dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 36
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 703
  1. #101

    Domyślnie dachówka ROBEN

    DACHÓWKA roben falista plus jest wieksza od standartowej wychodzi szt/m2 ok 9,8 w palecie jest 240 szt czyli jakies 24 m2 .Za dach 240 m2 facet chce bez dodatków 5000 pln brutto

  2. #102

    Domyślnie

    No fakt. Slepy jestem
    Jesli ta cena (20za 1 m2 brutto) jest z Vatem 22%, to oznaczloby ze rabat jest 40%. Przed czerwcem zeszlego roku bardzo dobrzy sprzedawcy mogli dawac takie rabaty. Pozniej jednak Röben obnizyl w swoich cennikach ceny dachowek o ok. 20% zabierajac to w rabatch dla hurtownikow. W zeszlym roku sprzedawcy na ogol oferowali rabaty 15-20% (ja dostalem 28%, ale trafilem na bardzo krotka promocje). Nie wydaje mi sie, aby w tym roku doszli do 40%. Uwazam, ze z ta cena jest cos nie tak i probowal ustalic dlaczego jest taka niska.

  3. #103

    Domyślnie

    no właśnie cena dla dilerów jest taka sama na dzień dziśejszy falista miedziana koszt szt; 2.50 fabryce może ma inne odcienie może jest krzywa a może w promocii to miedzy nami te informacje dla ciebie to na wage złota pozdrawiam
    jeszcze jedno na dachówce jest data produkcji wibita i będe tak dobry podaj mi tom date a ja zobacze co się działo tego dnia w fabryce
    majster ryszard

  4. #104

    Domyślnie dachówka ROBEN

    skoro tak twierdzicie sprawdze to jeszcze raz .co to za dachówka i dlaczego tak niska cena ???? może koleś chce mi jakaś lipe wcisnąć

  5. #105
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar macio
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Ja w czerwcu za taką- przed oficjalną podwyżką- płaciłem 2,93 żadnych krzywizn nie stwierdzam , dużo było uszkodzonych na paletach, ale zostały wymienione a nadwyżka zwrócona. Zwróć uwagę też na to, żeby się nie okazało, że kupisz tanio a 40% będzie ubitych bez możliwości wymiany

    pozdrawiam

  6. #106

    Domyślnie

    moze ma końcówke - zatem warto kupić. Ale uważaj bo jeśłi chcesz dokupić resztę gdzieś indziej to mogą sie różnić.

  7. #107

    Domyślnie dachówka ROBEN

    no i okazało sie że to nie ROBEN tylko jakis koncówki serii ,ktos to przywozi z niemiec ,straszna lipa

  8. #108

    Domyślnie ROBEN RUSTYKALNY

    Prośba: oceńcie zestawienie - dachówki roben rustykalny z żywą żółtą elewacją i oknami, drzwiami i bramą garażową w kolorze złoty dąb. I teraz: jakie parapety zew i jaka opaska? dzięki za sugestię.u.

  9. #109

    Domyślnie

    Nie wiem, czy to nie będzie za pstrokato. Dach rustykalny, to według mnie chyba taki cieniowany, jakby postarzany("jesienny liść"). Stanowi bardzo silny akcent. Jest stylizowany na staroć, więc według mnie będzie lepiej komponował się z klinkierem i jakąś stonowaną elewacją (krem, piasek,zgaszona biel). Okna może lepsze ciemne (teak, mahoń) lub do ciemniejszej elewacji białe. Wszyscy teraz lecą w ten złoty dąb ,a to też dość rzucające się w oczy, "kolorowe" okna, zresztą ładne. Jak się kupuje oddzielnie, to oczy rwą , ale razem niekoniecznie musi być fajnie (podobnie jak w makijażu - albo oczy, albo usta). Ja osobiście bardzo lubię kolorowe elewacje, ale kolor powinien stanowić jeden dominujący akcent, najlepeij w domach postmodernistycznych i raczej nowoczesnych. Domy stylizowane na stare nie powinny mieć zbyt żywych elewacji. Najlepeij to poszukaj domu taką dachówką, zrób foto i pobaw się na komputerze - nawet w zwykłym Paint. Da ci to jakieś wyobrażenie. Czasem rzeczy niekonwencjonalne indywidualnie wychodzą super ,ale trzeba mieć wyobraźnię.
    Opaska i parapety klinkier - i niekoniecznie też cieniowany, raczej gładki brąz, elewacja piasek, beż lub biel "ciepła", okna brąz typu teak, brama, drzwi to samo (sama tradycja i dobry styl).. Lub bardziej niekonwencjonalnie - elewacja czekolada, klinkier brązowy,okna, drzwi i brama białe. Takie holenderskie klimaty. To moje typy!

  10. #110

    Domyślnie

    Dośc żółtych domów!!!

  11. #111
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    waddor

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    6

    Domyślnie

    interesujące, ja mam podobną ofertę z robena plus miedziana i ta jest ponoć z pierwszego wypalania, więc mam wątpliwości czy się zdecydować

  12. #112
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Karoll

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    8

    Domyślnie Roben miedziany

    Witam!
    Zamierzam kupić dachówkę firmy Roben w kolorze miedzianym. Czy ktoś kto ma taką dachówkę mógłby wkleić zdjęcie dachu - bedę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam

  13. #113

  14. #114

    Domyślnie

    Właśnie dekarze kładą mi tę dachówkę. Jeszcze parę dni i skończą mam nadzieję.

  15. #115
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar marcin_u
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    1.451

    Domyślnie

    tez zamierzam ja polozyc na swiom dachu.. jakie ceny dostaliscie na ta dachowke?
    Mi wycenili dachowka podstaw. - 1,89zł
    gasior+klamra - 10,90zł
    skrajne - 16,95
    wentylacyjna - 7,39
    moja praca to Alarmy,Kamery,Anteny...i fotowoltaika

    mój projekt ISKIERKA

    160m2 po podłodze do ogrzania, suporex24+12styro, podloga10styro , skosy 25 wełna.wentylacja grawitacyjna. PC Panasonic T-CAP 9kw wersja H 1f , 100% grzejniki, bufor 300l , zbiornik cwu 300l termet nierdzewna. 3 kolektory słoneczne płaskie hewalax. PV 10kw
    Nawrócony z węgla !

  16. #116
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    grzegorz10

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Łomianki
    Kod pocztowy
    05-092
    Posty
    357

    Domyślnie

    Mój domek
    01-12-07 WRESZCIE na swoim

  17. #117

    Domyślnie

    Moje ceny z dnia 20.07,2006 brutto
    Podstawowa 2,17
    Gąsior+klamra 13,10
    Tu była reklama

  18. #118
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Ja mam PLUSa wiec troche większą.
    Szczegółowe fotki i zbliżenia masz w moim dzienniku
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

  19. #119
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Karoll

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    8

    Domyślnie Miedziany Roben

    Bardzo dziekuje za zdjęcia - dachóweczka super

  20. #120

    Domyślnie

    Ja jestem po zamówieniu robena i o ile dobrze pamietam to cena podstawowej w styczniu 2,25

Strona 6 z 36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony