dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Mapka sytuacyjno-wysokościowa

Domyślnie Mapka sytuacyjno-wysokościowa

Staram się o zwiększenie mocy(drugi licznik na piętrze+zasilanie) Zakład energetyczny do wniosku zażądał mapkę sytuacyjno-wysokościową.Czy to jest niezbedne?Prąd będzie rozprowadzany od krzyżaka z zewnątrz budynku, więc po co ta mapka???Dodam, że dom stoi już kilka dobrych lat i prąd rzecz jasna również jest podłączony.Gdzie zdobędę taką mapkę?Ile to znowu kosztowało będzie...?Ile musze czekać na to?Macie jakieś doświadczenia z zakładem energetycznym(Kraków)jeżeli chodzi o zwiększanie mocy?

Domyślnie

Pewnie chodzi im o mapę do celów lokalizacji za kilkadziesiąt złotych, którą dostaniesz w Starostwie.

3. Adaptacja budynku gospodarczego. Wymiana dachu Termomodernizacja budynku gospodarczego. Ocieplanie od wewnątrz czy od zewnątrz? Jak zmienić budynek gospodarczy na budynek mieszkalny. Łączenie konstrukcji Budynek gospodarczy. Adaptacja poddasza na cele mieszkalne
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar j-j

Domyślnie

j.w. ale jest to kopia mapy zasadniczej za drobne.

Domyślnie

ja potrzebowałam taka mapę do podobnych czynności dla ZE - niestety była konieczna

koszt 35zł za jeden egzemplarz
    do pobrania w Starostwie w moim przypadku od ręki, ale myslę, że warto wysłac od nich fax z prośbą o przygotowanie mapy.

Domyślnie

Cytat Napisał j-j
    j.w. ale jest to kopia mapy zasadniczej za drobne.
    zgadzam się jest to xero mapy, jedynie z oryginalna pieczatką, ale niestety nie za drobne

ja zapłaciłam dokładnie 35zł

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia