dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 12
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 239
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi

    Dla wyjaśnienia dodam, że są to schody w moim nowym domu, ale tym pierwszym
    Przy drugim już byłem mądrzejszy i nie mam w ogóle schodów, bo to dom parterowy

    Nie zamawiałem usług tego człowieka przez Allegro. Tam jedynie znalazłem kontakt. Sam również sporo kupuję na Allegro i niezwykle rzadko trafiam na nieuczciwych ludzi.

    Na tego pseudo-stolarza jestem podwójnie zły, bo sam włożyłem w te schody sporo pracy i kasy. Chciałem, żeby ładnie wyglądały. Sam znalazłem odpowiedni gres polerowany (nie bez trudu i nie najtańszy ), sam woziłem gres na drugi koniec miasta, do bezodpryskowego cięcia na specjalnych maszynach, w końcu sam mozolnie kleiłem go na podstopnice. Wyszło pięknie, a tu przyszedł taki patałach i schrzanił całą robotę

    Tak jak napisał jamles - kilof w plecy!
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  2. #22

    Domyślnie

    Moze p. M. Araszkiewicz zaglada czasem na forum i juz sie zorientowal ze, to dopiero pierwszy dom Zbycha. Moze lepiej sie postara przy trzecim

    Chyba jednak nie, bo powinien sie rowniez zorientowac ze Zbychu jest perfekcjonista.

    Moze p. M, Araszkiewicz potrawi zrobic jakies ciekawe kola, np.... kwadratowe

    Najgorsze jest to ze w czasie budowy jest tyle zajec ze juz sam pomysl sprawy sadowej to w pewnym stopniu porazka. Zycze powodzenia.

    Piotr.

  3. #23

    Domyślnie

    Zbychu, współczuje.
    Chciałabym ustosunkować sie do licznych utyskiwań typu : nie dawać nigdy zaliczek, a jak ktoś chce to znaczy naciągacz i zły fachowiec. Nie jest to prawda, owszem tak bywa, ale wcale nie zawsze. Czasem dobry fachowiec bierze zaiczki, aby ustrzec się przed sytuacja gdy wykona robotę, a klient radośnie stwiredzi, że już zamówił, kupił gdzie indziej i ma gościa w nosie. Tak tez bywa. Inwestorzy nie są święci. ja dom już zbudowałam: w trakcie całej budowy wypłaciłam: 10% zaliczke dekarzowi - miałam umowę ze składem dachowym, 10% zaliczke na drzwi wewnętrzne - bez umowy i bez potwierdzenia, 30% zaliczke dla kowala z krótką umową, było jeszcze kilka innych drobnych zaliczek. Miałam szczęście, bo wszyscy się wywiązali z roboty. Oczywiście zawsze lepiej wziąć kogoś bez zaliczki, ale bywa, że nie ma wyjścia. Jesli chodzi o płacenie po 2-3 miesiącach to jet to bzdura i mrzonka. Trzeba niestety liczyc na rzetelnośc wykonawcy. Myslę, że nieliczni wezmą robote wiedząc, że na kase bedą musieli długo czekac, albo sobie odpowiednio ekstra za czekanie policzą. Poza tym część usterek może wyjść później i co wtedy? Jak ktoś jest porządny to i tak się zjawi.

  4. #24

    Domyślnie ODPOWIEDZI NA OSZCZERSTWA NIEUCIWEGO KLIJENTA TROJAKA Z BR

    OSTRZEGAM PRZED OSZUSTEM ,NACIĄGACZEM O BARDZO NISKIEJ KULTURZE OSOBISTEJ I ROŻNYCH NAZWISKACH SŁAWOMIREM TROJAKIEM -TRZECIAKIEM ZAMIESZKAŁYM W BRZEZINACH .WYJAŚNIAM. 1 ZDJECIA PODANE SA NIEAKTUALNE USTERKI WYMIENIONO ,UWAGA, PRZED OPUBLIKOWANIEM W INTERNECIE, KTO TAK POSTĘPUJE W OGÓLE? (ZDJECIE Z TRZEMA STRZAŁKAMI JEST TYLKO AKTUALNE ).2 SCHODY BYŁY WYKONANE PRZEZ 3-4 DNI ,WIEC BYL CZAS NA OGLĄDANIE ,NASTAPNE OSZUSTWO!!! .3 PODEST BYŁ ZAŁOŻONY NA ODPOWIEDZIALNOSC WLASCICIELA O GRUBOSCI 1 CM , NIE ZDAL EGZAMINU WIEC WYMIENILEM GO NA SWOJ KOSZT I TU BADZ DOBRY... .4.PRYMITYWNOSC I UBOGIE SŁOWNICTWO TECHNICZNE JEST TEMU PANU NIE OBCE .KONIA Z RZEDEM TEMU KTO WYASNI SLOWO ZAOOBLENIE, SAM MI WYJASNIL , ZE TO SLOWO ZNACZY PROMIENIE I ON SIE NA TYM NIE ZNA ,A MA SIE TEN CZLOWIEK ZA INTELIGENTNGO ,KTORY OCENIA INNYCH 5 OPIS TROJAKA TO STEK BZDUR 90 PROCEN ZMYSLONE I FALSZYWE ,ZYJE PONAD 50 LAT NIE SPOTKALEM TAKIEGO OSZUSTA . 6 _ZBYCH_ NA CZARNA LISTE KLIJENTOW NIEUCZCIWYCH .NIE ZNIZE SIE DALEJ DO TEGO POZIOMU I DALEJ NIE BEDE ODPOWIADAŁ NA TEN STEK KŁAMSTW DODAM ZE KOSZT CALOSCI SCHODOW TO 3TYS. .OSZTREGAM PONOWNIE UMOWA Z SLAWOMIREM TROJAKIEM JEST PRZEPELNIONA PARAGRAFAMI KARNYMI ,NIE SPOTKALEM SIE , ZEBY KONTAKT Z LUDZIMI BYL TAK PODPARTY PARAGRAFAMI ,CZY TO NORMALNE?! . BARDZO SIE CIESZE ZE TEN STEK KLAMST NIE WPLYNAL NA MOJE ZAMOWIENIA.LUDZIE Z KLASA WYCZUWAJ ZE TO JEST JEDNO WIELKIE KLAMSTWO ,NIE UFAJA TAKIM CWANIACZKOM CO NIE ODPOWIADAJA ZA SWOJE CZYNY I W TEN SPOSOB NADRABIAJA SWOJA UBOGA KULTURE ,NIE MAJA SZACUNKU DO NIKOGO I NICZEGO ,TYLKO LICZY SIE SZYBKI ZYSK ZA WSZELKA CENE . POZDRAWIAM WSZYSTKICH LUDZI Z KLASA I POZIOMEM . A TROJAKOWI ŻYCZĘ ABY PISAŁ PRAWDĘ, BO TAKIE ZACHOWANIE JEST BARDZO NIEETYCZNE

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    "szanowny wykonawco"
    sądząc po terminie załatwienia sprawy podejrzewam ze sko nczyło się w sądzie, stąd ten post

    patrząc na pozostale zdjęcia wykonananej pracy uwazam i twierdze z cała stanowczościa ze jednak należysz do pseudo stolarzy ( inaczej stolarzyna) być moze uczciwy nawskroś aczkolwiek nie znających się na swoim rzemiośle
    rzemieślnik nie zamontowałby czegos podobnego u klienta

    po drugie - na podstwaie tego postu można pana do sądu o oszerstwa podac i wygrać
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  6. #26

    Domyślnie

    nie mój poziom, nie dam sie wciągnąć w donosy, pozdrawiam

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał max_schody
    A KTO PISZE TEN INTELIGENT KTORY DZWONI PO NOCACH MIEJ ODWAGE I SIE PRZECTAW .SPRAWA NIE ZAKONCZONA. CO I Z NOW ZASKOCZENIE, ALE ZNOWU POZIOM NIE DLA MNIE NIE DAM SIE WCIADNOSC W DONOSY , W ROZMOWY NA TAKIM POZIOMIE NIE POZDRAWIAM
    A KTO PISZE
    Rezi
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  8. #28

    Domyślnie

    Dziękujemy za ostrzeżenie... Jednakże co krewkim forumowiczom przypominam że od ferowania wyroków jest sąd bo większość spraw ma drugą stronę medalu i po to jest sąd aby zapoznać się z jej wszelkimi aspektami.

    Do max_schody... Proszę nie pisać wielkimi literami bo w netykiecie jest to odbierane jako krzyk i nie jest mile widziane w nadmiarze. Radzę również popracować nad formą, składnią i błędami w poście.. Nie razi mnie to zbytnio bo sam nie piszę idealnie ale brak klasy, rzeczowej treści i elegancji stawia Pana z góry w niekorzystnym świetle i mocno pracuje na wizerunek jaki kreuje się patrząc na Pańskie odpowiedzi.

    Pozdrawiam serdecznie

  9. #29

    Domyślnie

    dzieki za podpowiedzi zeby nie pisac duzymi ale zostawilem okulary w pracy sorry i zycze milych swiat pozdm

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie Re: ODPOWIEDZI NA OSZCZERSTWA NIEUCIWEGO KLIJENTA TROJAKA

    Cytat Napisał max_schody - Maksymilian Araszkiewicz
    OSTRZEGAM PRZED OSZUSTEM ,NACIAGACZEM OLBARDZO NISKIEJ KULTURZE OSOBISTEJ I ROZNYCH NAZWISKACH SLAWOMIREM TROJAKIEM -TRZECIAKIEM ZAMIESZKALYM W BRZEZINACH. WYJASNIAM. 1 ZDJECIA PODANE SA NIE AKTUALNE USTERKI WYMIENIONO ,UWAGA, PRZED OPUBLIKOWNIEM W INTERNECIE, KTO TAK POSTEPUJE (ZDJECIE Z TRZEMA STRZALKAMI JEST TYLKO AKTUALNE ).2 SCHODY BYLY WYKONANE PRZEZ 3-4 DNI ,WIEC BYL CZAS NA OGLADANIE ,NASTAPNE OSZUSTWO .3 PODEST BYL ZOLOZONY NA ODPOWIEDZIALNOSC WLASCICIELA O GRUBOSCI 1 CM , NIE ZDAL EGZAMINU WIEC WYMIENILEM GO NA SWOJ KOSZT I TU BADZ DOBRY .
    Nazywa Pan mnie oszustem? To Pan wziął pieniądze i nie wywiązał się z umowy!
    Oto opinia Biegłego Sądowego na temat wykonanych przez Pana schodów:









    Cytat Napisał max_schody - Maksymilian Araszkiewicz
    4PRYMITYWNOSC I UBOGIE SLOWNICTWO TECHNICZNE JEST TEMU PANU NIE OBCE .KONIA Z RZEDEM TEMU KTO WYASNI SLOWO ZAOOBLENIE, SAM MI WYJASNIL , ZE TO SLOWO ZNACZY PROMIENIE I ON SIE NA TYM NIE ZNA ,A MA SIE TEN CZLOWIEK ZA INTELIGENTNGO ,KTORY OCENIA INNYCH
    Panie Araszkiewicz, to Pana słownictwo (nie tylko techniczne) jest ubogie.

    Zaoblenie - to wykończenie krawędzi łukiem - słowo potocznie używane np. w przemyśle stolarskim i meblarskim. Pochodzi od słowa obły, czyli wydłużony i zaokrąglony.

    Wystarczy wpisać słowo w wyszukiwarkę internetową...

    O poziomie prymitywności nie będę się wypowiadał, bo to każdy widzi...

    Cytat Napisał max_schody - Maksymilian Araszkiewicz
    5 OPIS TROJAKA TO STEK BZDUR 90 PROCEN ZMYSLONE I FALSZYWE ,ZYJE PONAD 50 LAT NIE SPOTKALEM TAKIEGO OSZUSTA . 6 _ZBYCH_ NA CZARNA LISTE KLIJENTOW NIE UCZCIWYCH .NIE ZNIZE SIE DALEJ DO TEGO POZIOMU I DALEJ NIE BEDE ODPOWIADAL NA TEN STEK KLAMSTW
    Do niższego poziomu już nie może się Pan zniżyć...

    Cytat Napisał max_schody - Maksymilian Araszkiewicz
    DODAM ZE KOSZT CALOSCI SCHODOW TO 3TYS. .OSZTREGAM PONOWNIE UMOWA Z SLAWOMIREM TROJAKIEM JEST PRZEPELNIONA PARAGRAFAMI KARNYMI ,NIE SPOTKALEM SIE , ZEBY KONTAKT Z LUDZIMI BYL TAK PODPARTY PARAGRAFAMI ,CZY TO NORMALNE .
    To jest właśnie dowód na to, że z każdym wykonawcą należy koniecznie spisywać szczegółową umowę!
    Gdyby nie umowa, przed podpisaniem której tak się Pan bronił (już teraz wiem, dlaczego!), zostałbym z źle wykonanymi schodami i szukaj wiatru w polu! Dzięki umowie mogę dochodzić swoich praw przed sądem!

    Cytat Napisał max_schody - Maksymilian Araszkiewicz
    BARDZO SIE CIESZE ZE TEN STEK KLAMST NIE WPLYNAL NA MOJE ZAMOWIENIA.LUDZIE Z KLASA WYCZUWAJ ZE TO JEST JEDNO WIELKIE KLAMSTWO ,NIE UFAJA TAKIM CWANIACZKOM CO NIE ODPOWIADAJA ZA SWOJE CZYNY I W TEN SPOSOB NADRABIAJA SWOJA UBOGA KULTURE ,NIE MAJA SZACUNKU DO NIKOGO I NICZEGO ,TYLKO LICZY SIE SZYBKI ZYSK ZA WSZELKA CENE . POZDRAWIAM WSZYSTKICH LUDZI Z KLASA I POZIOMEM .
    Pozostawię bez komentarza...

    Cytat Napisał max_schody - Maksymilian Araszkiewicz
    A TROJAKOWI ZYCZE PISANIE PRAWDY BO TE ZACHOWANIE JEST BARDZO NIE ETYCZNE
    Pan nie wie, co to jest EYTKA!



    Panie Araszkiewicz, ma Pan 24 godziny na przeproszenie mnie na tym forum, za to, co Pan napisał. Jeśli Pan tego nie uczyni, to złożę do Sądu kolejny pozew przeciwko Panu!
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie Re: ODPOWIEDZI NA OSZCZERSTWA NIEUCIWEGO KLIJENTA TROJAKA

    Cytat Napisał max_schody
    OSTRZEGAM PRZED OSZUSTEM ,NACIAGACZEM OLBARDZO NISKIEJ KULTURZE OSOBISTEJ I ROZNYCH NAZWISKACH SLAWOMIREM TROJAKIEM -TRZECIAKIEM ZAMIESZKALYM W BRZEZINACH .WYJASNIAM. 1 ZDJECIA PODANE SA NIE AKTUALNE USTERKI WYMIENIONO ,UWAGA, PRZED OPUBLIKOWNIEM W INTERNECIE, KTO TAK POSTEPUJE (ZDJECIE Z TRZEMA STRZALKAMI JEST TYLKO AKTUALNE ).2 SCHODY BYLY WYKONANE PRZEZ 3-4 DNI ,WIEC BYL CZAS NA OGLADANIE ,NASTAPNE OSZUSTWO .3 PODEST BYL ZOLOZONY NA ODPOWIEDZIALNOSC WLASCICIELA O GRUBOSCI 1 CM , NIE ZDAL EGZAMINU WIEC WYMIENILEM GO NA SWOJ KOSZT I TU BADZ DOBRY .4PRYMITYWNOSC I UBOGIE SLOWNICTWO TECHNICZNE JEST TEMU PANU NIE OBCE .KONIA Z RZEDEM TEMU KTO WYASNI SLOWO ZAOOBLENIE, SAM MI WYJASNIL , ZE TO SLOWO ZNACZY PROMIENIE I ON SIE NA TYM NIE ZNA ,A MA SIE TEN CZLOWIEK ZA INTELIGENTNGO ,KTORY OCENIA INNYCH 5 OPIS TROJAKA TO STEK BZDUR 90 PROCEN ZMYSLONE I FALSZYWE ,ZYJE PONAD 50 LAT NIE SPOTKALEM TAKIEGO OSZUSTA . 6 _ZBYCH_ NA CZARNA LISTE KLIJENTOW NIE UCZCIWYCH .NIE ZNIZE SIE DALEJ DO TEGO POZIOMU I DALEJ NIE BEDE ODPOWIADAL NA TEN STEK KLAMSTW DODAM ZE KOSZT CALOSCI SCHODOW TO 3TYS. .OSZTREGAM PONOWNIE UMOWA Z SLAWOMIREM TROJAKIEM JEST PRZEPELNIONA PARAGRAFAMI KARNYMI ,NIE SPOTKALEM SIE , ZEBY KONTAKT Z LUDZIMI BYL TAK PODPARTY PARAGRAFAMI ,CZY TO NORMALNE . BARDZO SIE CIESZE ZE TEN STEK KLAMST NIE WPLYNAL NA MOJE ZAMOWIENIA.LUDZIE Z KLASA WYCZUWAJ ZE TO JEST JEDNO WIELKIE KLAMSTWO ,NIE UFAJA TAKIM CWANIACZKOM CO NIE ODPOWIADAJA ZA SWOJE CZYNY I W TEN SPOSOB NADRABIAJA SWOJA UBOGA KULTURE ,NIE MAJA SZACUNKU DO NIKOGO I NICZEGO ,TYLKO LICZY SIE SZYBKI ZYSK ZA WSZELKA CENE . POZDRAWIAM WSZYSTKICH LUDZI Z KLASA I POZIOMEM . A TROJAKOWI ZYCZE PISANIE PRAWDY BO TE ZACHOWANIE JEST BARDZO NIE ETYCZNE
    ZBYCHA na forum znamy .
    Z bardzo dobrej strony.
    Ciebie mam nadzieje juz nikt z forumowiczow nie zatrudni

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Staszek budowniczy

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    564
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    69

    Domyślnie

    Jak widzę nieuczciwych cwaniaków wykonawców jest sporo.
    A pracy maja także sporo bo niewielu niestety wie czego można wymagać za swoje pieniądze.
    Poza tym wielu wykonawców żeruje na tym że większośc wykonawców jest za granicą i tak naprawdę nie ma z kim podpisać umowy na wykonawstwo.
    Dlatego też należy uprzedzać przed wszelkimi formami oszustw wykonawców.

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Oto opinia Biegłego Sądowego na temat wykonanych przez Pana schodów:
    przeczytałem i nie wiem - śmiać się czy płakać
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    płakać ze takie spier.... schody wykonawca ma czelność bronic obrażając Cie przy tym
    Realnie winien uczynić tak - jak to sie potocznie mówi gęba w kubeł,uszy po sobie, cegła ze wstydu na Twarz, przeprosiny, zadośćuczynienie nawet kosztem dołożenia do interesu i wymiana tego badziewia na towar bez wad.I w pól kłaniać sie powinien za taka fuszerkę a nie jeszcze głos tutaj w swej obronie zabierac
    szkoda slow - żenada i dla mnie kolejna przestroga przed Allegro - ale to inna bajka
    Zbychu - współczuje i determinacji w eliminacji partaczy z rynku życzę
    Jestem po Twojej stronie a w świetle zacytowanej opinii biegłego wątpię by ktokolwiek jeszcze brał pod uwagę wypociny max_schody
    Panie max - pan min_schody winien sie nazwać
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  15. #35

    Domyślnie

    Odpowiadając reziemu..
    Raczej płakać, bardach w domu, łażenie po sądach, nerwy, kasa...

    Co do rozstrzygnięcia....
    Można złożyć wniosek o nowego biegłego, apalecja od orzeczenia Sądu I instancji..
    Nie takie proste. Choć sprawa jawi się oczywistą.

    Zbychu.
    Daruj sobie ponowny pozew, szkoda czasu, pieniędzy i nerwów...tak sobie myślę...

    Jeszcze jedno.! Zdjęcia przekonują.
    Opinia biegłego trochę mniej...Wiele w życiu widziałem opinii biegłych, żadna nie była przesycona takimi personalnymi, bezpośrednimi wycieczkami do osoby, która wykonywała ocenianą pracę. Może ten biegłych fachowcem jest, ale zimnej krwi mu brakuje. Rzeczowe argumnety tej opinii są zbyt mało wyeksponowane, przykrywają je, te personalne wycieczki.

    Pozdrawiam.
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał ProStaś
    Odpowiadając reziemu..
    Raczej płakać, bardach w domu, łażenie po sądach, nerwy, kasa...

    Co do rozstrzygnięcia....
    Można złożyć wniosek o nowego biegłego, apalecja od orzeczenia Sądu I instancji..
    Nie takie proste. Choć sprawa jawi się oczywistą.

    Zbychu.
    Daruj sobie ponowny pozew, szkoda czasu, pieniędzy i nerwów...tak sobie myślę...

    Jeszcze jedno.! Zdjęcia przekonują.
    Opinia biegłego trochę mniej...Wiele w życiu widziałem opinii biegłych, żadna nie była przesycona takimi personalnymi, bezpośrednimi wycieczkami do osoby, która wykonywała ocenianą pracę. Może ten biegłych fachowcem jest, ale zimnej krwi mu brakuje. Rzeczowe argumnety tej opinii są zbyt mało wyeksponowane, przykrywają je, te personalne wycieczki.

    Pozdrawiam.
    Sprawa jest jeszcze nie zakończona. Rozprawa miała się odbyć 13 grudnia, ale sędzia zachorowała

    Jeśli mimo oczywistych dowodów rozstrzygnięcie będzie dla mnie niekorzystne, to na 100% będę się odwoływał, aż do skutku. Po takich akcjach, jakie wyczynia pozwany, nie daruję!

    Odnośnie drugiego pozwu, to miałem na myśli oszczerstwa wypisywane przez pozwanego. Szkoda mi czasu, ale zrobię to, jeśli mnie nie przeprosi.

    Odnośnie biegłego, to jakbyś usłyszał tekst pozwanego: "myślałem, że ja stolarz i Pan stolarz, to jakoś to inaczej załatwimy", to też zapewne krew by się Tobie zagotowała.
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  17. #37
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Staszek budowniczy

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    564
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    69

    Domyślnie

    ZBYCH - daj sobie spokój.
    Taki gość nie jest w stanie Ciebie obrazić - jest za cieńki po prostu
    Dochodź swoich spraw w sądzie ale olej to co pisze - jego sposób przedstawienia sprawy mówi sam za siebie .
    Ty bądź ponadto - takich pseudofachowców i tak się szybko nie wyeliminuje z rynku

  18. #38

    Domyślnie

    Sądząc po wypowiedziach Pana "fachowca" i odpowiedziach na negatywne komentarze na allegro można stwierdzić jednoznacznie, że jest to człowiek prymitywny. Po lekturze ekspertyzy "dzieła" stwierdzam, że jest to również partacz, bazujący na ludzkim lenistwie i poczuciu godności klienta (nie zniżanie się do poziomu wykonawcy).
    Na szczęście trafiła kosa na kamień.

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    płakać ze takie spier.... schody wykonawca ma czelność bronic obrażając Cie przy tym
    Realnie winien uczynić tak - jak to sie potocznie mówi gęba w kubeł,uszy po sobie, cegła ze wstydu na Twarz, przeprosiny, zadośćuczynienie nawet kosztem dołożenia do interesu i wymiana tego badziewia na towar bez wad.I w pól kłaniać sie powinien za taka fuszerkę a nie jeszcze głos tutaj w swej obronie zabierac
    Za dużo wymagasz od faceta, który jak widać po fotach wykonanej przez niego "pracy", fachowcem nigdy nie był i raczej nie będzie. Fachowiec czegoś takiego by nie wypuścił. Ten gość to typowy naciągacz, który liczy na to, że uda mu się ślizgać na czyichś d...ch. A taki to choćbyś pluł na niego to i tak wiesz co powie

  20. #40

    Domyślnie

    kazdy co przeczyta uważnie Trojaka uwagi a rzeczoznawczy zobaczy duza różnice.


    a prosilem nie wyciagac brudow do internetu nie zrozumial , jestes za mlody zeby szargac innych po internecie oceniac podawac zdjecia nieaktualne i ostrzegalem, byle z drobiazgem leci do sadu. jest demokracja i prosze mnie nie straszyc ja nie zaczelem tej glupoty pisac trzeba wreszcie dorosnąć!

Strona 2 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony