dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 625 z 626
Pokaż wyniki od 12.481 do 12.500 z 12519
  1. #12481
    alienmc
    Guest
    alienmc

    Domyślnie

    tak to beton architektoniczny.

  2. #12482
    alienmc
    Guest
    alienmc

    Domyślnie

    mam tak samo rozwiązany sufit nad garażem - kilka zdjęć już wrzucałem na forum
    znalazłem tylko takie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20160604_19_55_37_Pro.jpg
Wyświetleń:	247
Rozmiar:	78,2 KB
ID:	377641

  3. #12483

    Domyślnie

    U nas pomieszczenie nad garażem wygląda tak:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20161217_152402.jpg
Wyświetleń:	231
Rozmiar:	75,2 KB
ID:	377664Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	antresola.jpg
Wyświetleń:	224
Rozmiar:	80,6 KB
ID:	377668

    Nad garażem mamy garderobę, pralnie (nad nimi antresola) + dodatkowy pokój z odkrytymi jętkami

  4. #12484
    Konto usunięte na żądanie
    Guest
    Konto usunięte na żądanie

    Domyślnie

    post usunięty
    Ostatnio edytowane przez Konto usunięte na żądanie ; 15-02-2017 o 20:00

  5. #12485

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dom1.jpg
Wyświetleń:	548
Rozmiar:	55,5 KB
ID:	377919 Mieszkamy w tym roku prawie skończony kominek

  6. #12486

    Domyślnie

    A tutaj Okna - instalator twierdzi że jest ok i podobnie producent okna Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Okno.JPG
Wyświetleń:	285
Rozmiar:	56,5 KB
ID:	377920 , Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okno 2.JPG
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	52,8 KB
ID:	377921 od trzech lat

  7. #12487

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wejscie.JPG
Wyświetleń:	366
Rozmiar:	54,1 KB
ID:	377922 A tutaj wejscie i pies

  8. #12488

    Domyślnie

    Zmiany i rozwiązania zastosowane przez moja osobę okazały się strzałem w 10. nie powiększałem domu i jestem zadowolony. Gabinet na dole został zachowany bo taka była idea wyboru tego projektu

    Pozdrawiam

  9. #12489

    Domyślnie

    Zaczynamy budowę rododendrom 6a i powiem szczerze, że projekt rewelacyjny tylko martwi mnie kotłownia. Chcemy przenieść za garaż w miejsce pomieszczenia gospodarczego.Dodam, że ogrzewanie będzie na ekogroszek. Myślimy zrownac ściany garażu z domem. Tylko jak wtedy z dachem, bo architekt chce podnieść dach i zrownac z domem co wogole mi się nie podoba. Jak to zmienić tak żeby to miało ręce i nogi??

  10. #12490
    Konto usunięte na żądanie
    Guest
    Konto usunięte na żądanie

    Domyślnie

    post usunięty
    Ostatnio edytowane przez Konto usunięte na żądanie ; 15-02-2017 o 20:01

  11. #12491

    Domyślnie

    za garażem kotłownia ok ale musi być powiększony garaż ja mam nie powiększony i mało miejsca by było na kotłownie tradycyjną na szczęście pompa ciepła grzeje i nie muszę magazynować opału w kotłowni. Znam ludzi co mają ogrzewanie eko groszek i kotłownia przy garażu - został on wyłączony z eksploatacji bo opał trzeba gdzieś trzymać

  12. #12492

    Domyślnie

    Co do magazynowania opału będzie osobne pomieszczenie gospodarcze. A piec chcemy z podajnikiem. Chodzi tylko żeby kotłownia zachowała minimalne wymiary tak żeby piec ustawić.
    Dlatego czy lepiej przesunąć ściany czy skrócić garaż, ale wtedy boję się że będzie za krótki

  13. #12493

    Domyślnie

    W projekcie bez powiększonego garażu MALO miejsca na samochód za wąsko za krótko!!! więc i na piec mało miejsca

  14. #12494
    Konto usunięte na żądanie
    Guest
    Konto usunięte na żądanie

    Domyślnie

    post usunięty
    Ostatnio edytowane przez Konto usunięte na żądanie ; 15-02-2017 o 20:00

  15. #12495
    Konto usunięte na żądanie
    Guest
    Konto usunięte na żądanie

    Domyślnie

    post usunięty
    Ostatnio edytowane przez Konto usunięte na żądanie ; 15-02-2017 o 20:00

  16. #12496
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vabien23
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Posty
    181
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asia_w9 Zobacz post
    Zaczynamy budowę rododendrom 6a i powiem szczerze, że projekt rewelacyjny tylko martwi mnie kotłownia. Chcemy przenieść za garaż w miejsce pomieszczenia gospodarczego.Dodam, że ogrzewanie będzie na ekogroszek. Myślimy zrownac ściany garażu z domem. Tylko jak wtedy z dachem, bo architekt chce podnieść dach i zrownac z domem co wogole mi się nie podoba. Jak to zmienić tak żeby to miało ręce i nogi??
    Asia_w9 my mamy ścianę garażu zrównaną z domem, z tyłu mamy kotlownie i miejsce na opał, dachu garażu nie równaliśmy z dachem domu ale i tak mamy go wyżej bo podwyższyliśmy o 1 pustak wysokość garażu ( to był błąd). Dodam,że mamy dom poszerzony o 1 m z obu stron więc wszystko jest u nas dużo większe.
    Pozdrawiam, Ania

  17. #12497

    Domyślnie

    Pojedynczy garaż szerokość 3,3 stanowczo za wąsko i nie wygodnie. Dokładając kotłownie nie wielką z tył ( ja tak mam) Audi A4 kombi LEDWO się mieści na długość. W kotłowni zbiornik (700l bufor) pompa ciepła, i na ścianie zbiornik 80l zimna woda - w tym układzie dwa rowery ledwo się mieszczą

  18. #12498

    Domyślnie

    a i w kotłowni jeszcze nie duże biurko na pierdoły

  19. #12499
    alienmc
    Guest
    alienmc

    Domyślnie

    dotychczasowe postępy zebrane w 1 miejscu, niestety - nie za bardzo w kolejności
    https://goo.gl/photos/HYyreRtSrNHZNgaV9

  20. #12500
    80mariusz80
    Guest
    80mariusz80

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asia_w9 Zobacz post
    Zaczynamy budowę rododendrom 6a i powiem szczerze, że projekt rewelacyjny tylko martwi mnie kotłownia. Chcemy przenieść za garaż w miejsce pomieszczenia gospodarczego.Dodam, że ogrzewanie będzie na ekogroszek. Myślimy zrownac ściany garażu z domem. Tylko jak wtedy z dachem, bo architekt chce podnieść dach i zrownac z domem co wogole mi się nie podoba. Jak to zmienić tak żeby to miało ręce i nogi??
    Albo wykopać kotłownię pod domem U mnie pod garażem wlezie 8-10t opału, jest jeszcze dodatkowy boks na drewno/orzech, drabina alu na ściaie i jeszcze jest miejsce do rąbania drewna.
    Pozdrawiam
    Mariusz

Strona 625 z 626

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony