dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie ozdoby świąteczne w nowoczesnym wnętrzu :)

    siema,

    tak się zastanawiam, bo w zasadzie będą to moje pierwsze święta, nie licząc kolacji, na swoim. i kompletnie nie mam pojęcia, w jaki sposób przystroić swoje mieszkanie, żeby trochę z tej atmosfery zagościło w domu.
    wiem natomiast, że nie chcę tradycyjnej choinki. nie, bo nie. nie podobają mi się i już.

    macie jakieś pomysły? chętnie zobaczyłbym zdjęcia.

    pozdrawiam,



    a! ja wiem, że może trochę wcześnie, ale będę potrzebował trochę czasu, żeby to skompletować
    To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków.

  2. #2

  3. #3

  4. #4

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    nie mam niestety zdjęć drzewka ,które moja koleżanka zrobiła sobie w domu ...otóż ......przytachała do domu dużą gałąź bez liści ( średnica gałęzi ok 10 cm ) ....gałąź po jakiejś wichurze leżała ułamana przy drodze ......Pomalowała ją farbą na biało .....zagipsowała dolną część w dużym pojemniku i powstało prawdziwe , stojące drzewo ( wysokość ok 200cm ).... udekorowała je białymi lampkami i przezroczystymi szklanymi kulami ( takie przezroczyste ,szklane bańki mydlane ......w jej dość nowoczesnym wnętrzu to drzewo robiło niesamowite wrażenie

  6. #6

    Domyślnie

    my juz mamy choinke. Kochamy swieta.






    i ozdoby takie jak w awatarku.

    P.S. dziadek do orzechow , balwanki itp.......

  7. #7

    Domyślnie

    co chwile dochodzi cos nowego



Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony