dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał ms.
    Wydaje mi się, że skoro w branży budowlanej klienci zawsze chcą mieć rabat, upuścik lub super okazyjkę to tak naprawdę płacą cenę realną, którą sprzedawcy sobie założyli (a i tak będą do przodu).

    Te rabaty to głównie do podniesienia samozadowolenia budujących. Chyba tylko wytrawni gracze i twardzi negocjatorzy potrafią wyrwać więcej.
    alez to jest tak oczywiste , ze az dziw bierze , ze sie taka wielka wage do tego przywiazuje

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał yama
    ale żeby sie łaszczyć na 3 % i pozbawiać jakiegokolwiek ruchu , gwarancji ?
    Masz specyficzne podejście do sprzedawców i producentów... Wg ciebie każdy z nich to oszust, naciągacz, matacz a może i złodziej. Jak weźmie kasę to się na ciebie wypnie... Chyba nie łatwo żyć w takim świecie

  3. #23

    Domyślnie Re: 1.Okna GORAN 2.Platnosc 100% ? Dosc PILNE.

    Cytat Napisał arkadiusz
    Dostalem wyceny okien od
    - Urzedowski
    - GORAN
    - Excellent.

    Urzedowski odpada (mimo tego, ze teraz w mieszkaniu mam od 7 lat ich okna i jestem b.zdowolony) z dwoch powodow:
    1. rozpaczliwe terminy
    2. brak okna na taraz takiego jakie bym chcial.

    Excellent - drozej o ok. 10tys PLN od Urzedowskiego i GORAN.

    Wybor juz prawie padl na GORAN. Czytalem sporo pozytywnych opinii o oknach tej firmy. Czy jeszcze ktos cos moze dodac? Czy ktos ma je od paru i lat i moze dac znac jak sie sprawuja?
    Druga sprawda to czy ktos z Was wplacil 100% ceny podpisujac umowe z GORAN? Przy takiej platnosc jest spora znizka i bije sie z myslami czy placic 100% czy lepiej nie.

    Acha sprawa dosc pilna bo chce umowe podpisac jeszcze przed swietami.

    Arek
    Nic nie wiem na temat okien GORAN ale..
    jak kupowałem okna była opcja wpłata 100% na początku za (chyba) 5% upustu.
    I ja na to poszedłem....ale.....
    na zamówieniu postawiłem warunek: miało być napisane "ZADATEK" a nie
    "zaliczka" Sprawa rozbiła się o główną księgową firmy i diabli wiedzą z kim jeszcze rozmawiałem ale swoje ugrałem i miałem wyrażnie napisane zadatek
    Poza tym wszystko inne poszło w porządku: i z terminów i z firmy i z montażystów jestem zadowolony - okna Vidok
    Pozdrawiam
    „Jakbym wiedział ze się przewrócę to bym się położył”

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ivvon

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    3

    Domyślnie Re: 1.Okna GORAN 2.Platnosc 100% ? Dosc PILNE.

    Cytat Napisał arkadiusz
    Dostalem wyceny okien od
    - Urzedowski
    - GORAN
    - Excellent.

    Urzedowski odpada (mimo tego, ze teraz w mieszkaniu mam od 7 lat ich okna i jestem b.zdowolony) z dwoch powodow:
    1. rozpaczliwe terminy
    2. brak okna na taraz takiego jakie bym chcial.

    Excellent - drozej o ok. 10tys PLN od Urzedowskiego i GORAN.

    Wybor juz prawie padl na GORAN. Czytalem sporo pozytywnych opinii o oknach tej firmy. Czy jeszcze ktos cos moze dodac? Czy ktos ma je od paru i lat i moze dac znac jak sie sprawuja?
    Druga sprawda to czy ktos z Was wplacil 100% ceny podpisujac umowe z GORAN? Przy takiej platnosc jest spora znizka i bije sie z myslami czy placic 100% czy lepiej nie.

    Acha sprawa dosc pilna bo chce umowe podpisac jeszcze przed swietami.

    Arek
    Witam
    Jeśli się pan decyduje na firmę Goran to mogę podpowiedzieć że okna są naprawdę ładne, lecz to chyba zależy od montażystów jakie są w użytkowaniu, my ciągle mamy wzywany serwis a wspomnę iż okna niedawno zostały zamontowane oczywiście firmy goran.My wpłaciliśmy 100 % i do dnia dzisiejszego tego żałujemy gdyż okna były montowane na raty, po długim terminie jaki był w umowie, no i jak wiadomo cała kasa poszła więc nic się nie dało zrobić tylko błagać i czekać , czekać i błagać i tak około pół roku
    Dlatego radzę dwa razy się zastanowić

  5. #25

    Domyślnie

    Ivvon
    Patrz na daty
    Półtora roku spóźnienia
    ale opinie o wyrobach przydatne
    M. Lenart

  6. #26

    Domyślnie

    Przydatne bardzo!
    Właśnie będę decydował się na zakup okien i ten post mi pomoże.
    Dom w lesie od sierpnia 2008.

    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pawel2_78

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Budujemy domek na wsi i też chyba też się zdecydujemy na GORAN, pomimo że mamy już okna od tego producenta i wszystko było ok to 100% przedpłaty to duże ryzyko.

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    andrzejzms

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    03-214
    Posty
    288

    Domyślnie

    Płacac 100% wartości umowy otrzymujesz dodatkowy rabat 3 lub 5% , czykli czekając na realizacje najczęściej 2- 4 tygodnie zyskuje się znacznie więcej niż np na lokacie w banku .Oczywiście jest ryzyko że np. firma zbankrutuje i pieniądze przepadną . Jezeli ktoś nie chce ponieść tego ryzyka ( swoją droga na szczęście nie często tak sie dzieje ) to nie płaci zaliczki 100 % tylko niższą (zwykle 30 % ).
    A co ma z tej zaliczki 100% ma producent lub wykonawca po prostu pieniądze - płacąc 100% kredytujemy działanie tej firmy.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Bardziej chodzi o pewność*wpływów. Nie tylko w tej branży złe platności to plaga i jak widzisz z postów - Klienci z byle powodu wstrzymują duże pieniądze wpędzając w kłopoty drugą stronę, bo to kółko samo się napędza - nie ma kasy, narasta spirala zadłużenia i kula śniegowa się toczy..
    Czasem spokojny sen jest ważniejszy niż pieniądze

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawel2_78 Zobacz post
    Budujemy domek na wsi i też chyba też się zdecydujemy na GORAN, pomimo że mamy już okna od tego producenta i wszystko było ok to 100% przedpłaty to duże ryzyko.
    Upewnij się czy na pewno zapłacisz za okna z Gorana, bo tej fabryki już nie ma, w tej chwili to Stolbud Pruszyński i okien na pewno nie robią już w starej fabryce w Świdniku

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony