale jeszcze do końca nie jestem pewna...

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszka11
    Ja myślałam, że będzie tu pełno takich osób które wybrały właśnie Edyte, ale może ona jest poprostu za duża na dzisiejsze realia?!
    a ja wiem... początkowo gdy szukałm projektu domu nie zwracałam uwagi na takie które mają np. dwie łazienki na górze - teraz dla mnie to podstawa - dzieci mają swoją a my swoją i tutaj znowu pojawił sie problem - bo z kolei b. mało projektów miało u góry dwie łazienki

  19. #19

    Domyślnie

    W ten sposób obniżyliśmy koszt budowy
    A w projekcie zostały tylko naniesione zmiany a to kosztuje ok 200zł.
    także myslę, że jest to dla nas korzystne.

    Jeżeli chodzi o ściany to tez wprowadzilismy niewielkie zmiany- na górze tylko zmienilismy umiejscowienie niektórych drzwi.
    Nie wszystkie ściany da się zmienic więc to już musialibyście się dowiedzieć u architekta.
    A pozatym Edytka jest dla mnie idealna i nie chce nic więcej w niej zmieniać!
    A mysleliście o podniesieniu ściany kolankowej bo ja właśnie nie wiem co zrobić??

  20. #20

    Domyślnie

    [ [/quote] a ja wiem... początkowo gdy szukałm projektu domu nie zwracałam uwagi na takie które mają np. dwie łazienki na górze - teraz dla mnie to podstawa - dzieci mają swoją a my swoją i tutaj znowu pojawił sie problem - bo z kolei b. mało projektów miało u góry dwie łazienki [/quote]

    My z kolei szukaliśmy projektu w którym byłyby dwa pokoje na dole dla rodziców albo chociaż pomieszczenia gospodarcze które można by przerobić i jedyny jaki znależliśmy była to Edyta właśnie.
    Na górze zrobimy jedna łazienka tą większą to pomieszczenie 8m2 będzie częścią sypialną dla dziecka( którego jeszcze nie ma , ale może wkrótce)

Strona 1 z 36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony