dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 36
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 703
  1. #61

    Domyślnie Roben kasztanowa glazura

    Witam wszystkich. Jesteśmy na kolejnym etapie wyboru wykonawcy dachu. Otrzymaliśmy ofertę na dachówkę roben kasztanowa glazura cena za sztuke 2.69 zł bardzo prosze o opinie czy jak na taka dachowke to duzo czy malo ??? Bardzo prosze rowniez o opinie czy jest ona dobra dachowka. W kazdym salonie mowia cos innego. Co Wy o tym myslicie???

    Pozdrawiam

  2. #62

    Domyślnie witam

    Po pierwsze nie ma w ofercie robena na rynku polskim dachówki glazurowanej. Kasztan jest dachówką angobowaną tak jak i inne dachówki robena z polskiej produkcji. Cena za pierwszy gatunek jeśli to jest oczywiście kasztan jest mało prawdopodobna. Proponuje sprawdzić. Dachówka według różnych opinii jest na dolnej drabince jakościowej. Lepsza jest ruppceramika a przedewszystkim creaton. Pozdrawiam Piotr

  3. #63

    Domyślnie

    Piotrze,

    Bardzo dziekuje za odpowiedź orientujesz się może jak cenowo wygląda ruup i crearton w stosunku do robena???

    Pozdro S

  4. #64

    Domyślnie

    a i jeszcze jedno jaka jest różnieca miedzy glazurowaną a angobowaną ???

  5. #65

    Domyślnie witam

    Porównanie cen dachówki podstawowej absolutnie nic nie daje. trzeba porównać całkowity koszt potrzebnej ceramiki na dach. U każdego producenta inaczej kosztuja dodatki inne jest zużycie itd. jakbys podesłał rzut dachu mogę zrobic Ci porównanie dla różnych pokryć. Jeśli chodzi o drugą część pytania to w największym uproszczeniu dachówka glazurowana to dachówka angobowana pokryta szkliwem tak jak glazura na ścianę. Jest to oczywiście w bardzo uproszczony sposób podana różnica. Cenowa jest około 30% i więcej. Pozdrawiam Piotr

  6. #66

    Domyślnie

    Piotrze w ofercie mam rowniez okna okpol comfort czy sa to dobre okna ???
    Czy wybrac cos innego???

  7. #67

    Domyślnie Krzywa dachowka Röben

    Mam polozona na dach dachowke firmy Röben - tzw. sredzka falista. Od zamowienia do dostawy czekalem CZTERY MIESIACE (!!!) Wyprodukowana w Srodzie Slaskiej z data produkcji 01.01.06 i 02.01.06. Niestety w wielu dachowkach sterczy wolna krawedz i nie przylega dobrze do nastepnej dachowki. Rowniez na oko widac ze dachowki sa zadarte do gory. Mimo ze zostala polozona idealnie z zaleceniami producenta (rozstaw lat i szerokosc krycia ) reklamacja ktora zglosilem zostala odrzucona. Przedstawiciel handlowy ze Szczecina przyjechal od razu negatywnie nastawiony i zaczal na sile szukac bledow dekarzy.Stwierdzil rowniez ze na oko nie mozna ocenac czy dachowka jest prosta i zabral dwie do przebadania w laboratorium ...firmy Röben. Czy ktos ma podobne doswiadczenia z DACHOWKA RÖBEN ? Czy czyjas reklamacja zostala uznana ?

  8. #68

    Domyślnie Kto rowniez kupil Krzywa dachowke Röben ?

    Mam polozona na dach dachowke firmy Röben - tzw. sredzka falista. Od zamowienia do dostawy czekalem CZTERY MIESIACE (!!!) Wyprodukowana w Srodzie Slaskiej z data produkcji 01.01.06 i 02.01.06. Niestety w wielu dachowkach sterczy wolna krawedz i nie przylega dobrze do nastepnej dachowki. Rowniez na oko widac ze dachowki sa zadarte do gory. Mimo ze zostala polozona idealnie z zaleceniami producenta (rozstaw lat i szerokosc krycia ) reklamacja ktora zglosilem zostala odrzucona. Przedstawiciel handlowy ze Szczecina przyjechal od razu negatywnie nastawiony i zaczal na sile szukac bledow dekarzy.Stwierdzil rowniez ze na oko nie mozna ocenac czy dachowka jest prosta i zabral dwie do przebadania w laboratorium ...firmy Röben. Czy ktos ma podobne doswiadczenia z DACHOWKA RÖBEN ? Czy czyjas reklamacja zostala uznana ?

  9. #69

    Domyślnie

    Może mozesz zrobić zdjecia i pokazać je nam, tez mam robena ale jeszcze na składzie.

  10. #70

    Domyślnie

    Dziewczyno (ewentualnie chłopcze).
    Zamiast powielać w nieskończoność ten sam post w różnych tematach, wrzuć słowo ROBEN do wyszukiwarki forumowej i poczytaj wyniki.
    Podaje przykład podobny do Twojego - http://forum.muratordom.pl/viewtopic...ighlight=roben.

    Naprawdę, jeden dobrze napisany i prawidłowo umieszczony w temacie post absolutnie wystarczy.
    Nie zaśmiecaj Forum.

  11. #71

    Domyślnie

    Przedstawiciel handlowy ze Szczecina przyjechal od razu negatywnie nastawiony i zaczal na sile szukac bledow dekarzy.
    wiedza przedstawicieli jest wielka .......znajomy jest przedstawicielem w kostce brukowej ....nasłuchałem sie jak mozna odrzucić reklamacje.

    roben z tego co wiem maja fundusz na takie rzeczy i daja dodatkowy upust i jakoś łagodzą sprawe ...wiec walcz do końca . moze jakiś inny dekarz niech oceni tą dachowke !

    jezeli firma nie przyjmie reklamacji - czeka cie RZECZOZNAWCA ...najlepiej honorowany przez sąd i sama sprawa w sądzie . jezeli lubisz takie rozwiazania
    Chcesz skrócić sobie życie ???- Zacznij sie budować !!!
    NINJA NIE MOŻE BYĆ MIĘNTKAA!!!

    http://geoportal.gov.pl/ polska z duzej wysokosci - sprawdz swoje włości :lol

  12. #72

    Domyślnie

    Zdjecia mam zrobione . Jak je zamiescic ? Nie zamierzam sie rowniez poddac. Bede was informowal na Forum o dalszych postepach... A dla poszukujacych dachowki : Röben Polska ? Nie , dziekuje.

  13. #73

    Domyślnie

    www.fotosik.pl, zarejestruj sie i załóz album, postepuj zgodnie z instrukcjami- bardzo proste, jak tam założysz album to daj znac.

  14. #74

    Domyślnie

    Kladac ta dachowke "czuc pod palcami" nadmiernie skrecone , nalezy je odrzucic , wykorzystac na dociecia .
    Kupujac dachowke ceramiczna godzimy sie na to , ze jest to material mniej lub wiecej krzywy , bez wzgledu na firme , np. zachwalany przez wszystkich Creaton.

    Mam jedno pytanie : czy ten dekarz kryl juz kiedys ta dachowka i czy wtedy byla "prosta "?

  15. #75

    Domyślnie Re: Krzywa dachowka Röben

    Cytat Napisał domgamma
    Stwierdzil rowniez ze na oko nie mozna ocenac czy dachowka jest prosta i zabral dwie do przebadania w laboratorium ...firmy Röben.
    Wiecie co on moze sobie przebadac
    Przeciez te skrajnie krzywe bez problemu odroznie z 10-ciu metrow.
    Problem polega na tym , ze jedna krzywa podbija kilka sasiednich i kazdy mysli , ze jest ich duzo wiecej .

  16. #76

  17. #77

    Domyślnie

    dekarz pokazal mi kilka dchów pokrytych ta samą dachówką lecz z innej dostawy i tam lezy doskonale...

  18. #78
    Jacek K.
    Guest
    Jacek K.

    Domyślnie Re: Krzywa dachowka Röben

    Cytat Napisał domgamma
    Mam polozona na dach dachowke firmy Röben - tzw. sredzka falista. Od zamowienia do dostawy czekalem CZTERY MIESIACE (!!!) Wyprodukowana w Srodzie Slaskiej z data produkcji 01.01.06 i 02.01.06. Niestety w wielu dachowkach sterczy wolna krawedz i nie przylega dobrze do nastepnej dachowki. Rowniez na oko widac ze dachowki sa zadarte do gory. Mimo ze zostala polozona idealnie z zaleceniami producenta (rozstaw lat i szerokosc krycia ) reklamacja ktora zglosilem zostala odrzucona. Przedstawiciel handlowy ze Szczecina przyjechal od razu negatywnie nastawiony i zaczal na sile szukac bledow dekarzy.Stwierdzil rowniez ze na oko nie mozna ocenac czy dachowka jest prosta i zabral dwie do przebadania w laboratorium ...firmy Röben. Czy ktos ma podobne doswiadczenia z DACHOWKA RÖBEN ? Czy czyjas reklamacja zostala uznana ?
    http://www.dachy.org/forum/index.php...=8763#msg_8763

  19. #79

    Domyślnie

    Oceńcie sami
    cały urok dachoweczki jest wtedy kiedy rowniotko lezy .................................................. ...........wyglada "nieciekawie" ,spartolili ci wyglad ......

    ? co to za dekarz , ktory nie mowi inwestorowi o wadach dachowki kiedy ją kładzie ?, chyba ze byl z firmy pracy chronionej dla niewidomych !

    temat kto ma pilnowac roboty na budowie byl walkowany kilka juz razy ......nadal twierdze ze ZE JAK SAM NIE PRZYPILNUJESZ ....ITD
    Chcesz skrócić sobie życie ???- Zacznij sie budować !!!
    NINJA NIE MOŻE BYĆ MIĘNTKAA!!!

    http://geoportal.gov.pl/ polska z duzej wysokosci - sprawdz swoje włości :lol

  20. #80

    Domyślnie

    żeczywiście odstają, ale tylko niektóre dachówki. Ktoś powyżej napisał że dekarz powinien je wziąść na docinki. przy tak małej ilości byłoby ok. w mojej okolicy widziałem dachy pokryte robenem i jest ok. cała płaszczyzna dachu równa. poprostu miałeś pecha albo fatalnego dekarza.

Strona 4 z 36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony