dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 33
  1. #1

    Domyślnie DRZWI - w jednej płaszczyźnie ze ścianą

    Forumowicze,

    Zakładam, że wiele osób zetknęło się z drzwiami wewnętrznymi, których skrzydło jest "zlicowane" z płaszczyzną ściany, a rama nie wymaga do wykończenia opasek. Do tego szczelina powinna być jak najmniejsza, niemal niewidoczna.

    Robiłem rozeznanie wśród kilku producentów, i w końcu trafiłem na system, który jest idealny - drzwi niemal ukryte w ścianie.

    Załączam fotografie z folderu producenta, nazwy nie podaję bo widzę, że to temat delikatny, zwłaszcza kiedy poruszany przez nowych użytkowników forum.





    (po kliknieciu w miniature odsyla do duzego foto)


    Niestety jak można się domyślać jest pewien wszystkim znany szkopuł - CENA!

    Czy ktoś z Was ma może podobne drzwi w domu/mieszkaniu? Czy znacie producentów, którzy oferują analogiczne rozwiązania?

    Szukam sposobu na uzyskanie takiego efektu, kosztem niższym niż cena katalogowa niemal 3000 netto.

    Z góry dzięki za pomoc!

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar DxHxS
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    112
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Bedzie cięzko

    3 tys to przyzwoita cena. Ja płaciłam duzo więcej . Ale za ro jaki efekt) życze sukcesów w poszukiwaniach.
    3rd Rock from the Sun

  3. #3

    Domyślnie

    są na rynku drzwi Villadora można je nazwać ekskluzywną marka Porty mają chowane zawiasy zamek magnetyczny są zlicowane z ościeżnicą i mają naprawde wąska szczelinę natomiast posiadają opaskę dobry montażysta wmontuje Ci je na równo ze scianą cena 2.500 3000 taniej nie znajdziesz.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki za informacje. Nie mialem zupelnie rozeznania ale widze, ze wyboru na rynku praktycznie nie ma, a cena 3000 jest standardem w tej klasie drzwi.

    Te ktore znalazlem sa z wloskiej firmy Barausse, dystrybutor w Warszawie.

    Drzwi ze zdjec wyzej to seria Secret, poza tym zblizona jest jeszcze linia Inner. Ta druga ma widoczna oscieznice stalowa i male kwadratowe elementy zawiasow, ale ogolnie efekt tez przedni.

    Polecam rozeznac sie w ofercie, maja wiele na prawde ladnych wzorow, wlacznie ze stylizowana seria Palladio, z bardzo ladna opaska i architrawem.
    Rozeznania cenowego nie mam, natomiast obsluga jest bardzo rzetelna i w kilka chwil po wyslaniu zapytania zbombardowala moja skrzynke gradem informacji.

  5. #5

    Domyślnie

    znam mniej więcej ta firmę widziałem ich prezentację na Budmie chyba nawet mieli stoisko gdzieś koło Porty wziąłem katalogi pogadałem o warunkach i jak podliczyliśmy na spokojnie kazało się że nie znalazłem tanich fornirów zresztą są to drzwi włoskie a główny importer jest w Gdańsku wiec trochę się baliśmy w to wejść bo towar tak naprawdę idzie przez pośrednika a nie bezpośrednio z fabryki.
    Stawiam bardzie na sprawdzonych dostawców więc jak klient ma pomysł i szuka czegoś szczególnego to zaczynam przeglądać katalog Porty, no ale w żadnym nie znajdzie się wszystkiego.

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie drzwi zlicowane ze ścianą

    Widziałam takie w ofercie jakiejś firmy i za nic nie mogę sobie przypomnieć co to za strona była.
    Ktoś zna taki temat, czyli jakby bez ościeżnicy i opaski.
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  7. #7

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo, dokładnie tego szukałam.

    Po raz kolejny utwierdziłam się w teorii że wyszukiwarka muratora jest do d...
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marek0101

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-495
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam co do drzwi z ukrytą ościeżnicą czyli drzwi zlicowanych ze scianą to troche czasu poświęciłem żeby dopiąć na ostatni guzik moja nietypową wizje mieszkania ,zupełnie płaskiego korytarza i żeby drzwi otwierały się z płaszczyzny do środka . Znalazłem firmę na targach w mediolanie pomysł rewelacyjny: http://www.mito.it/viewdoc.asp?co_id=33*ale cena kosmos przy wysokości 240 cm a innej nie brałem pod uwagę . Wiec szukałem dalej jest jeszcze firma barause czy jakoś tak się pisze ale przy tej wysokości to patrzyli na mnie jak na nawiedzonego Zawiasy na górze i na dole bardzo liche ,dziwny profil skrzydła i cena kosmiczna. Poza tym chciałem trochę udoskonaleń typu lustro w na całych drzwiach w łazience ,w sypialni cała ścianę w fornirze i chciałem zrobić to kompleksowo a nie bujać się z kilkoma stolarzami . Szukałem dalej aż chodząc po bartyckiej w warszawie trafiłem do małego punktu . Maja tam niewielką ekspozycję ale tego szukałem ,cena przyzwoita , futryny dostałem za kilka dni wiec mogłem dalej działać z wykończeniem mojego mieszkanka.Pomiarowiec doradził mi kilka tematów mają tam dużo możliwości typu drzwi do samego sufitu,rewelacyjny pomysł tylko u mnie było już za późno, jak otworzysz drzwi i sufit pozostaje płaski mieszkanie nabiera przestrzeni efekt oszałamiający. Poza tym wykonują tam drzwi praktycznie do wyboru do koloru forniry lakiery połyski maty do wykończenia własnego produkują również formatki do mebli które są później identyczne jak drzwi w tamtym tygodniu wprowadziłem się i wszystkim szczek opadają z wrażenia .

  10. #10

    Domyślnie

    Drugi post i druga reklama

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agat 82

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-041
    Posty
    6

    Domyślnie drzwi ukryte

    Witam. Mam dylemat jeżeli chodzi o drzwi do wykończenia mieszkania.Słyszałam o drzwiach ukrytych, czy ktoś coś słyszał na ten temat? Jak to działa, jak wygląda? no i oczywiście czy w ogóle warto? Moze namiary na jakąś firmę?

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Wyniki od Google'a (drzwi ukryte):














  13. #13

    Domyślnie

    Czy chodzi ci o drzwi bezprzylgowe? Takie ze schowanymi zawiasami?

    Na bank maja te systemy większe firmy oferujące stolarke drzwiowa - entra, polskone, ronkowski

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    damios

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Poszukaj pod hasłem drzwi zlicowane
    Ostatnio edytowane przez damios ; 27-06-2012 o 08:33

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agat 82

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-041
    Posty
    6

    Domyślnie

    A może ktoś ma zamontowane takie drzwi? Ciekawa jestem opinii.

  16. #16

    Domyślnie

    O kurcze, jak ja teraz żałuję że się na takie nie zdecydowałam

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agat 82

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-041
    Posty
    6

    Domyślnie

    Właśnie jestem po wizycie dorady . Profesjonalne podejście i doradztwo Namówił mnie na drzwi ukryte z lustrem do łazienki i garderoby Już się nie mogę doczekać, jak wyjdzie fajnie to pewnie wymienię resztę

  18. #18

    Domyślnie

    i już wiadomo po co powstał ten wątek...
    SIO Z TĄ KRYPTOREKLAMĄ!

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agat 82

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-041
    Posty
    6

    Domyślnie

    No i po montażu Szybko zamontowano mi ościeżnicę i drzwi faktycznie są ukryte, zwłaszcza tam gdzie wykończone pod kolor ściany, super efekt. Znajomi mają problem z zauważeniem ich na korytarzu A dzięki drzwiom z lustrem łazienka i garderoba powiększyły sie optycznie.

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Wklej zdjęcie lub usunę wątek jako spam

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony