dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie wzór pisma - zgoda sąsiadów na budowę bliżej ich ''płotów''

    SZUKAM WZORU PISMA- gdzie sąsiedzi wyrażają zgodę, że mogę postawić dom bliżej ich ''płotów'' aniżeli określają to przepisy. Działka jest za wąska a w Starostwie Powiatowym, powiedziano, mi, że gdy będę miał zgodę sąsiadów to można wysłać podanie do Ministra Budownictwa. Niestety na obecną chwilę nie wiem jakie dane mają być zawarte w takim oświadczeniu sąsiadów [zgadzają się].Proszę o pomoc.Dziękuję

  2. #2

    Domyślnie Re: wzór pisma - zgoda sąsiadów na budowę bliżej ich ''płotó

    Cytat Napisał JMDESPERADO
    SZUKAM WZORU PISMA- gdzie sąsiedzi wyrażają zgodę, że mogę postawić dom bliżej ich ''płotów'' aniżeli określają to przepisy. Działka jest za wąska a w Starostwie Powiatowym, powiedziano, mi, że gdy będę miał zgodę sąsiadów to można wysłać podanie do Ministra Budownictwa. Niestety na obecną chwilę nie wiem jakie dane mają być zawarte w takim oświadczeniu sąsiadów [zgadzają się].Proszę o pomoc.Dziękuję
    Pewnie to już nieaktualne, bo minęło sporo czasu od go zapytania, ale na wszelki wypadek. My tez mielismy ten problem. Sąsiad zgodził się abyśmy przysunęli sie do jego płotu. Nie było żadnego wzoru pisma tylko jego deklaracja (oczywiscie pisemna) pt wyrażam zgodę....Zanieśliśmy to pisemko do urzędu i dostaliśmy pozwolenie na budowę. Dzięki temu będziemy mieli garaż przylegający do działki sąsiada. Pozdrawiam i powodzenia, Grunt to fajny sąsiad. To najtrudniej zmienić.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    nasza dzialka ma szerokosci 16,5 metra. znalezlismy taki projekt, ze bez niczyjej zgody sie mniescil - do tego nawet ladny i funkcjonalny
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony