dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 31
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 602
  1. #241

    Domyślnie

    Cytat Napisał madax
    Ja właśnie bardzo głęboko zastanawiam się nad Ravak evolution. Mam pytanie czy ktoś ma tą wannę bo nurtuje mnie jedno, jaka bateria Chcę tą 3 otworową ale nie chcę wiercić w wannie.
    Wtedy musisz odsunąc wannę od ściany aby mozna było zamontować wylewke mieszalnik i prysznic. Wtedy tez powstanie Ci półeczka

    wracając jeszcze do pytania ....
    Cytat Napisał kroyena
    A czy ktoś próbował taką wannę akrylową od spodu pianką poliuretanową potraktować w celu podniesienia jej własciwości temicznych?
    Oczywiście, że można. Należy wannę wtedy dość mocno obciążyć aby pianka którą się wciśnie nie dźwigneła wanny. Można również obłożyć wannę stryopianem - ja u siebie będę tak robił.
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

  2. #242

    Domyślnie

    Mimo wszystkich za i przeciw kupilam Neo 160x100 z KOLA, za kilka lat napisze wam czy to byla sluszna decyzja!

  3. #243

    Domyślnie dobra WANNA

    witam,chciałam sie poradzić jaką firmę polecicie jezeli chodzi o urządzenie łazienki/bateria ,umywalka ,SAMA WANNA,kibelek/
    byłam dzisiaj w kilku sklepach przlotem i mam mętlik w głowie
    może wymagania:
    -dobra jakość
    -NISKA CENA
    - gwarancja długiego okresu użytkowania


    osobiscie porzebuje wanne narozną,szerokość100-105-długość nie gra roli
    musze tez obudować ją zasłoną prysznicowa tak zeby była szczelna


    normalnie mi rece opadają ja teraz przegladam oferty-tyle tego jest

  4. #244

    Domyślnie

    niewiele jest towarów, które oferują wysoką jakość za niską cenę. Ja znam odpowiedź, ale nie znam Twojej definicji pułapu niskiej ceny. Odpowiedź brzmi Kaldewei (w przypadku dodatkowego wymogu narożnej pozostaje Ci Ravak).

  5. #245

    Domyślnie

    Ja po dlugich namyslach i setce przeczytanych postow zdecydowalam sie na wanne asymetryczna Neo z KOLA 160x100. Zaplacilam za nia w lokalnym sklepie 710 zl. Jeszcze nie uzytkuje, ale mam nadzieje ze nie bede zalowala. Ravak mi sie podoba i to bardzo, ale za wanne Rosa II zaplacilabym dwa razy tyle. Wole szybciej skonczyc wykonczeniowke ...

  6. #246

    Domyślnie

    Wybór baterii jest na prawdę duży i możan coś dobrać do kieszeni. Niezłe i nie szokująco cenowo sa baterie Grohe.
    Wanna aby służyła długo i łatwo się myła, wyglądała elegancko to przede wszystkim KALDEWEI. Ceny sa spore ale polecam. Sam się zastanawiałem długo co kupić i teraz nie narzekam. Wanny stalowe z porządną emalią. Do mycia nie używam żadnych Cifów itp - same płyny, aby nie porysować powierzchi. Samo mycie to po prostu przyjeność - najmniej uciążliwy asortyment do utrzymania w idealnym stanie.
    Dodam tylko że nie chodzi o wanny tej firmy po 300-400zł które widziałem ostatnio w marketach np. LM

  7. #247

    Domyślnie

    a jezeli chodzi o wanny z hydromasażem-to czy polecacie coś takiego w tej wersji kiedy jest wanno-prysznic?
    bo moja znajoma odradza-mówi że taka wanna jest
    dużo trudniejsza w utrzymaniu czystości. W te wszystkie dysze dostaje
    sie piana, włosy i cały inny brud i wszystko trzeba mocno szorowac przy
    kazdym sprzątaniu. Nie wiem czy gra jest warta świeczki, bo nie wiem jak
    często bedziecie z hydromasażu korzystali.
    czy to jest prawda i jak to wygląda w praktyce?
    bo mąż koniecznie chce hydromasaż-mówi że extra relaksuje+ bedzie bajerancko wyglądać
    normalnie jestem w kropce
    jakie macie doświadczenia i opinie na temat takich"bajerów"???

  8. #248

    Domyślnie

    Polecam Koło wanna akrylowa narożna po 4 latach służby rodzinie wygląda jak nowa.Ceramika też z Koła mam dwa rodzaje Aplauz ,Impuls cena moim zdaniem w granicy rozsądku ,brak śladów zużycia .Design to oczywiście kwestia gustu.
    1

  9. #249

    Domyślnie

    A czym czyścić taka wanne akrylową, bo nic nie moge na ten temat znależć, mam Cif-a ale troche się boje nim próbować, doradzcie coś...

  10. #250
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    Eeee no spoko... cifem oczywiscie - jak tak czyscilam akryla w mieszkaniu jeszcze i teraz jade i brodzik i wanne i jest ok.

  11. #251

    Domyślnie

    Cifem do łazienek lub Cilitem Bangiem, ale lepiej nie mleczkiem, bo może zmatowić, natomiast niebezpieczny jest Cilit do WC, nawet nie dla wanny, ale dla baterii - reaguje z chromem, niszczy nieodwracalnie.

  12. #252
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał R.R
    CERSANIT KOŁO czy SANPLAST
    Są to firmy liczące się na rynku

    A to że ktoś poleca np.sanplast a nie koło lub cersanit a nie sanplast to tylko dla tego że ma większy zarobek na danym urządzeniu !
    Zgadzam sie w 100%. Ja mam do czynienia z agd, polecamy wybrane firmy i wmawiamy, ze sa najlepsze. Sa to firmy, z ktorych mamy najwiekszy zarobek i bonusy za sprzedanie duzej ilosci, np. za 10 sprzedanych lodowek - 11 jest za darmo dla nas.

    Co do wanien ja kupilam wlasnie kolo perfect.

  13. #253

    Domyślnie

    Podciągam.

    Użytkuje ktoś wannę Clarissa z Koła asymetryczną 160x100?
    Grazia-Ol

  14. #254

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grazia-Ol
    Podciągam.

    Użytkuje ktoś wannę Clarissa z Koła asymetryczną 160x100?
    Widocznie nie

  15. #255

    Domyślnie

    Zgadzam się, też tak mi się wydaje. Chyba odpuszczę sobie ją.

    Zaraz, zaraz, ale to przecież nowość może jeszcze nie znacie jej?
    Grazia-Ol

  16. #256

    Domyślnie

    Grubosc i jakosc aktrylu podobno jest najlepsza w PoolSpa. My mamy największy Cersanit narożny jaki byl w ofercie i jest super. Kujac sprzet do lazienki proponuje zwrocic uwage na biel, kazda firma ma inny odcien bieli (poolspa ma dwa kolory)

  17. #257
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał maja_mp
    Prosta dwuosobowa - kto produkuje? potrzebuję kilku namiarów.
    wychodzi na to, że te są najlepsze !
    dawajcie namiary

  18. #258

    Domyślnie

    Cytat Napisał aka z Ina
    Cytat Napisał maja_mp
    Prosta dwuosobowa - kto produkuje? potrzebuję kilku namiarów.
    wychodzi na to, że te są najlepsze !
    dawajcie namiary
    dawajcie, dawajcie

  19. #259

    Domyślnie

    Prosze bardzo:
    http://www.ravak.pl/?page=lovestory

    Nikt nie wspomina o jednym , ale istotnym czynniku znacznie obniżającym wartość użytkową wanien narożnych, mianowicie ilości wody potrzebnej do jej napełnienia (co nie jest bez znaczenia w obliczu ciągle rosnących cen, zwłaszcza podgrzewanej). O trudności w myciu metrów kwadratowych akrylu nie wspominając. Tylko prostokąt.

  20. #260

    Domyślnie

    Clarissa jest ok ,ale dość szeroka, ma jedna k koleżanke Pasja 160x80, ktora idealnie pasuje do mojej niezbyt dużej łazienki

Strona 13 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony