dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 28
  1. #1

    Domyślnie FAKTURKA NA SCIANACH - SALON - WKLEJAJCIE ZDJECIA !!!

    WITAM, SZUKAM CIEKAWEJ ARANZACJI NA SCIANE W SALONIE

    pierwotny pomysl byl taki : zaprosic znajomych na parapetowke, kazdemu wreczyc pedzelek i niech mi ciapki na scianie robia...byloby oryginalnie-sentymentalnie....ale mezczyzna nie ufa artystycznym zdolnosciom naszej paczki i nici z fajnej zabawy ( pewnie trzebabyloby przemalowywac.)

    ktos z was sie odwazyl zrobic takie dzielo samemu? wyglada prosto ( wszedzie mozna znalezc instrukcje jak to zrobic, ale czy faktycznie sie da?? ewentualnie jaki jest koszt profesjonalnego malarza za takie dzielo??
    WKLEJAJCIE ZDJECIA -- U MNIE , BEDZIE BIALA BILIOTECZKA ( REGAL IKEA EXPEDIT, WYSLUZONY ALE NIEZAWODNY PO 5 LATACH NADAL ) WIEC OPTUJE ZA SCIANA MNIEJ WIECEJ TAKA
    [IMG][IMG]



    WKLEJAJCIE ZDJECIA !!!
    Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem Ci KIM jesteś.

  2. #2

    Domyślnie



    co prawda nie salon a przedpokój ale tez struktura na ścianie

  3. #3

    Domyślnie

    coś kiepsko widać na tym zdjęciu tą strukturę....a innej fotki w tej chwili nie mam

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    damianr

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    coś takiego zakładała Kasia R tutsj:

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=87085

    wiele z tych pomysłow super może być skomponowane do bardzo orginalnego samonu tylko trzeba przemysleć i określić się...

  5. #5

    Domyślnie

    link nie dziala
    Dom w Lewkoniach

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lewkonia
    link nie dziala
    bo nie został wklejony jako link. zobacz teraz:
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=87085

  7. #7

    Domyślnie

    sliczne
    Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem Ci KIM jesteś.

  8. #8

    Domyślnie

    Witam, tak wygląda nasz holl,


  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Latarnik
    Witam, tak wygląda nasz holl,

    Latarniku, wklej zdjęcie z zegarem w holu, widziałam je w Twojej galerii, jest naprawdę SUPER
    ... jeden poleciał tam, drugi śmignął sam, trzeci wzbił się nad kukułcze gniazdo

  10. #10

    Domyślnie

    jedna z moich wizualizacji - sypialnia ze ścianą zacieraną
    Tu była reklama

  11. #11

    Domyślnie

    Specjalnie dla AliB (mam nadzieję, że o te zdjęcię chodziło )


    Pozdrawiam

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Cytat Napisał Latarnik
    Specjalnie dla AliB (mam nadzieję, że o te zdjęcię chodziło )


    Pozdrawiam
    gdzie kupiłes taki super zegar?

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    świercz

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.794
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    tak! gdzie kupiłeś ?
    Dziennik: 1 2 Komenta: 27

  14. #14

    Domyślnie

    sliczny ten zegar......a zdjecie sypialni tez mnie inspiruje, ale ja zamierzam zrobic taka sciane w salonie .
    pierwotny pomysl byl taki : zaprosic znajomych na parapetowke, kazdemu wreczyc pedzelek i niech mi ciapki na scianie robia...byloby oryginalnie-sentymentalnie....ale mezczyzna nie ufa artystycznym zdolnosciom naszej paczki i nici z fajnej zabawy ( pewnie trzebabyloby przemalowywac.)

    ktos z was sie odwazyl zrobic takie dzielo samemu? wyglada prosto ( wszedzie mozna znalezc instrukcje jak to zrobic, ale czy faktycznie sie da?? ewentualnie jaki jest koszt profesjonalnego malarza za takie dzielo??
    Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem Ci KIM jesteś.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    taki zegar ( lub podobny) widzialam na allegro

  16. #16

    Domyślnie

    takie zegary ma Almi Decor

  17. #17

    Domyślnie Re: FAKTURKA NA SCIANACH - SALON - WKLEJAJCIE ZDJECIA !!!

    Cytat Napisał grrenuj
    WITAM, SZUKAM CIEKAWEJ ARANZACJI NA SCIANE W SALONIE

    pierwotny pomysl byl taki : zaprosic znajomych na parapetowke, kazdemu wreczyc pedzelek i niech mi ciapki na scianie robia...byloby oryginalnie-sentymentalnie....ale mezczyzna nie ufa artystycznym zdolnosciom naszej paczki i nici z fajnej zabawy ( pewnie trzebabyloby przemalowywac.)

    ktos z was sie odwazyl zrobic takie dzielo samemu? wyglada prosto ( wszedzie mozna znalezc instrukcje jak to zrobic, ale czy faktycznie sie da?? ewentualnie jaki jest koszt profesjonalnego malarza za takie dzielo??
    WKLEJAJCIE ZDJECIA -- U MNIE , BEDZIE BIALA BILIOTECZKA ( REGAL IKEA EXPEDIT, WYSLUZONY ALE NIEZAWODNY PO 5 LATACH NADAL ) WIEC OPTUJE ZA SCIANA MNIEJ WIECEJ TAKA
    [IMG][IMG]


    Widze ze masz ciezki orzech do zgryzienia a mozliwosci jest duzo zalezy co bys chcial zeby to bylo jaka powieszchnia jezeli pokoj to radze nie robic ciezkich wzorow na calosci ,ladnie wyglada jedna sciana w ladnym wzorze z jasnym kolorze czym mniejsza powierzchnia tym mozna dawac odwazniejsze kolory,przedpokoj dobrze wyglada w takich wzorach,mam certyfikat fox-dekorator a wzory pochodza z z firmy w ktorej robia produktami fox-dekorator ,nie jest to trudne ale i latwe jak ktos nie mial packi w reku ,do tego dochodzi dobranie koloru ,proponuje na poczatku sprobowac przecierkie z bejcy mat z pigmetem jakims jasnym lub probowac strukture z reliefu i nakladac pozniej werniks bardzo ladnie to wyglada ,sa werniksy miedz zloto srebro ,bardzo ladnie mienia sie w swietle ,oczywiscie swiatlo ma bardzo duze znaczenie ,jezeli nie zalujesz pieniedzy to ladnie wyglada stiuk ,trawertyn tylko ze cena z materialem to koszt 150 zl .
    WKLEJAJCIE ZDJECIA !!!
    STWORZYC WNETRZA KTORE NIE SA TERAZ NAJMODNIEJSZE ALE NIGDY NIE WYJDA Z MODY

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Martik


    co prawda nie salon a przedpokój ale tez struktura na ścianie
    Mógłbyś napisać gdzie kupiłeś te kinkiety??

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał kabietka
    Cytat Napisał Martik


    co prawda nie salon a przedpokój ale tez struktura na ścianie
    Mógłbyś napisać gdzie kupiłeś te kinkiety??
    ja kupiłam je w sklepie z elektryką i oświetleniem ale można je kupić na allegro- jest ich tam pełno do wyboru do wzoru sa to kinkiety ceramiczne pomalowane werniksem tym samym co wierzchnia warstwa ściany

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Martik
    Cytat Napisał kabietka
    Cytat Napisał Martik


    co prawda nie salon a przedpokój ale tez struktura na ścianie
    Mógłbyś napisać gdzie kupiłeś te kinkiety??
    ja kupiłam je w sklepie z elektryką i oświetleniem ale można je kupić na allegro- jest ich tam pełno do wyboru do wzoru sa to kinkiety ceramiczne pomalowane werniksem tym samym co wierzchnia warstwa ściany

    Dziękuję za odpowiedż!~!
    Pozdrawiam

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony