dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dudamarko

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-289
    Posty
    2

    Domyślnie Poszukuje projektu tego domu :

    WItam,
    Ostatnio spotkałem bardzo ładny dom i chciałbym sobie taki w przyszłości postawić..
    Rozmawiałem z właścicielem ale nie posiada już planów, dom budowany w latach 80-90 tak więc nie wiem czy gdziekolwiek teraz znajdę ten projekt.
    Naszkicowałem plan parteru który widziałem, na piętrze są 2 pokoje i łazienka. Dach dwuspadowy.
    Ciekawostką jest tak zwany krzyż na suficie ( wzmocnienie stropu ), jak mówiłem dom budowany w latach 80-90 więc projekt pochodzi również z tych lat.

    Jeżeli ktoś wie jak ten projekt się nazywa lub jest w jego posiadaniu bardzo proszę o kontakt

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	79,4 KB
ID:	322519

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    przecież to może być projekt indywidualny. Podwójne wejście do domu nie jest typowe w polskich projektach.

    Poza tym wejście z garażu do salonu. Bieganie przez salon z zakupami do kuchni.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dudamarko

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-289
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dziękuje za odpowiedź.
    Właśnie w tym rzecz, że to nie jest projekt indywidualny ponieważ rozmawiałem z właścicielem. W latach 80-tych był podobno popularny i trochę takich domów stoi.
    Jak sam widzisz układ domu jest taki jak jest.
    Nie mam nawet najmniejszej wiedzy o tym projekcie, właściciel z którym rozmawiałem też już dużo z tego nie pamięta.

    Zadam pytanie trochę z innej beczki, a może dobrze było by zatrudnić architekta który by ten dom wymierzył i zrobił projekt? Jak myślisz?
    Z tego co wiem drugie drzwi ( z tyłu ) były wejściem do kotłowni gdzie miał znajdować się piec na drewno/węgiel ale, że właściciel ma zupełnie inne ogrzewanie to ma przedzieloną kotłownie na pół i z drugiego pomieszczenia stworzył pralnie.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ale jak chcesz sobie taki postawić to po co architekt ma obmierzać ten konkretny dom? Przecież zaprojektuje tobie dom podobny do tego - jeśli chodzi o układ pomieszczeń czy wymiary zewnętrzne.

    IMHO projekt jest beznadziejny (wejście do kotłowni na paliwo stałe z salonu?)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony