dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 31
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 602
  1. #41

    Domyślnie

    też jestem na etapie kupowania wanny ... co do grubości akrylu polecanomi sanplast ale cena cersanitu mi bardziej odpowiada (joanna 95x150). czy ktoś ma wannę tej firmy jak to się użytkuje, czy jesteście z niej zadowoleni? i zastanawiam sięczy wanna z castoramy różni się jakością od tej z "innej" hurtowni... słyszałem że niektóre produkty z supermarketów budowlanych mają niższą jakość ale że nie ze wszystkim tak jest... więc jak to jest?
    pozdr.
    kastel

  2. #42

    Domyślnie

    CERSANIT KOŁO czy SANPLAST
    Są to firmy liczące się na rynku

    A to że ktoś poleca np.sanplast a nie koło lub cersanit a nie sanplast to tylko dla tego że ma większy zarobek na danym urządzeniu !
    POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!

  3. #43

    Domyślnie

    Masz rację R.R. Jeśli ceny detaliczne są identyczne zawsze lepiej sprzedać towar na którym sie więcej zarabia. Dlatego do opinii sprzedawców należy podchodzić z dystansem.
    Skoro mowa o wannach to warto wspomnieć o syfonach. Zwracajcie uwagę na to co kupujecie. Wybierzcie renomowaną firmę.
    Kupiłem syfon wannowy firmy KRZAK (nie pamiętam nazwy) z kurkiem otwieranym za pomocą pokrętła przy przelewie. Podczas drugiej kąpieli dzieci popsuły syfon. Nie było by to problemem gdyby chodziło tylko o wymianę ale najgorsze jest to że wannę mam obsadzoną na gotowo, zasilikonowaną i trzeba wszystko rozbierać.

  4. #44

    Domyślnie

    Witam

    Czyli podsumowując KOŁO jest do kitu!?
    Ale czy tylko wanny, czy umywalki i kibelki też??


    Może ktoś z Was wie czy istnieją wanny prostokątne o wymiarach
    150 X 100. Jak tak to proszę podajcie nazwę firmy lub jakiś kontakt.


    Mam taką wnękę i świetnie by mi pasowała taka wanna bo narożna nie bedzie wyglądała za dobrze.

    Pozdrawiam

  5. #45

    Domyślnie wanny, umywalki, kible

    Ja mam umywalki (seria Caprice) i kibelki ( Impuls) z Koła i jestem bardzo zadowolona, ale z tych lepszych serii, natomiast o wannach słyszałam niedobrą opinię sprzedawców i się zniechęciłam.
    Iskra

  6. #46

    Domyślnie

    jak kupowałam ceramikę łazienkową to kilka niezależnych osób twierdziło, że kibelki, bidety i umywalki Koła są bardzo dobre, bardzo podniosła sie ich jakość i szczerze je polecali, ale jeśli chodzi o wanny KOŁA, to nie radzli ze względu na niewielką warstwę akrylu właśnie.
    My zdecydowaliśmy się na wannę Pool Spa, a reszta z Koła seria Aplauz (w kolorze pergamon), bardzo mi sie podoba

  7. #47

    Domyślnie

    mam u siebie wannę sanplastu z hydromasażem i jestem z niej w 100 % zadowolony, po 1,5 roku uzytkowania, zero rys, wyszczerbień od jakiś tam rzeczy które niieostrożnie wpadły np. ostatnio kot wrzucił mi do niej kwiatka z parapetu, bo mu się zachciało pospacerować po nim
    Pozdrawiam

    pwp

  8. #48

    Domyślnie

    Mam w mieszkaniu od ok. 4 lat wannę Koło prostokątną 170.

    Nie zauważyłem żadnej "cienkości akrylu" ani szczególnej podatności na zarysowanie.
    Do domu jak na razie planuję kupić także Koło, ale narożną symetryczną Nova 144.
    Damian

  9. #49

    Domyślnie

    ja też wybralam wanne sanplastu, korzystniej wychodzi cenowo w porównaniu z kołem a wizualnie nie odbiegają od siebie

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    W tej chwili mam w mieszkaniu już piąty rok wannę Sanplastu i jest ok, ale do domku przymierzam się do zakupu jednego z dwóch modeli Pool-Spa: Europa lub Leda. Czy ktoś może użytkuje którąś z nich?

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ja mam wanne akrylowa firmy roca.....jest ok

  12. #52

    Domyślnie

    No toscie mi ludziska poradzili jesli KOLO jest Be to co innego??? Moze RAVAK
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

  13. #53

    Domyślnie

    a ja mimo wszystko zamówiłam umywalkę, kibelek no i wannę KOŁA

    Trudno. Podobało mi się.

    W najgorszym wypadku wymienię na inne.

    Zobaczymy

    Pozdrawiam

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Ja mam wannę Rubena Mona Lisę 150 x 150 cm. Jest bardzo wygodna.

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A jak cenowo przedstawiają się wanny Ruben?
    Czy są droższe od innych i jaki to producent?

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Na stronie Rubena nie ma żadnej informacji gdzie te wanny można kupić

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Sonika - ja za swoją zapłaciłam jakieś 2500 zł a kupiłam w Platformie. Najlepiej zadzwoń do nich to podadzą Ci listę sklepów.

  18. #58

    Domyślnie

    Szymeq, nie wiem czy nie za późno, ale dopiero dzisiaj zobaczyłam Twój post. Mam wannę narożną akrylową RAVAK (bez masażu), wymiary około: 1,5m x 1m oraz taki "szklany" parawan aby po jego rozłożeniu z wanny powstała też jakby kabina prysznicowa... tzn. ten parawan jest chyba z pleksji czy coś w ten deseń... Ravaka mam od grudnia 2002 i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani, kosztowała chyba 1900 pln + parawan 1400 pln. Pozdrawiam, Alison


    Cytat Napisał Szymeq
    No toscie mi ludziska poradzili jesli KOLO jest Be to co innego??? Moze RAVAK
    [img][/img]

  19. #59

    Domyślnie

    Szymeq, nie wiem czy nie za późno, ale dopiero dzisiaj zobaczyłam Twój post.
    Dziekuje Alison za podpowiedz, nie jest jeszcze za pozno, mamy jeszcze troche czasu . Czy Ravak robi rzeczy akrylowe czy akrylowane .
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Szymeq ,
    my wybralismy wannę Ravak model Rosa . Producent podaje że wanny wykonane są z wysokiej jakości akrylu Lucite .
    Zresztą wejdź sam na ich stronkę www.ravak.pl

    Pozdrawiam _ Maxtorka

Strona 3 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony