dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Co do tego że się powtarzają - dla mnie to trochę oczywiste. Jest to czasopismo adresowane do grupy ludzi na konkretnym etapie życia. Marudzenie na to że się powtarza to tak jak marudzić że w czasopiśmie ślubnym co jakiś czas są wzmianki o wyborze czymś się pojedzie do ślubu (stary samochód, limuzyna czy może dorożka?), w czasopiśmie dla kobiet w ciąży o zaletach wodnych porodów albo czasopiśmie dla licealistów że bez przerwy są wzmianki o maturze.

    To jest miesięcznik dla ludzi którzy budują dom. Wybudujesz i teoretycznie większość rezygnuje z zakupu, przychodzą następni co się budują i naprawdę zdecydowanie nie mają ochoty przeszukiwać biblioteki, internet czy też inne miejsca w poszukiwaniu archiwalnych numerów - chcą mieć wszystko w najbliższym numerze i jeśli tego nie znajdą nie kupią bo będzie dla nich bez wartości
    A każdy nowo upieczony inwestor chce mniej więcej to samo czyli fundamenty, kredyty, technologie, okna, dachy itp Dla was to jest ciągle to samo, wy już pokończyliście swoje budowy lub jesteście na finiszu, a wszystko o czym pisali już znacie - ale ta gazeta nie jest adresowana już do Was (ciekawsze dla Was będą gazety o remontach ii aranżacji wnętrz)- ona jest adresowana do ludzi którzy myślą o budowie lub ją zaczynają i wszystkie zawarte w niej informacje są nowe i bezcenne.

    To tyle ode mnie
    Pozdrawiam :]

    ps. co do reklam się nie wypowiadam, każdy musi jakoś zarabiać, chociaż bym wolała żeby te reklamy nie były aż tak przeszkadzające i utrudniające czytanie.

  2. #22
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.693

    Domyślnie

    Szanowni Forumowicze dyskutują zdaje się w ogóle nie czytając "Muratora". W ostatnim numerze jest na przykład obszerny artykuł z wizyty w niemieckich domach pasywnych.
    Wciąż to samo? Prosimy o dostrzeganie naszych starań, by tak nie było. Pozdrawiamy

  3. #23

    Domyślnie

    Ostatni numer Muratora dostałem od córuni na dzień taty.
    Czytałem
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony