dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 31
Pokaż wyniki od 561 do 580 z 602
  1. #561

    Domyślnie

    My do swojej lazienki bardzo dlugo szukalismy odpowiedniej wanny asymetrycznej a to wlasnie dlatego, ze ciezko bylo znalezc model z parawanem. W koncu znalezlismy firme Ravak i zdecydowalismy sie na wanne Rosa I lub II.. W sumie to byla jedyna wanna asymetryczna z parawanem jaka udalo nam sie znalezc (interesuje nas taka o dlugosci 150 cm i maxymalnej szerokosci 110cm), jeszcze nie zamowilismy wiec jesli ktos ma namiary na taka wanne innej firmy to chetnie przejrze. Wolalabym cos o prostszym ksztalcie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	JJJ.jpg
Wyświetleń:	267
Rozmiar:	7,0 KB
ID:	276861

  2. #562
    Banned
    Konevka

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Piotrów
    Kod pocztowy
    09-500
    Posty
    66

    Domyślnie

    Emalia w dzisiejszych czasach jest w przystępnych cenach i niebo lepsza od emalii oczywiście mówimy o znanych producentach.

  3. #563
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marysia Ro
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Podgórze
    Posty
    250

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrianad Zobacz post
    Bardzo podobają mi się wanny w tym stylu:

    Tylko zaczęłam się zastanawiać czy one są wygodne? Czy ten spadek nie jest zbyt ostry?

    Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?
    adrianad, to Cersanit Pure? Zdecydowałaś się na jej zakup? Też się nad nią zastanawiam i nie wiem, co zrobić.

  4. #564

    Domyślnie

    a ja finalnie skończyłem z PMD Telimena
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-12-13_Pir_prost_Z_0006_Telimena_18000.jpg
Wyświetleń:	215
Rozmiar:	39,2 KB
ID:	292353  

  5. #565
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Cytat Napisał GUMISIOWA Zobacz post
    U nas KOŁO PROGRESS-postawiona jako wolnostojaca i oklejona mozaika

    Załącznik 204536
    co
    Załącznik 204537
    Gumisiowa, śliczna łazienka!
    Zdradzisz proszę jakie masz płytki i co to za piękna mozaika? Please!!

    Edit: u mnie raczej też Cersanit Pure będzie, ale chyba 170/70.

  6. #566
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dekorator33

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-410
    Posty
    6

    Domyślnie

    Marysia Ro mi też takie podobają się najbardziej. Symetryczne wykończenie. Bardzo na czasie. Jednak ja u siebie nie mogę mieć takiej ze względu na brak miejsca i zdecydowałem się na narożną. Tutaj znalazłem dwie, które mi się podobają, ale może ktoś wie, gdzie kupić taniej. http://nexterio.pl/15761,15757,15757...y-narozne.html Chodzi mi o Joanne lub Venus.

  7. #567
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    stylówa71

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-101
    Posty
    6

    Domyślnie

    Szukaj wśród polskich producentów - u nich nie ma problemu z serwisem. Jeśli w miarę za rozsądne pieniądze i dobrej jakości to zdecydowanie Koło. Sama kąpię się w wannie Modo. Jest bardzo wygodna, a do tego głęboka i szeroka, dokładnie taka jaką chciałam.

  8. #568

    Domyślnie wanna akrylowa dobrej jakości

    Witam forumowiczów, bardzo proszę o jakąś konkretną poradę. Szukam wanny akrylowej jakiejś konkretnej firmy do 600 zł-700 zł żeby akryl był odpowiedniej grubości a nie jak te marketówki chińskie i żeby wnętrze wanny nie było wąskie. szukałam opinii w internecie ale jakoś nikt nie pisze konkretnie. potrzebuje 140x70. Kupiłam już jedną taką w leroy marki koło a promocyjnej cenie za 395zł ale zwróciłam do sklepu bo okazała się wąska w środku- miała tylko 50 cm. i była za miękka 3,2 mm grubości, 13 kg. Wiec już wiem ze wanna wannie nie równa. Pomóżcie, powiedzcie jakie firmy nie produkują w chinach a mają jeszcze znośne ceny.

  9. #569

    Domyślnie

    aha, zapomniałam dodać że inna wanna nie wchodzi w grę niż akrylowa bo trzeba będzie ją ściąć 4 cm bo nie wchodzi po położeniu kafelków

  10. #570

    Domyślnie

    no forumowicze poradzicie?

  11. #571
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aiki
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Chojnice
    Kod pocztowy
    89-600
    Posty
    2.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Mi tam 70 cm szeroka wystarcza aby się wyciapać. a sztywność można uzyskać poprzez zastosowanie odpowiedniej obudowy. Np dopasowanego styropianu.
    i z wszystkich sprzetów jakie miałem okazję używać to Koło wypadało najlepiej. Ale to tylko moje zdanie i odczucia.

  12. #572

    Domyślnie

    70 to szerokość zewnętrzna standardowa a mi chodzi o wnętrze różne są szerokości wewnętrzne.

  13. #573

    Domyślnie

    wanny riho
    Tylko tu i teraz.

  14. #574

    Domyślnie

    Cytat Napisał asizo Zobacz post
    wanny riho
    a coś więcej na temat tych wanien?

  15. #575

    Domyślnie

    ale riho chyba nie ma wanien 140x70? raczej same duże

  16. #576

    Domyślnie

    Cytat Napisał azjaak123 Zobacz post
    ale riho chyba nie ma wanien 140x70? raczej same duże
    znalazłam tylko model columbia ale mi nie pasuje kształt

  17. #577

    Domyślnie

    Cytat Napisał azjaak123 Zobacz post
    no forumowicze poradzicie?
    Wanny Excellent, dotykałam, widziałam, wspaniały gatunek. Rozmiary mają różne, trzeba sprawdzić na ich stronie.

  18. #578

    Domyślnie

    dziękuję, znalazłam jeden model aqaria

  19. #579

    Domyślnie

    Cytat Napisał zdunska Zobacz post
    słuchaj a jakiego kształtu ma być wanna? ja generalnie kupowałam akrylową na lazienkaplus - mają spory wybór. polecam Roca - mam jakiś czas generalnie daje radę i nie jest taka wątła....
    Sorry, ale Roca w porównaniu do Riho albo Excellent to badziew pospolity. Mam w starym mieszkaniu i jakością nie grzeszy.

  20. #580

    Domyślnie

    Cytat Napisał zdunska Zobacz post
    słuchaj a jakiego kształtu ma być wanna? ja generalnie kupowałam akrylową na lazienkaplus - mają spory wybór. polecam Roca - mam jakiś czas generalnie daje radę i nie jest taka wątła....
    ma być prostokątna, myślę że excellent czy riho to już wyższa półka od tej roca, sądząc nawet po cenach. Chyba zdecyduję się na excellent aquaria, polećcie jakiś sklep internetowy bo u mnie w województwie nigdzie tej wanny nie znajdę

Strona 29 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony