dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 36
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 703
  1. #321

    Domyślnie

    Roben średzka falista plus to był mój faworyt, w końcu jednak zdecydowałem się wziąć co innego. Jak w życiu: 5 lat chodzisz z dziewczyną, a potem wychodzisz za inną

  2. #322
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Mam średzką falistą plus (kolor antracyt) dekarze nie narzekali. Wygląda b. ładnie na dachu. Leży równiuteńko, nie było na niej żadnych odprysków, pęknięć czy tym podobnych.

    Pozdrawiam

  3. #323

    Domyślnie

    Też będziemy mieli Rabenowską średzką plus, kolor czarny lub antracyt. Znajomy,który ją ma na swoim daszku jest zadowolony

  4. #324

    Domyślnie

    naLeśnik dzięki za zrozumienie
    rzeczywiście jak się troszke pokombinuje z tą wyszukiwarką, to można coś znależć
    dzięki za dotychczasowe opinie i czekam na kolejne, choć już chyba jestem przekonany do robena...
    Pozdrawiam

  5. #325

    Domyślnie

    U nas taka antracytowa średzka falista plus leży od 10 miesięcy.
    Jak narazie nie mam żadnych uwag. Położona jest pięknie, nie przecieka, choć majster co ją układał narzekał śtrasznie, ze krzywa i musiał dużo szlifować, ale on narzekał na wszystko...
    U sasiada lezy taka sama i nie słyszałam , zeby coś nie pasowało jemu, czy wykonawcom.
    A piękna jest że hej!
    Pozdrawiam
    Z każdym dniem coraz mniej kurzu...

    http://picasaweb.google.pl/kasiaura7

  6. #326

    Domyślnie

    Mam miedzianą i bardzo mi się podoba. Leży na dachu 2 lata i jest OK.

  7. #327

    Domyślnie

    bierz śmiało,kasztanowa jest ładna
    ja kupuje teraz po 3,02zł brutto za szt

  8. #328
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar emqwadrat
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    266

    Domyślnie

    Dzisiaj zamówiłem antracytowa średzka falista plus

    Czy dobra- ile produktów tyle opinii.... bierz co Ci się najbardziej podoba byle nie najtańszy chłam......

  9. #329
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Kasztanowa - leży u mnie od tygodnia

    Prześliczna

    Przy kładzeniu panowie nie narzekali, a ja ic więcej nie mogę napisać, może za rok....

  10. #330
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naLeśnik
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    2.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    U mnie będzie czarno-brązowa ....a czy cieśle będą narzekać na jej układanie to już guzik mnie obchodzi....ma być tylko dobrze ułożona

  11. #331

    Domyślnie

    Ja również oczekuję na tą dachówkę w kolorze kasztanowym.Mam jednak wielki dylemat może coś podpowiecie - otóż planujemy białą podbitkę, okna również są białe i nie wiem czy to zakończenie sztucznym łupkiem dawać w kolorze białym czy brąz? Dodam że ten brąz jest dość ciemny.Nie mogę znaleźć takiej realizacji z białym a w brązie nie mam nic Pomóżcie bo osiwieję
    iWCIA43

  12. #332

    Domyślnie

    A nie zastanawialiście się nad miedzianą ?......wydaje się bardziej naturalna.
    Mam na myśli kolor oczywiście.
    pzdr
    To, co jest, było już dawno,
    a to, co będzie, też już jest
    od dawna;
    bo Bóg przywraca to, co przeminęło.
    Kazn. 3, 15

  13. #333

    Domyślnie

    U nas jeszcze gorąca kasztanowa. Podobała nam się zarówno i kasztanowa i miedziana - wybór padł na kasztanową bo jest gładsza - miedziana ma bardziej chropowatą strukturę także jest większe prawdopodobieństwo, że szybciej porośnie Ale tak czy inaczej obie są bardzo ładne

    Jak przeczytałam ten wątek zapytałam od razu moich dekarzy jak oceniają dachówkę i jak się kładło - nie mieli żadnych zastrzeżeń powiedzieli, że nie było żadnych problemów z położeniem jak i z samą dachówką. Mamy Plusa - można obejrzeć w albumie

    Iwcia43 my też planujemy białe okna ale cały czas zastanawiam się nad kolorem podbitki W jakim kolorze macie kominy ??

    pozdr

  14. #334

    Domyślnie

    Kominy mamy pokryte marmolitem - klinkier jakoś mi się przejadł ponadto nasz komin jest poszerzany ku dołowi i ma ozdobną opaskę - i ten kształt chcieliśmy zachować. Kolor dobrałam do dachówki a opaska "beżowata"
    iWCIA43

  15. #335
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    ila66

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    15.477

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwcia43
    Ja również oczekuję na tą dachówkę w kolorze kasztanowym.Mam jednak wielki dylemat może coś podpowiecie - otóż planujemy białą podbitkę, okna również są białe i nie wiem czy to zakończenie sztucznym łupkiem dawać w kolorze białym czy brąz? Dodam że ten brąz jest dość ciemny.Nie mogę znaleźć takiej realizacji z białym a w brązie nie mam nic Pomóżcie bo osiwieję
    biala elewacja , lupana biala cegla holenderska
    biala nadbitka , biale krokwie z klejonego drewna
    ciemnozielona glazura na dachu
    biale kominy obite sztucznym lupkiem w trapez

    takie cos kiedys wykonywalem ,
    mysle , ze wyszlo slicznie


    a tak wogole dachowki Roben są OK

  16. #336
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaro'71
    Roben średzka falista plus to był mój faworyt, w końcu jednak zdecydowałem się wziąć co innego. Jak w życiu: 5 lat chodzisz z dziewczyną, a potem wychodzisz za inną
    Chyba żenisz się z inną, he, he! Wychodzić za mąż to mogę ja, bom kobieta.
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  17. #337

    Domyślnie

    Do ila66- wyobrażam sobie, że z zielonym wyszło pięknie...Ja mam kasztan i stąd moje rozterki z kolorem wykończenia dachu tym nieszczęsnym łupkiem. Wymyśliłam sobie dodatkowo zostawić murłaty nie "zaskrzynkowane" a jedynie pomalowane w kolorze dachówki. Myślę że będzie fajnie odbijało. Tylko ten łupek...
    iWCIA43

  18. #338

    Domyślnie

    Do ila66- wyobrażam sobie, że z zielonym wyszło pięknie...Ja mam kasztan i stąd moje rozterki z kolorem wykończenia dachu tym nieszczęsnym łupkiem. Wymyśliłam sobie dodatkowo zostawić murłaty nie "zaskrzynkowane" a jedynie pomalowane w kolorze dachówki. Myślę że będzie fajnie odbijało. Tylko ten łupek...
    iWCIA43

  19. #339

    Domyślnie

    O gustach sie nie dyskutuje, ale ...........
    Mam dachówke Robena Sredzka falista plus - kolor antracytowy. Podoba mi sie kolorystycznie, lecz troche nie pasuje do mojego dachu. Po prostu uwazam, ze jest zbyt "gruboziarnista" tzn. dachowka jest duza (wychodzi mniej niz 10 sztuk na 1 m2) i przy małych dachach tak jak moj (180 m2) wyglada troche nieproporcjonalnie duza do wielkości dachu. Gdybym miał ponownie wybrac to pewnie pozostałbym przy kolorze grafitowym lecz zmienił do mojego dachu dachówke na mniejsza.
    Niemniej tak jak napisałem w pierszej linijce - jest o moje odczucie i innym może sie podoobac taka dachówka także na małym dachu.
    (zdjecia w galerii)
    Ponadto przypuszczalnie natrafiłem na partacza od obróbek blacharskich. Nie potrafił ładnie przyciąć tej dachówki przy kominie, podobno sie nie dało
    "bo taka wypukła jest". Kij mu w oko - i tak miałem go dość.

  20. #340
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Pluszku, mi się podoba Twoja dachówka: i rozmiar, i kolor. Mam pytanie na temat rodzaju i koloru barwnika użytego do pomalowania podbitki. Wyszedł bardzo ładny kolor, super pasuje do złotego dębu okien. Ja też będę miała złoty dąb, dlatego pytam.
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

Strona 17 z 36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony