dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Pomysł na półkę w łazience

    Witajcie,
    Podrzućcie mi proszę jakiś pomysł na oryginalną półkę łazienkową z wnęki, która pozostała po zamurowanym oknie. Chcieliśmy wyłożyć ją płytkami, ale tu pojawia się problem z odlewaniem półeczek, itp. Myśleliśmy też o szkle hartowanym, ale to dość pokaźny wydatek, na który w chwili obecnej nas nie stać. Czekam na fachowe porady - jutro przychodzi kafelkarz więc musimy się zdecydować.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    A gdzie byłaś wcześniej? Czy wszystko u wszystkich musi być na już? Wygoń kafelkarza i wróć do tematu po świętach.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  3. #3

    Domyślnie

    Może marmur na wymiar, można nim ladnie dodać troche koloru do łazienki.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar am00
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    1.499
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    Półeczek nie musisz wylewać, można kupić gotwe z twardego styropianu do zamontowania na długie kołki rozporowe. Możesz też zrobić z płytek GK na stelażu, ale pomysł ze szklanymi jest chyba najlepszy (najłatwiejszy do wykonania) i nie musi być to jakieś specjalnie hartowane szkło. Możesz też kupić gotowe szklane półeczki do łazienek z uchwytami mocującymi.
    Łowca krokodyli raz się w życiu myli!
    Zaległy dziennik - galeria
    Komentarze

  5. #5

    Domyślnie

    Niedawno wylałem taką półeczkę.Wyszło bardzo dobrze ale jest przy tym trochę papraniny.
    Nawierciłem otwory lekko po skosie, w które wsadziłem pręty (5szt.) 12mm zbrojeniowe na zaprawie cementowej.
    Po dwóch dniach zrobiłem formę ze styropianu (boki) a dół z blachy.Podstawiłem to co miałem pod blachę i zalałem betonem.Do środka włożyłem wzdłóż druty 2mm.
    Teraz będę oklejał półkę glazurą.
    Konstrukcja pancerna.Nawet gdyby się odspoiła od ściany to nie wyjdzie ,bo pręty są skosem w dwóch kierunkach w ścianie.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony