dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    George22

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    1

    Domyślnie Pomoc przy pracy inżynierskiej.

    Dzień dobry.
    Zwracam się z uprzejmą prośbą do Was drodzy użytkownicy, w sprawie pomocy przy pisaniu mojej pracy inżynierskiej:]
    Temat brzmi „Ocena stanu technicznego wybranego budynku i metody napraw.”
    Zatem celem będzie napisanie oceny stanu technicznego budynku i następnie zaproponowanie różnych metod naprawy. Kolejnie, stworzyć przedmiar i kosztorys. Wszystko to nie byłoby zbyt trudnym wyzwaniem, gdyby tylko mieć ten „wybrany budynek”:] I dlatego zwracam się z prośbą do Was. Przeczytałem dużo wątków i jest tam wiele ciekawie opisanych remontów czy też napraw zniszczonych budynków. Niestety takie opisy czy też wrzucone „na luźno” zdjęcia nie wystarczą mi. Potrzebowałbym dokładniejszych zdjęć uszkodzeń i opisów ich napraw. Również najbardziej potrzebne byłyby plany tego budynku w celu stworzenia przedmiaru i kosztorysu (może ktoś już ma nawet gotowy to będzie jeszcze lepiej). Będzie także jeszcze parę innych rzeczy oraz pytań z mojej strony, ale nie chcę się wdawać w szczegóły jeśli nikt nie zainteresuje się pomóc:] Oczywiście najważniejsza będzie zgoda na przetwarzanie danych o budynku (adres nie jest istotny).
    Zwracam się do Was iż chciałbym zamieścić w mojej pracy dokumenty z przed i po remoncie budynku. Taka forma byłaby najlepsza dla napisania wniosków.
    Zatem raz jeszcze proszę o jakąkolwiek pomoc. Będę bardzo wdzięczny i już w tym momencie dziękuję bardzo za jakikolwiek odzew.

    Pozdrawiam – Grzegorz.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.188

    Domyślnie

    ILE masz na to czasu?
    JAKI KRETYN Ci to zlecił?
    Daleko masz do mnie? (Sosnowiec)
    Pisz PW lub na emilka...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony