dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 28 z 31
Pokaż wyniki od 541 do 560 z 602
  1. #541

    Domyślnie

    A co to takiego????

  2. #542
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kasiazet

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-972
    Posty
    11

    Domyślnie

    a czy ktoś użytkuje wanny firmy Excellent - znalazłam pasujący do mojej łazienki model Pryzmat 160x75 z wlewem pośrodku, cena 950 zł- czy to dobry wybór?

  3. #543

    Domyślnie

    coś z innej beczki - pytanie o wannę i baterię z chowanym wężem
    planuje baterię schować pod ścianą no i teraz 2 pytania:
    1/ czy nie będzie problemu po kapieli tj. woda nie bedzie leciała pod wanne + znalazłam taka baterie roca ze zbiornikiem

    2/ jak zrobic i gdzie drzwiczki rewiyzjne gdyby ew trzeba było dostac sie i wymienić uszczelki


  4. #544

    Domyślnie

    Cytat Napisał kori Zobacz post
    coś z innej beczki - pytanie o wannę i baterię z chowanym wężem
    planuje baterię schować pod ścianą no i teraz 2 pytania:
    1/ czy nie będzie problemu po kapieli tj. woda nie bedzie leciała pod wanne + znalazłam taka baterie roca ze zbiornikiem

    2/ jak zrobic i gdzie drzwiczki rewiyzjne gdyby ew trzeba było dostac sie i wymienić uszczelki
    ad. 1. nie orientowałem się w systemach wannowych i wyciąganych wężach ale te systemy nie bardzo odbiegają od systemów kuchennych w zlewie. Siostra miała takie węże 2, każdy kilka lat i nie zauważyliśmy aby coś kapało pod szafką. Jeśli Roca ma system ze zbiorniczkiem to raczej na 100% nie będzie Ci nic kapać i przeciekać za wanna. bardziej denerwuje fakt, że po 3-4 latach intensywnego używania te węże już tak sprężyście nie chowają się do środka.

    ad.2. no jeśli montaż od strony ściany to w większości przypadków rewizja odpada. To jak z systemem podtynkowym, aby się dostać do pewnych elementów czasem trzeba kuć płytkę. Z tym, że na zdjęciu pierwszym masz system zamontowany na płytce metalowej - być może ona cała jest do wypięcia i rewizja będzie, gorzej ze zdjęciem 2 - tam pozostaje tylko skucie płytki między wanną a ścianą (odpowiednia dylatacja płytek od ściany i wanny i delikatnie majster może to skuć bez uszczerbku dla otoczenia).

  5. #545

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    Rita byla pierwsza na mojej liscie chodzilam kolo niej dlugo
    jednak na "nie" przewazyly waskie krawedzie, nie wygodne przy wchodzeniu czy wychodzeniu z wanny
    nie zniechecam Was, bo wanna jest piekna i w sumie wygodna, ale te krawedzie moglyby byc inne ..........
    100% racji. Krawędzie są bezpieczne - tzn. na tyle płaskie, że nic sobie nie uszkodzisz wchodząc/wychodząc - nie licząc upadków, ale te w łazience to nawet na płytkach - podłodze są niebezpieczne, tym tokiem myślenia niemal każdy stół w domu jest niebezpieczny.
    Mi bardziej te krwawienie optycznie nie pasują, są na tyle wąskie, że sprawiają wrażenie za delikatnych, że wanna się rozleci.
    Tylko zaletą tego rozwiązania jest cena! Wanna grubsza a jest droższa, wanny warstwowe są droższe. Ewentualnie są modele innych firm z wywiniętymi krawędziami u góry,

  6. #546
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zuzanzu

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    2

    Domyślnie dłogość wanny

    Witam, przyznam że choć śledzę forum w różnych wątkach od jakiegoś czasu dopiero dzisiaj nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie dlatego spóbuję zapytać was o zdanie.

    Właśnie zaczynamy prace w moim nowym mieszkaniu. Ściana na wprost wejścia na której ma pojawić się wanna ma 167cm. Uważacie że lepiej będzie zakupić wanne 150cm plus mały murek/półeczka za plecami na postawienie czegoś czy jednak postawić na wannę 160cm? Wiem że pewnie ok 3cm odejdzie jeszcze na płytki i zostaną wtedy jakieś 4cm. Nie wiem co bedzie ładniej wyglądać i co będzie bardziej funkcjonalne. Bede wdzieczna za wszelkie sugestie.

  7. #547
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    glad

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    8

    Domyślnie

    A ja mam pytanie: jak wymienić kran w zabudowanej wannie ? pękł na zgięciu u góry i lekko leci a wanna jest zabudowana kafelkami

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Clipboard01a.jpg
Wyświetleń:	134
Rozmiar:	44,6 KB
ID:	253864

    Czy to mogę odkręcić co pokazują strzałki , jak to się nazywa ?
    Ostatnio edytowane przez glad ; 09-04-2014 o 19:50

  8. #548
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    alakowalska

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-796
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja dwa lata temu zakupiłam wannę akrylową i jestem z niej bardzo zadowolona. Wanna nie straciła koloru, a kąpiele są niesamowite.
    Zapraszam na stronę:http://standart.com.pl/

  9. #549

    Domyślnie

    Bardzo podobają mi się wanny w tym stylu:

    Tylko zaczęłam się zastanawiać czy one są wygodne? Czy ten spadek nie jest zbyt ostry?

    Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?

  10. #550

    Domyślnie

    U syna w mieszkanku zainstalowałam taka wannę RIHO LUSSO, właśnie z takim spadkiem , 180x80. Wanna du...ża, bardzo wygodna. Dla mnie to wanna dla dwóch osób, dlatego pewnie taki sam spadek z dwóch stron i przelew po środku.

    Ostatnio edytowane przez krystynajoanna ; 28-08-2014 o 22:14

  11. #551
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Są wygodne, mam z takim spadkiem.

  12. #552
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrianad Zobacz post
    Bardzo podobają mi się wanny w tym stylu:

    Tylko zaczęłam się zastanawiać czy one są wygodne? Czy ten spadek nie jest zbyt ostry?

    Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?

    w porównaniu z wannami o wyprofilowanych kształtach są bardzo niewygodne.

  13. #553

    Domyślnie

    Ok, widzę, że co użytkownik to opinia

    Muszę się jeszcze nad kształtem zastanowić. Chciałam się jednak jeszcze o firmę podpytać. Na wannę mam nadzieję wydać nie więcej niż 1000zł. Wychodzi mi na to, że mogę coś wybrać spomiędzy cersanitu, koła albo sanplastu - która z tych firm jest najlepsza?

    Czy to prawda, że im cięższa tym lepiej?

  14. #554
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Ja w sklepie wchodziłam i leżałam

    Mam Cersanitu.

  15. #555

    Domyślnie

    Agatah, ładnie się ta Twoja prezentuje! Czy to model INTRO?

  16. #556
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Tak.

    Jakość nieco pozostawia do życzenia, ale może to dlatego, że niespecjalnie uważamy na nią.
    Bo i wanienkę stawialiśmy, szuraliśmy nią.
    I lądują w niej brudne buty, dziecięce kalosze, wywrotki, koparki zapiaszczone i ufajdane błotem I myjemy blachy z piekarnika, i wałki z malowania...

  17. #557

    Domyślnie

    Agatah, ale co? odbarwiła się ta wanna? czy porysowała? Masz problem z utrzymaniem jej w czystości?

  18. #558
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Dno jest porysowane, co widać jak wanna wyschnie. Jak się przypatrzeć pod światło to widać.
    Żadnych problemów z utrzymaniem czystości nei mam.
    Może taki urok wanny akrylowej, że się rysuje jak się na nią nie chucha i dmucha

  19. #559

    Domyślnie

    Clarissa z Koła to faktycznie, chyba jedna z najbardziej popularnych teraz wanien - przede wszystkim duża, no i wolnostojąca.

  20. #560

    Domyślnie

    A ja sobie sprawiłem taką wannę, kształtem idealnie pasuje do mojej łazienki. Ja proponuję najpierw określić wymiary, które są nam pasują, a potem szukać wanny. I otworzyć się też na inne niż prostokąt kształty, bo może się okazać, że dobrze wypełnimy przestrzeń w łazience.

    Roca Hall

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	004_01882_00_izq.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	52,5 KB
ID:	276750

Strona 28 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony