dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 36
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 714
  1. #201

    Domyślnie

    Witam,

    Nie pisałem długo tochę z braku czasu (miałem kilka delegacji), troche z braku dobrych wieści (byłem o włos od wyrzucenia ekipy budowlanej)..

    Jednak mimo opóźnienia prace na mojej budowie posuwają się dalej. Kilka fotek:

    na początku listopada miałem już scianki kolankowe.. widać też zarys tarasu:


    widok z innej strony (betoniarke ukradli parę dni później):


    następnie rozpoczęto konstrukcje dachu:


    oraz podłączono w końcu prąd budowlany (licznika chyba nie ma do dziś):


    krokiewki zdecydowaliśmy się przyciąć w taki sposób:


    A tu cieśle przy pracy:


    zarys dachu już było widać:

    i dzień poźniej zapłaciłem im zaliczke i zrobili sobie 2 tygodnie przerwy..



    w końcu nastał grudzień i w drugim jego tygodniu prace ruszyły ponownie:




    sa juz schody wewnątrz domku:

    i na zewnątrz:


    pozdrawiam

  2. #202

    Domyślnie

    Witam serdecznie

    Wszystkim wielbicielom i budującym dom Edyta oraz wszystkim forumowiczom życzę w Nowym Roku wytrwałości, cierpliwości i spełnienia wszystkich marzeń, oraz rychłej wprowadzki do nowego domu!!!

    Wszystkiego Najlepszego
    Agnieszka

  3. #203

    Domyślnie

    chwalcie sie kochani jak w Nowym Roku idą Wam prace?
    ja to chyba dopiero się wciągnę w forum jak sie będę budowała...
    ale to mam nadzieję już blisko, coraz bliżej...

    pozdrawiam serdecznie, Meggy

  4. #204

    Domyślnie

    Witam

    Na razie jestem szczęsliwą posiadaczką działki w Szczecinie i zastanawiam się nad wyborem projektu. Edyta jest drugim typem ale chyba już ostatecznym. Przekonało mnie spore zaplecze gospodarcze (wcześniej myśleliśmy o piwnicy), dwie "prawdziwe" łazienki (a nie klitki) na górze i rozplanowanie pomieszczeń, które w znacznym stopniu eliminuje ograniczenia wynikające ze skosów.
    Cieszę się, że są już osoby, które budują ten dom.
    Życzę wszystkim szybkich postępów w pracach i pozdrawiam

    marta

  5. #205

    Domyślnie

    marta_B witaj a gdzie ta Twoja działeczka????

  6. #206

    Domyślnie

    Działka jest na Bezrzeczu ale gdzie dokładnie to sama nie wiem , bo tam jest tych działek bardzo dużo, a na razie nawet nie wszystkie ulice są wyznaczone
    m.

  7. #207

    Domyślnie

    Witam w Nowym Roku!

    u mnie wszystkie mury wreszcie skończone ... prawie, bo okazało się, że przy lukarnach z boków zostaly takie trójkątne dziury nad krokwiami od dachu, których mi nie zamurowali.. no i w dwóch miejscach nad drzwiami też im sie nie udało z powodu słupów drewnianych.. ponoc bezproblemu da się wstawic jakąś płyte.. ale troche dziwnie to wygląda..

    Teraz kładą mi boazerie na dachu (jak nie leje i jak dowiozą.. bo tartak też przegina i mojej zapłaconej boazerii jeszcze nie zrobił.. albo zrobił i wydał komuś innemu.. ech..) W każdym bądź razie opóźnienie około 3 miesięcy i licze tylko na pogode, że pozwoli dach skończyć..

    Dostałem oferte na okna z roletami (plus parapety), plus drzwi wejściowe i te z garażu do domu i z pom. gospodarczego na zewnątrz plus brame garażową - wszystko z silniczkami itp - suma wraz montażem 54 tys PLN.

    Oferta na GWC i instalacje wentylacji z rekuperatorem niestety powyżej 30tys PLN.. na razie zdecydowałem się na wykonanie projektu (800 PLN) - ten darmowy z lindabu raczej mi nie pasuje..

    Kilka fotek z przed paru dni (widać już daszek nad tarasem, który ściągnąłem z projektu "Rubin"):







    pozdrawiam,

  8. #208

    Domyślnie

    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU....już miesięcznym
    gratuluje pięknych Edytek
    i pochwale sie: mam dach... bez dachówki ale mam
    i jutro nam okna wstawiają
    tylko qrde nie umiem jeszcze zdjęć wstawiać...
    i najważniejsze
    nasza rodzinka na dniach powiększy się o małą słodziutką dziewczynkę, już się nie mogę doczekać
    pozdrawiam

    [/img]

  9. #209

    Domyślnie

    a to moje gratulacje! Czekam na zdjęcia.. w wolnej chwili napisz pare słów jak budowa przebiegała u Ciebie..

    pozdrawiam,

  10. #210

    Domyślnie

    HEJ
    ja tylko na chwile bo padniętym
    please napiszcie w "3 krokach" jak tu wstawić zdjęcia bo normalnie wstyd sie przyznać....
    pozdr/dar

  11. #211

    Domyślnie Jak wklejać zdjęcia?

    Prosze bardzo:

    1 krok:
    zdjecie musisz umieścic na jakims serwerze.. ja korzystam z programu picasa wiec linki mam gdzies na serwerach googla.. ale agnieszka11 np na fotosik.pl mozna tez na onet'cie itp itd

    2 krok:
    jak masz link do zdjecia np: http://lh6.google.pl/P.Przybylek/R5u...0/DSCF0179.JPG
    to wklejasz go do postu i zaznaczasz (shift i strzalki, lub z home/end jak wolisz)

    3 krok:
    klikasz przycisk IMG, ktory spowoduje dodanie [img] przed linkiem i [/img] za linkiem

    i to wszystko. z każdym zdjęciem zrób tak samo

    efekt możesz podejrzeć kilkając przycisk PODGLĄD, jeszcze przed kliknięciem przycisk WYŚLIJ
    nieudane wklejenie możesz zawsze zmienić w swoim poście klikając przycisk ZMIEŃ i dokonując stosownych zmian

    w razie czego tu jest wątek w którym jest więcej informacji na ten temat:
    http://forum.muratordom.pl/jak-dodac...rum,t63615.htm

    pozdrawiam,

  12. #212

    Domyślnie

    a my czekamy na fotki

    ale WAM zazdroszczę tego budowania...

  13. #213

    Domyślnie

    Witam serdecznie

    Darek77 czekamy na zdjęcia nie tylko Edytki ale tej drugiej dziewczynki również.

    U nas trwaja prace wykończeniowe w przyszłym tygodniu zaczynamy kłaśc kafelki, montować dzwi i kominek zamieszczę zdjęcia z efektami.

    Pozdrawiam i wszystkich i czekamy na wieści

  14. #214

    Domyślnie

    przepraszam, ale mnie troche wycieło....
    już tydzień po terminie i nic.. oszaleć można
    spróbuje choc cosik wstawic...

    no i qrde radzcie kochani... bo ja przez ten stres przedporodowy to już ociemniałem na dobre

  15. #215

  16. #216

  17. #217

    Domyślnie

    no to moje fundamenty i psa już widać...
    a zaczęło się 1 wrzesnia





    pozniej jakos nie robiłem zdjęć....
    i dopiero


    moje schody

    i drabiny

    kawałek dachu od spodu...

    a to przed wstawianiem okien....

    i z drugiej strony


    to tak w bardzo wielkim skrócie....

    jutro zaczynam tynki, wieczorem postaram wstawić bardziej aktualne zdjęcia, a moze córa już będzie

  18. #218

    Domyślnie

    oszaleć można...
    miniatury weszły


    ps.
    dzieki Obi za podpowiedzi, już wszytko wyprostowałem, mam nadzieje że widać łobrazki

  19. #219

  20. #220

    Domyślnie

    DAREK'77: nie przejmuj się.. moja pierwsza córa urodziła się chyba prawie dwa tygodnie po terminie - też się denerwowałem - ale lekarze taką już maja dokładność obliczeń.. nawet to, czy będzie córka, czy syn nie jest na 100% pewne.

    pozdrawiam,

    PS. a u mnie trwa łacenie.. no i dziś zabrakło łat i desek na kosze.. a było liczone z zapasem - czyli normalka.. do tego musze podnieść zero na całym parterze o 5cm, bo mi taras za wysoko wylali.. - teraz to już bedę mial 25cm styro pod posadzką

Strona 11 z 36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony