dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Jaka przecinarka?

    Witam i szybko przechodze do rzeczy. Otoz w moim przyszlym warsztacie bardzo przydalaby sie przecinarka do terakoty,gresu, kamienia, itp. Oczywiscie, ze chcialbym jak najlepsza, ale milosciwie panujaca nam ekonomia kaze mi wydac na nia okolo 2tys zl. Czy ktos moglby mi cos, doradzic, podpowiedziec? Czy ktos z forum uzywa takiego urzadzenia?

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nowis

    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam!

    Ja osobieście używam przecinarki firmy DEDRA zakupiona w Castoramie za jedyne 700zł!! Silnik 1000 Wat, może nie jest tutaj rewelacją ale w zupełności wystarcza. Przy założeniu odpowiedniej tarczy przecinarka spisuje się fantastycznie, nie szarpie szkliwa. Ma wbudowany natrysk wody na tarczę. Możliwość fazowania i cięcia pod kątęm 45 stopni. Układam płytki profesjonalnie i yylko z tego się utrzymuje. Przecinarka wyszlifowała i przecieła wiele wiele metrów płytek, ja jestem zadowolony. A jeżeli się zepsuje poprostu pojade i kupię następną.


  3. #3

    Domyślnie

    Dziekuje za odpowiedz. Dedra za 700 zl to rzeczywiscie niedrogo (ostatnio widzialem urzadzenie o podobnych parametrach za 400 euro!). A z narzedziami dedra mialem zazwyczaj dobre doswiadczenia Obecnie uzywam takiej malej -600w- przecinarki o nazwie toledo (ferm, agojama, topex, itp). Maszynka owszem, jakos tnie, ale chlapie przy tym okrutnie i rdzewieje. Z dedra tez sa takie klopoty?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony