dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 31
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 602
  1. #201

    Domyślnie

    Chyba, że ktoś siedzi po środku wanny, spora pojemnośc tej wanny ponad 200litrów, ale dla dwojga to w sam raz. Jest swietna.

  2. #202

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    Zastanawiam się tylko czy korek tak po środku nie będzie uwierał w tyłek?
    zrób prosty test - połóż się wygodnie w swojej wannie i zobacz, dokąd sięga Ci siedzenie
    Daj znać, jak wyszły pomiary. Jeśli chcesz, mogę wspomóc dodatkowo swoimi
    Pozdrawiam

  3. #203
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Orzeszek, to jakaś propozycja??

  4. #204

    Domyślnie

    hihi, propozycja pomocy w formie przedstawienia pomiaru zrobionego przeze mnie w mojej wannie

  5. #205

    Domyślnie

    byłam, zmierzyłAm i oto, co już wiem:
    jeśli wg załączonego poniżej rysunku odległość od spływu do początku ściany wanny (mierzone po dnie jak pokazano) jest mniejsza niż 50 cm - ja czułabym się w niej wygodnie (tzn. Twoje obawy nie miałyby pokrycia w rzeczywistości )

  6. #206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    gdzie byłaś i zmierzyłaś?? Gdzieś ta wanna jest wystawiona? Dzwoniłam do Roca i powiedzieli mi, że jeszcze nikt nie zamówił tej wanny na ekspozycję

  7. #207

    Domyślnie

    agnieszkokusi, chodziło mi o to, że mając dwa pomiary (Twoje i moje) można coś wstępnie ustalić. Wanna, którą chcesz kupić nie wygląda na taką, która ma wyjątkowo łagodne spady ścian (czyli oprócz imponującego wyglądu nie odbiega "na oko" od standardów). Stąd moja propozycja wykonania wyżej opisanego eksperymentu - zawsze to bardziej miarodajne od pojedyńczej próby , daje jakiś obraz umieszczenia siedzenia w wannach i pozostaje wierzyć, że wyniki się na nią przełożą

  8. #208

    Domyślnie

    aha, załączony rysunek był poglądowy - chodziło tylko o pokaznie, w którym miejscu dokonano pomiaru na zwykłej akrylowej wannie

  9. #209
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    aaaa...no to widzisz...winko trochę działa....nie zrozumiałam...

  10. #210

    Domyślnie

    no to zdrowie!! u mnie przy klawiaturze też stoi lampka (wina dla ścisłości )

  11. #211

  12. #212

    Domyślnie

    A ja mam taką....teraz i najchętniej w nowym domu też bym taką kupiła
    Nie zajmuje tyle miejsca jak narożna a zarazem nie jest prostokątna

    Agdula

  13. #213
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Aggi_2004

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    67
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    My zrezygnowalismy z kabiny prysznicowej wiec chcemy wanne z parawanem, przygladam sie Rosie Ravaka, widzialam tylko fotki na necie , bardzo mi sie podoba ale maz twierdzi, ze ten parawan jest za maly i bedzie lalo sie na lazienke. Jesli nie Rosa to pozostanie tylko prostokatna z takim parawanem, ktory rzeczywiscie zamknie sie tworzac kabine.
    Ma ktos Rose lub prostokatna z parawanem ?
    Nie sadzilam, ze wybor wanny moze byc takim problemem...
    Aggi_2004

  14. #214

    Domyślnie

    A my mamy taką, jeszcze w trakcie wykańczania. Ravak Lovestory.

    Krzychu

  15. #215

    Domyślnie

    jakie śliczne kolory zielonego!! piękne I nazwa wanny też fajna

  16. #216

    Domyślnie

    mi sie ta podoba


    I teraz mam pytanie do wszystkich posiadaczy wanien z hydromasażami i innymi takimi - jak często tego uzywacie? Bo znajomi maja cos takiego od 2 lat i mowią, że na początku było super, uzywali tego ale po pewnym czasie przestali bo im sie znudziło, nie maja czasu na długie kapiele itp. i teraz to tylko kłopot przy myciu - te wszystkie rowki i zglebienia.
    A co wy powiecie?

    Wydaje mi sie, że może lepeij zamontowac panel w kabinie - osobiście częściej uzywam prysznic niz wanne więc bardziej bym wykorzystala.
    Aczkolwiek czasem taka kapiel z babelkami bylaby mila.

  17. #217

    Domyślnie

    Ja jeszcze za wanną nie biegam bo to jeszcze przede mna daleka droga do łazienki, ale wiem do którego sklepu pójde. Można tam sie władować do wanny i osobiście sprawdzic czy wygodnie sie w niej lezy (o! np z męzem). Może to smieszne, ale kurcze sporo kasy to kosztuje i oprócz tego ze pieknie ta wanna bedzie wygladac to jeszcze mogłaby być wygodna
    Poza tym mam juz swojego faworyta, stoi u mojego kuzyna i czeka na zamontowanie. Jest dosc spora, ale co tam! wywale bidet i jakos ją upchne


  18. #218

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o wannę z hydromasażem, to gdzies czytałam ostatnio na stronie muratora, że takowa wanna przeznaczona jest tylko do kapieli masażowych, natomiast nie mozna do niej wchodzic brudnym, wykapac trzeba się wcześniej gdzieś indziej....bo potem wydobywają się z takiej wanny brzydkie zapachy...
    Nie mam jeszcze swojego domu, ale już go urządzam w wyobraźni

  19. #219

    Domyślnie

    a moj faworyt to wanna, która jest w tym linku, ta okrągła w łazience z podświetlonymi na pomarańczowa półko-wnękami:

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=90230

    niestety, nie umiem jeszcze wklejac zdjec.......mam nadzieję, ze znajdziecie
    Nie mam jeszcze swojego domu, ale już go urządzam w wyobraźni

  20. #220
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    Cora teoretycznie masz rację, ale jeżeli wannę często użytkujesz i dezynfekujesz nie powinno się nic stać, ja mam wannę z hydro od 4 lat i robię wszystko co jest zakazane w instrukcji tzn.: używan środków pieniących, sypię do niej sól, myję się w niej po pracy i nic nie śmierdzi, ale muszę przyznać że mi pompa padła mies temu jeszcze nie wiem dla czego ale najprawdopodobniej dla tego że przez 2 mies była w ogóle nie używana. Kawałek kamienia dostał się pewnie do pompy.
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

Strona 11 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony