dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 36
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 703
  1. #341

    Domyślnie

    tez dlugo sie zastanawilaem nad robenem, wlasciciel hurtowni mi ja odradzal, mowil ze krzywa, przeszukalem cale forum i wszyscy co ja maja mowia ze jest ekstra, a narzekaja tylko Ci, ktorzy kupili inna (nie obrazajac nikogo najczesciej blachodachowke pogadalem ze swoimi dekarzami i powiedzieli ze 80% dachow robili robenem i nigdy nie narzekali. od miesiaca mam juz gotowy daszek roben sredzka falista plus (ponoc lepsza od zwyklej) w kolorze czarno-brazowym i jest pieknie !! polecam i pozdrawiam
    LOTE ---> Już na swoim...

  2. #342

    Domyślnie

    Cytat Napisał JarzyQ
    pogadalem ze swoimi dekarzami i powiedzieli ze 80% dachow robili robenem i nigdy nie narzekali. od miesiaca mam juz gotowy daszek roben sredzka falista plus (ponoc lepsza od zwyklej) w kolorze czarno-brazowym i jest pieknie !! polecam i pozdrawiam
    Dziasiaj po paru dniach działania dekarzy wrescie mogłem obejrze cczesciowy efekt - na dachu dwuspadowym Roben Sredzka Plus - jak an razie efekt estetyczno wizualny OK!
    Dekarze tez nie narzekają.
    Pawlok
    dzis Mosina - Pożegowo !!! na szczęście już niej Luboń - Żabikowo

    wielkopolski market budowlany: kup, sprzedaj,zamień

    pawloka hobby

  3. #343

    Domyślnie

    WITAM! Od maja mamy na dachu kopertowym ROBENA-miedziana średzka falista plus angobowana.Dekarze mówili że jest ok.Dach wygląda cudnie.Pozdrawiam!
    Życie zaczyna sie po czterdziestce...

  4. #344

    Domyślnie

    No to dzisiaj dach zakończony - Roben Sredzka Plus Kasztan - wyszło super!
    Pawlok
    dzis Mosina - Pożegowo !!! na szczęście już niej Luboń - Żabikowo

    wielkopolski market budowlany: kup, sprzedaj,zamień

    pawloka hobby

  5. #345

    Domyślnie

    Wczoraj przywieźli nam Robena średzką falistą plus w kolorze czarno-brązowym. W przyszłym tygodniu zobaczymy jak będzie wyglądała na dachu.
    Kolor jest zaj.....ty

  6. #346

    Domyślnie

    Witam,

    Zamierzam kupić dachówkę Robena w kolorze kasztan. Czy ktoś pokaże swój dach wyłożony tą dachówką?

    Jak sprawuje się taka dachówka po kilku latach? Czy ktoś posiada takie informacje? Czy warto kupić taką dachówkę?

    Przemek

  7. #347
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naLeśnik
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    2.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    U mnie maja dziś zacząć układanie Robena czarno-brązowego.....śnieg na latach, folii, ciekawe jak im to pójdzie?

  8. #348

    Domyślnie Dachowki ceramiczne Roben-opinie

    jestem w hurtwowni i facet mi udowadnia ze Roben jest duzo gorszy od.... juz zapomnialem z czym porownywal, ale to nie ma zanczenia. Ze Gorzej sie je uklada, itd itp.

    Roben jest w miare tania, co o nie myslicie?

  9. #349

  10. #350

    Domyślnie

    Jutro dachówka przyjeżdża na budowę... Więc mam nadzieję że już za kilka dni bedę mogła pochwalić się swoim dachem
    Co do sprawowania? Nas w hurtowni przekonał pan, który z bliska pokazał dwie dachówki z kilkuletniej wystawy. Angoba Creatona była popękana w jakieś dziwne "pajączki". Natomiast Roben szkliwiony miał się świetnie
    Razem z mężem wybraliśmy dachówkę średzką typ S w kolorze kasztan. Uwiódł nas dach, który obejrzeliśmy "w naturze" dość blisko naszej miejscowości pokryty właśnie tą dachówką ))

    Nie mogę się już doczekać momentu gdy będę mogła zamieścić swoje fociszcza

  11. #351

    Domyślnie

    Nie zachwycał bym się tym co Ci przedstawił sprzedawca każdy sprzedaje to, co mu się najbardziej opłaca czytaj, na czym ma największy zysk...

  12. #352
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kborekk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    koniec swiata
    Kod pocztowy
    19-411
    Posty
    42

    Domyślnie

    Ja mam Robena od 9 lat i duzo osob sie pyta czy go myje co roku bo sie blyszczy i nie ma ani grama syfu
    Pozdrawiam
    Kładziemy z pasją

  13. #353

    Domyślnie

    roofdach => Nigdzie nie napisałam że zachwyciłam się wypowiedzią pana z hurtowni Po prostu "na własne oczy" widziałam te dachówki na wystawie. Zaś wnioski wyciągnęłam takie a nie inne... Mój dom, moje pieniądze.

  14. #354

    Domyślnie Proszę o opinie użytkowników pokryć Roben falista antracyt

    zastanawiamy sie nad dachówką w kolorze grafitowym- antracyt u Robena, jak obejrzeliśmy te dachówki na skaldzie to okazało sie że są szorstkie w przeciwieństwie do czarnobrązowych które są gładkie i dodatku są chyba szkliwione, tak więc mamy dylemat, albo bardzo podobające nam sie kolorystycznie antracytowe matowe ale szorstkie albo czarnobrązowe (II miejsce w rankingu) gładkie ale błyszczące.
    Proszę użytkowników tych antracytowych o opinie z użytkowania tego pokrycia, oczywiście wszelkie zdjęcia pokryc dachowych w świetle dziennym dachowek antracytowych i czarnobrązowych mile widziane
    Pozdrawiamy Iw i Mar
    BUDUJEMY CODZIENNY C117aL!!!

  15. #355

    Domyślnie Re: Proszę o opinie użytkowników pokryć Roben falista antrac

    Cytat Napisał ifka13
    zastanawiamy sie nad dachówką w kolorze grafitowym- antracyt u Robena, jak obejrzeliśmy te dachówki na skaldzie to okazało sie że są szorstkie w przeciwieństwie do czarnobrązowych które są gładkie i dodatku są chyba szkliwione, tak więc mamy dylemat, albo bardzo podobające nam sie kolorystycznie antracytowe matowe ale szorstkie albo czarnobrązowe (II miejsce w rankingu) gładkie ale błyszczące.
    Proszę użytkowników tych antracytowych o opinie z użytkowania tego pokrycia, oczywiście wszelkie zdjęcia pokryc dachowych w świetle dziennym dachowek antracytowych i czarnobrązowych mile widziane
    Masz u mnie w galerii zdjecia antracytowej a o opiniach z uzytkowania bede mogł napisac za 10-25 lat.

  16. #356

    Domyślnie

    wiem wiem, jakies pół godzinki temu link do zdjeć z Twoim domkiem dodałem do ulubionych żebym mógł sobie oglądać
    Podoba mi sie ta antarcytowa bardzo, jest super, tylko jej struktura...
    Ile czasu ją już macie polozoną? Jakie ogrzewanie macie w domu? PAliwo stałe? jak wokół komina?
    JAką miales cene za dachóke? Dziś mi zaproponowali w jednym skladzie 32,5PLN/m2 brutto, czekam jeszcze na jedną oferte.
    Pozdrawiamy Iw i Mar
    BUDUJEMY CODZIENNY C117aL!!!

  17. #357

    Domyślnie

    Cytat Napisał ifka13
    wiem wiem, jakies pół godzinki temu link do zdjeć z Twoim domkiem dodałem do ulubionych żebym mógł sobie oglądać
    Podoba mi sie ta antarcytowa bardzo, jest super, tylko jej struktura...
    Ile czasu ją już macie polozoną? Jakie ogrzewanie macie w domu? PAliwo stałe? jak wokół komina?
    JAką miales cene za dachóke? Dziś mi zaproponowali w jednym skladzie 32,5PLN/m2 brutto, czekam jeszcze na jedną oferte.
    Dachowka ma rowny rok, grzeje gazem. Obrobka wokół komina to chyba moj nawiekszy blad. Najpierw ładnie ułozyli dachówke przy kominie o potem wszystko diabli wzieli bo docieplilem komin styropianem i dałem płytki - dachowki wpkol komina trzeba bylo podocinac.
    Ceny nie ma co porownywac - inne czasy inne realia (rok 2007 a rok 2008 to "przepaść" w budownictwie).
    Dachowka w zaleznosci od oswietlenia raz potrafi wygladac na szarą a raz na czarną - mnie sie to podoba.

  18. #358

    Domyślnie

    Nam właśnie skończyli układać dachówkę czarno-brązową angobowaną Wygląda poprostu bosko. Nie ma żadnych pęknięć, pajączków itp. Mam nadzieję, że za kilka lat będziemy ją równie mocno chwalić

  19. #359

    Domyślnie Roben kasztanowa

    My mamy dachówkę robena kasztanową,wszystko super,nie przecieka,równiutka,fachowiec nie narzekał,chwalił sobie,wygląda pięknie
    Polecam
    Wesołych świąt

  20. #360
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mysweetbabys
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    U nas dopiero zaczynają kłaść ale dachówka niespełniła naszych oczekiwań, najgorsza fuszerka to :

Strona 18 z 36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony