dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Projekt podlaczenia gazu, Ożarów Mazowiecki...*#$&%$^&am

    Budowa w Łomiankach pod Warszawą. Wszyskie formalności (pozwolenie na budowę, itd.) załatwiałem w Ożarowie Mazowieckim.
    Kilka dni temu dostałem projekt podłączenie gazu. Facet, który to robił powiedział, że teraz muszę zawieść to do Ożarowa. Dziś dzowniłem po raz drugi do Ożarowa i *$&%($*#&$ nikt tam nie wiem gdzie mam dostaczyć te dokumenty. Czy ktoś w Was może wie? Czy może do tej samej osoby u której załatwiałem pozwolenie na budowę?

  2. #2

    Domyślnie

    musisz wystapic z projektem o pozwolenia budowy na budowe przyłacza gazowego do domku jednorodzinnego. Teraz są w ożarowie na dole 3 okienka i tam składa się papiery u miłej Pani. i czeka sie do trzech miesięcy, odbiera sie pozwolenie na budowe wraz z dziennikem, potem sklada sie zamiar rozpoczecia budowy z oswiadczeniem kierownika budowy o podjęciu tego obowiązku, czeka sie 14 dni no i jeden dzien sie te przyłącze buduje i potem sie robi inwentaryzacje (1-2 miesiące) i próbe szczelności i zbiera sie następne papierki zanosi PINB w Ozarowie i czeka sie chyba 21 dni i sie odbiera ze nie wnosza sprzeciwu i sie z tym i innymi papierkami idzie do gazowni podpisuje umowe i cos tam dalej i sie ma gaz (dalej jeszcze nie doszedłem) choc robie to dopiero 2 lata z hakiem )


    moge polecic naprawde taniego wykonawce z legionowa i geodete z ożarowa


    tu masz formularze i kontakt gdzie trzeba
    http://bip.pwz.pl/pl/bip/jak_zalatwi..._i_budownictwo

  3. #3

    Domyślnie

    Ale ja juz mam pozwolenie na budowe. I juz nawet dom stoi (stan surowy otwarty) Musze tylko gdzies zlozyc ten przeklety "projekt budowlano-wykonawczy -- instalacja gazowa". Czy to tez na dole w jednym z tych 3 okienek?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał askala
    ...ciach.....

    tu masz formularze i kontakt gdzie trzeba
    http://bip.pwz.pl/pl/bip/jak_zalatwi..._i_budownictwo

    http://bip.pwz.pl/pl/bip/artykuly/px_sieci.pdf
    Dostalem prawie ataku serca przy punkcie V. - co to jest:
    V.1 a) za co niby te 2000PLN??????

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Marsjanka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    186
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    o ile się nie mylę, to - instalacje zewnętrzną robi się na zgłoszenie, a wewnętrzną na pozwolenie na budowę
    panie w okienku są bardzo miłe, uprzejme i bardzo pomocne
    www.pwz.pl

    pzdr
    Marsjanka (Kasia)
    & 3xM

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał arkadiusz
    Cytat Napisał askala
    ...ciach.....

    tu masz formularze i kontakt gdzie trzeba
    http://bip.pwz.pl/pl/bip/jak_zalatwi..._i_budownictwo

    http://bip.pwz.pl/pl/bip/artykuly/px_sieci.pdf
    Dostalem prawie ataku serca przy punkcie V. - co to jest:
    V.1 a) za co niby te 2000PLN??????
    ty nie robisz sieci tylko przyłącze wiec spokojnie

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marsjanka
    o ile się nie mylę, to - instalacje zewnętrzną robi się na zgłoszenie, a wewnętrzną na pozwolenie na budowę
    panie w okienku są bardzo miłe, uprzejme i bardzo pomocne
    www.pwz.pl

    pzdr
    tego nie wiemy jaki mamy projekt , ja musialem miec pozwolenie

    a panie rzeczywiście są wyjątkowo miłe

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał arkadiusz
    Ale ja juz mam pozwolenie na budowe. I juz nawet dom stoi (stan surowy otwarty) Musze tylko gdzies zlozyc ten przeklety "projekt budowlano-wykonawczy -- instalacja gazowa". Czy to tez na dole w jednym z tych 3 okienek?

    pozwolenie na budowe to coś innego u mnie tez dom stoi, teraz trzeba Ci pozwolenia na przyłącze gazowe do tego domu, taki kawałek rury od płota do kotłowni i kuchni i na tę skrzynke w płocie

    tak na dole chyba w środkowym okienku

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    pozwolenie na budowę i pozwolenie na budowę instalacji gazowej to dwa różne pozwolenia,
    niestety

  10. #10

    Domyślnie

    Przyłącze zgłoszenie 30 dni
    Instalacja wewnętrzna pozwolenie 65 dni

    Jeżeli masz pozwolenie i budowa jest w trakcie, to przecież na całość, w tym również na instalację gazową, a nie tylko na przykład na ściany zewnętrzne i okna. Chyba, że gaz projektowano później, już po wydaniu pozwolenia. Nie udało mi się wywnioskować tego z Twojego postu. Jednakże w takim przypadku występujesz o zmianę pozwolenia, a nie o nowe pozwolenie na inst. gazową. Podajesz zakres zmian w stosunku do projektu pierwotnego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony