dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 12
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 239
  1. #201

    Domyślnie

    WITAM KAZDY NAWET SREDNIO INTELIGENTNY ZAUWAZY ZE P.TROJAK W TYM BLOGU NAPISAL DUZO KLAMST I ZROBIL FALSZERSTWA WIEC SCHODY JAK MA NIE DOKONCZONE TO SAM SOBIE ZASLUZYL NAWET SPRAWY NIE WYGRAL A TAK OSZUKUWAL .WIELU INESTOROW TEZ OSZUKUJE WYKONAWCOW NIESTETY OSZUSTOW Z JEDNEJ I ZDRUGIEJ STRONY NIE BRAK .

  2. #202

    Domyślnie

    KAZDY CZLOWIEK KTORY ZKONCZY PRZECZKOLE JAK SIE WYPOWIADA PUBLICZNIE NAJPIERW SIE PRZECTAWIA .CO SIE BOJA. WSTYDZA ALBO TAKI POZIOM KULTURY POSIADAJA A JESZCZE PODAM NA POLICJE ZE ZLODZIEJ ARMATKI SIE PRZYZNAL LUDZI ODROBINE KULTURY TO NIE BAZAR

  3. #203
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał max_schody
    KAZDY CZLOWIEK KTORY ZKONCZY PRZECZKOLE JAK SIE WYPOWIADA PUBLICZNIE NAJPIERW SIE PRZECTAWIA .CO SIE BOJA. WSTYDZA ALBO TAKI POZIOM KULTURY POSIADAJA A JESZCZE PODAM NA POLICJE ZE ZLODZIEJ ARMATKI SIE PRZYZNAL LUDZI ODROBINE KULTURY TO NIE BAZAR
    JAK SIĘ WYPOWIADA PUBLICZNIE NAJPIERWEJ SIĘ UCZY PISAC INTERPUNKCJI STOSOWAC. JAK NIE STOSOWAĆ BO NIE UMIEĆ SZKOŁA NIE SKOŃCZONA TO ZAPYTAĆ KOGOŚ POPROSIĆ ABY PRZED ZAMIESZCZENIEM POST SPRAWDZIĆ, PRZEREDAGOWAĆ, WYEDYTOWAC - BO NA SMIESZNOŚC NARAZIĆ SIĘ MOŻNA. JAK NIE POPROSIĆ I NIE STOSOWAĆ INTERPUNKCJA TO LUDZIE NIE ROZUMIEĆ PRZEKAZU MAX SCHODY I LUDZIE WTEDY SMUTNI. A JAK KULTURY NIE POSIADA I ARMATKĘ RZECZYWIŚCIE UKRADŁ TO ZGŁOSIĆ NA KOMISARYJAT.
    pozdrawiam,
    M

  4. #204
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Cytat Napisał max_schody
    KAZDY CZLOWIEK KTORY ZKONCZY PRZECZKOLE JAK SIE WYPOWIADA PUBLICZNIE NAJPIERW SIE PRZECTAWIA .
    Podobnie ten, który wypowiada się pisemnie, powinien najpierw zaopatrzyć się w słownik ortograficzny.

    I wyłączyć caps locka!

    Cytat Napisał max_schody
    KAZDY NAWET SREDNIO INTELIGENTNY ZAUWAZY ZE P.TROJAK W TYM BLOGU NAPISAL DUZO KLAMST I ZROBIL FALSZERSTWA
    Gdzie konkretnie są te fałszerstwa.
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  5. #205

    Domyślnie

    TRZEBA SIE OPISOWI I ZDJECIOM PRZYJRZEC A SZCZEGOLU PODAM W SADZIE

  6. #206

    Domyślnie

    Cytat Napisał max_schody
    KAZDY CZLOWIEK KTORY ZKONCZY PRZECZKOLE JAK SIE WYPOWIADA PUBLICZNIE NAJPIERW SIE PRZECTAWIA .CO SIE BOJA. WSTYDZA ALBO TAKI POZIOM KULTURY POSIADAJA A JESZCZE PODAM NA POLICJE ZE ZLODZIEJ ARMATKI SIE PRZYZNAL LUDZI ODROBINE KULTURY TO NIE BAZAR
    a ty się najpierw PRZECTAWIASZ bo ZKONCZYŁEŚ to swoje PRZECZKOLE ?

    BOHO
    Warszawa

  7. #207

    Domyślnie

    Cytat Napisał max_schody
    KAZDY CZLOWIEK KTORY ZKONCZY PRZECZKOLE JAK SIE WYPOWIADA PUBLICZNIE NAJPIERW SIE PRZECTAWIA .CO SIE BOJA. WSTYDZA ALBO TAKI POZIOM KULTURY POSIADAJA A JESZCZE PODAM NA POLICJE ZE ZLODZIEJ ARMATKI SIE PRZYZNAL LUDZI ODROBINE KULTURY TO NIE BAZAR
    ŻENADA...

    ... ale swoją droga dawno się tak nie uśmiałem z niczyjej wypowiedzi...

    Zastanawiam skąd się tacy ludzie biorą... bo zaraz wyjdzie jeszcze że w sumie to żadnych wad nie było...
    Remontujemy Posagowy Koszmarek

  8. #208
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał mario1976
    JAK SIĘ WYPOWIADA PUBLICZNIE NAJPIERWEJ SIĘ UCZY PISAC INTERPUNKCJI STOSOWAC. JAK NIE STOSOWAĆ BO NIE UMIEĆ SZKOŁA NIE SKOŃCZONA TO ZAPYTAĆ KOGOŚ POPROSIĆ ABY PRZED ZAMIESZCZENIEM POST SPRAWDZIĆ, PRZEREDAGOWAĆ, WYEDYTOWAC - BO NA SMIESZNOŚC NARAZIĆ SIĘ MOŻNA. JAK NIE POPROSIĆ I NIE STOSOWAĆ INTERPUNKCJA TO LUDZIE NIE ROZUMIEĆ PRZEKAZU MAX SCHODY I LUDZIE WTEDY SMUTNI. A JAK KULTURY NIE POSIADA I ARMATKĘ RZECZYWIŚCIE UKRADŁ TO ZGŁOSIĆ NA KOMISARYJAT.
    Tylko jakie armatki.... Zagubiłem się...
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  9. #209

    Domyślnie

    PODAWAC SWOJE DANE PRZED WYPOWIEDZIA .TAK WYGLADA JAK DONOS I KABLOWANIE DANE POTRZEBNE DO WEZWAN DO SADU W SPRAWIE POMOWIEN I WYJASNIEN UZASADNIEN SWOICH WYPOWIEDZI TO NIE BRUKOWIEC . A CO DO INTERPUKCJ TO SAMEMU PISAC LOGICZNIE I KTO TU SMIESZNY, UCZYL MARCIN MARCINA P TROJAK CO TO ZA LUDZIE

  10. #210

    Domyślnie

    Boże, patrzysz i nie grzmisz...


    Szczęka mi opadła poniżej poziomu morza po przeczytaniu tego wątku.
    W życiu tylko dwie rzeczy mogą uratować człowieka - poczucie humoru i filozoficzne podejście do własnego losu.

  11. #211
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    jak kleci zdania tak i kleci schody.

    Ale w sumie to smutne.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  12. #212

    Domyślnie

    [quote="coulignon"]
    Ale w sumie to smutne.

    To nie jest smutne.To się zrobiło śmieszne.

  13. #213

    Domyślnie

    [quote="irek.w"]
    Cytat Napisał coulignon
    Ale w sumie to smutne.

    To nie jest smutne.To się zrobiło śmieszne.
    Tak smutne, że aż śmieszne.
    W życiu tylko dwie rzeczy mogą uratować człowieka - poczucie humoru i filozoficzne podejście do własnego losu.

  14. #214

    Domyślnie

    To już nie jest dno... to dodatkowo 5 metrów mułu...

    Swoją drogą bede schody robił na wiosnę, moze wybiorę.... INNĄ FIRMĘ !!!!
    Remontujemy Posagowy Koszmarek

  15. #215

    Domyślnie

    Cytat Napisał sni6
    To już nie jest dno... to dodatkowo 5 metrów mułu...
    aż mi się wierzyć nie chce, ktoś się chyba podszywa i "jaja" sobie robi...

  16. #216
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    Pewnie, że ktoś z nas balona robi...
    Przecież, to nie może być naprawdę ten gościu od schodów...
    No chyba, że facet ma ogromne poczucie humoru...
    WARTO? WARTO!

  17. #217

    Domyślnie

    podawaćswojedaneboniemajakpozwudosądunapisaćnoj uż!uwagapodajemojeNowakJanAl.Ujazdowskie1/3Warszawa

  18. #218
    ELITA FORUM (min. 1000)
    manieq82

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał max_schody
    WITAM KAZDY NAWET SREDNIO INTELIGENTNY ZAUWAZY ZE P.TROJAK W TYM BLOGU NAPISAL DUZO KLAMST .
    no i co ja nie zauważyłem, czyli co? sugeruje Pan że nie jestem inteligentny, czyli co jestem głupi? Może Pan jeszcze doda że jestem wariat co?? !
    A Wariatem mnie Pan nazwał o żesz ty !! pi.... pi,,,
    Pozwę Pana do sądu, naślę mafię ukraińską a na końcu wpadną czesiek i mietek do Pana z siekierami i .... zarąbiom Panu schody
    znaczy się ukradną

    ech dawno się tak nie ubawiłem jak po przeczytaniu jego postów

    Pozdrawiam i chcę WIĘCEJ!!!!

  19. #219

    Domyślnie

    Cytat Napisał freetask
    Cytat Napisał sni6
    To już nie jest dno... to dodatkowo 5 metrów mułu...
    aż mi się wierzyć nie chce, ktoś się chyba podszywa i "jaja" sobie robi...
    Ja jestem realny ale działania tego "stolarza" są godne nagrody Antynobla

    Ale w sumie... MAXIU JESZCZE PROSZĘ !!!!
    Remontujemy Posagowy Koszmarek

  20. #220

    Domyślnie

    MACIE PANSTWO POKAZ LUDZI NA POZIOMIE CO TU PISZA ALE PRYMITYCH HAMSTWO NAWET WSTYDZA SIE SIEBIE BO NIE PODAJA DANYCH JUZ PISALEM NIKT POWAQZNY TU NIE PISZE TYLKO PLEPS

Strona 11 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony