dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 12
Pokaż wyniki od 221 do 239 z 239
  1. #221
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał max_schody
    MACIE PANSTWO POKAZ LUDZI NA POZIOMIE CO TU PISZA ALE PRYMITYCH HAMSTWO NAWET WSTYDZA SIE SIEBIE BO NIE PODAJA DANYCH JUZ PISALEM NIKT POWAQZNY TU NIE PISZE TYLKO PLEPS
    Pan Prezydent nie jest może Prezydentem moich marzeń.
    Ale podobało mi się, że w czasie kampanii wyborczej zawsze dopasowywał się poziomem do swoich adwersarzy.

    A jednemu to kiedyś powiedział sławetne: spieprzaj dziadu.
    Czasem mi się ten cytat sam na usta ciśnie.
    pozdrawiam,
    M

  2. #222

    Domyślnie

    Teraz to plebs!!!!!!!!!!
    Ale jak pleps był pana źródłem dochodu to pieniądze nie śmierdziały?

    A i tak w ramach przypomnienia w swoim drugim poście pisał pan że tych wielkich liter nie będzie.
    Ale wsumie wtedy będzie problem gdzie postawic kropke i który wyraz zacząc pisac z wielkiej witery.
    Oczami wyobraźni widze już swój dom

  3. #223

    Domyślnie

    DLA NORMALNYCH ,POWAZNYCH LUDZI ROBIE USLUGI JAK NAJLEPIEJ I DAJE GWARANCJE DLA ZAROZUMIALYCH CWANIACZKOW CO TRAKTOJA WYKONAWCE JAK MURZYNA PO HAMSKU TO WYCHODZE NIKT NIE LUBI U TAKICH PRACOWAC W TAKICH WARUNKACH .A MILO ZE ZNAJDUJA SIE WYPOWIEDZI NA TYM FORUM KULTULARNE ,UNIKAT A SZKODA ZE MALO JUZ ZOSTALO TAKICH Z KLASA

  4. #224

    Domyślnie

    Cytat Napisał mario1976
    Cytat Napisał max_schody
    KAZDY CZLOWIEK KTORY ZKONCZY PRZECZKOLE JAK SIE WYPOWIADA PUBLICZNIE NAJPIERW SIE PRZECTAWIA .CO SIE BOJA. WSTYDZA ALBO TAKI POZIOM KULTURY POSIADAJA A JESZCZE PODAM NA POLICJE ZE ZLODZIEJ ARMATKI SIE PRZYZNAL LUDZI ODROBINE KULTURY TO NIE BAZAR
    JAK SIĘ WYPOWIADA PUBLICZNIE NAJPIERWEJ SIĘ UCZY PISAC INTERPUNKCJI STOSOWAC. JAK NIE STOSOWAĆ BO NIE UMIEĆ SZKOŁA NIE SKOŃCZONA TO ZAPYTAĆ KOGOŚ POPROSIĆ ABY PRZED ZAMIESZCZENIEM POST SPRAWDZIĆ, PRZEREDAGOWAĆ, WYEDYTOWAC - BO NA SMIESZNOŚC NARAZIĆ SIĘ MOŻNA. JAK NIE POPROSIĆ I NIE STOSOWAĆ INTERPUNKCJA TO LUDZIE NIE ROZUMIEĆ PRZEKAZU MAX SCHODY I LUDZIE WTEDY SMUTNI. A JAK KULTURY NIE POSIADA I ARMATKĘ RZECZYWIŚCIE UKRADŁ TO ZGŁOSIĆ NA KOMISARYJAT.
    popłakałam się

  5. #225

    Domyślnie

    kurcze..... naszła mnie taka myśl, że my się tutaj tak nabijamy, a może tam gdzieś w zakładzie bez klamek, siedzi jakiś biedny koleś i stuka uparcie w te klawisze..... bo mu przepisali w ramach leczenia...
    BOHO
    Warszawa

  6. #226

  7. #227

    Domyślnie

    AMEN
    Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili...

  8. #228

    Domyślnie

    DO WSZYSTKICH TYCH MADRYCH I I NAUCZYCIELI JEZYKA POLSKIEGO. JEZELI SIE NIE PRZECTAWIAJA TO SA TCHORZAMI , TO ICH NIEMA ,NIE ISTNIEJA SA ZEREM ,PUSTKA ,SA NICZYM , ALE JAK SIE PRZECTAWIAJ TO SA GOSCMI , TERAZ TRAKTUJE WAS JAKO ZERO TCHORZE.TERAZ TO WYGLADA JAK DONOS POMOWIENIE A TO JEST KARALNE .TYLKO NA TO WAS , CIEBIE STAC .A CZEPIANIE SIE INTERPUKCJI TO TYLKO TLUMACZENIE SWOJEGO PRYMITYWNEGO ZACHOWANIA NIC WIECEJ .PODWORKOWE ZACHOWANIE TCHORZOSTWO T

  9. #229
    ELITA FORUM (min. 1000)
    manieq82

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    o nie mój drogi o nie! nie PRZECTAWJE się

    będziesz się chciał mścić a ja się Ciebie boję bo jestem TCHÓRZEM



    teraz to już mi to leci pod prowokacje jakąś, przecież gość ma już grubo lat, nie zachowywał by sie w taki sposób? chyba... ?
    może synek mu login zakosił i sobie żarty stroi ot co!

  10. #230

    Domyślnie

    JA NIE TROJAK NIE BAC SIE

  11. #231

    Domyślnie

    Gdy Bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum zabiera.
    W życiu tylko dwie rzeczy mogą uratować człowieka - poczucie humoru i filozoficzne podejście do własnego losu.

  12. #232

    Domyślnie

    Wątek niesamowity jednak chyba dawno powinien zostać zamknięty.

    Zbych swoje ostrzeżenie zamieścił i o to chodziło. Pan od schodów miał okazję się bronić tylko mu trochę nie wyszło. Ale poziom wypowiedzi słabnie z każdym postem (oczywiście nie mówię tu o wszystkich piszących) i chyba osiągnął poziom łamiący wszelkie pisane i niepisane zasady panujące na forach dyskusyjnych.

    Ja tu nie będę wdawał się w to kto ma racje i na ile ją ma i na ile słuszne było takie a nie inne rozwiązanie sprawy. Swoje zdanie mam i właśnie możliwości jego wyrobienia ten wątek miał służyć. Chcę jedynie zwrócić uwagę użytkownikowi max_schody, że:

    a)
    Pisanie wielkimi literami odbierane jest źle na forach, chatach itp. Generalnie za używanie kapitalek powinien już dawno dostać bana bez ostrzeżenia. Kiedyś moderowałem forum i za mniejsze rzeczy ludzie wylatywali. Co więcej wylatywali nawet nie poinformowani dlaczego. Powody były dwa. Każdy logując się oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i zobowiązuje się go przestrzegać więc nie muszę go informować, że zrobił źle. Wie to bo czytał regulamin. Powód drugi był bardziej banalny. Mój cyrk i moje małpy. Moderator nie jest od tłumaczenia każdemu upartemu nonkonformiście dlaczego zasad należy przestrzegać. Skoro ktoś łamie zasady to znaczy, że mu się nie podoba więc trzeba mu ułatwić opuszczenie danego miejsca.

    warto zwrócić uwagę moderacji forum, że zbyt pobłażliwie spogląda na sposób w jaki max_schody wypowiada się na forum.


    b)
    Jeśli chce się być poważnie odebranym wypada pisać poprawnie. I to poprawnie nie znaczy tylko uderzając w literki podobne do tych, które chce się uzyskać ale skorzystać z pełnych możliwości klawiatury polskiej jakimi są polskie znaki: ą ę ć ś ń ó ż ź ł oraz ich duże wersje, znaki interpunkcyjne i wiele innych. Warto też popracować nad fleksją już nie mówiąc o szyku zdania.

    Nikt kto pisze błędnie nie zostanie odebrany poważnie nawet jeśli ma rację. Prościej jest wcisnąć totalny kit piszą ładnie i składnie niż udowodnić, że 2*2=4 robiąc takie błędy jak ty.

    c)
    Obrzucanie obelgami innych również powinno zakończyć się banem. Pomijam tu wzajemne obrzucanie się ze Zbychem za które pewnie też jakieś ostrzeżenia obydwaj Panowie powinni dostać. Mam tu jednak na myśli epitety skierowane w innych czytających i wyrażających swoje subiektywne zdanie na temat schodów, debaty czy inny powiązany z wątkiem.

  13. #233
    ELITA FORUM (min. 1000)
    manieq82

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    hej
    wydaje mi się iż zbyt poważnie do tego podszedłeś

    o ile początek wątku był poważny to od czasu odgrzebania wątku przed kilkoma dniami przez użytkownika max_schody każdy (tak mi się przynajmniej wydaje) traktuje rozmowę z tym osobnikiem jako żart, bo poważnie w ten sposób nikt jeszcze jak użytkuję net nie rozmawiał
    z mojej strony prowokuję go aby zobaczyć na co go stać, oraz nie oszukujmy się pośmiać się z jego wypowiedzi bo inaczej ich traktować nie można

    tak więc more and more panie max

  14. #234

    Domyślnie

    Ja się też z tego śmieję ale max_schody chyba jednak chce dalej być traktowany poważnie

  15. #235

    Domyślnie

    Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Łubu dubu niech żyje nam...

  16. #236

    Domyślnie

    To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje

  17. #237
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert.k
    Kiedyś moderowałem forum i za mniejsze rzeczy ludzie wylatywali. Co więcej wylatywali nawet nie poinformowani dlaczego. Powody były dwa. .
    Na marginesie.

    No z grubej rury pojechałeś .
    Nie wdając się w szczegóły. Ciesze się, ze nie byłem uczestnikiem moderowanego przez Ciebie forum. Też byłem/jestem uczestnikiem innych forów bardziej hobbystycznych. Forum muratora moim zdaniem jest dobrze moderowane. Są jakieś wpady jak wszędzie ale tragedii nie ma. A to o czym piszesz kojarzy mi się z Panem ochroniarzem potocznie zwanym cieciem co to ma pilota od szlabanu no i ma władze. Dajcie mi władzę a was usadzę... i jednego Pan cieć wpuści na parking pod biurowcem a innego wpuścić nie chce. Ma władzę więc banuje.

    A co do regulaminów to: czytam OWU ubezpieczeń, umowy kredytowe, umowy....dużo tego jest. Przepraszam ale nie czytałem nigdy regulaminu forów na jakich się udzielam. Grzeczny jestem i mnie nie banują - a jakbym się zagalopował to miło byłoby mi jakby ktoś najpierw mnie upomniał. To taka oznaka kultury - bo pomimo, że podpisujesz np. umowę na dostawę energii i zapomnisz zapłacić rachunku (a to wbrew umowie), pomilisz konta etc. to miło jest jak Ci o tym ktoś przypomni, zatelefonuje, ponagli, napisze - a nie nagle naciśnie "off" w elektrowni i kombinuj sam czemu prądu niet.
    pozdrawiam,
    M

  18. #238

    Domyślnie

    Z grubej było ze względu na charakter forum. Królowały tam dzieci NEO więc i podejście do przestrzegania zasad było takie jak nie inne. Admini się dostosowali do poziomu forumowiczów.

    Tutaj panuje inna kultura wypowiedzi więc i inna kultura moderowania.
    Zresztą nie mówię, że forum jest źle moderowane bo za krótko tu jestem aby to stwierdzić. A chęć ukrócenia pewnych zachować u max_schody to już moje subiektywne odczucie.

  19. #239

    Domyślnie

    Podziwiam za tak ogromną cierpliwosc... W takich przypadka gdzie została podpisana umowa pierwszym krokiem powinno byc kontakt z rzeczoznawca i rozpoczęcie sprawy sądowej. Przez takich ludzi właśnie prawdziwi fachowcy tracą. Pozdrawiam

Strona 12 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony