dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 30 z 31
Pokaż wyniki od 581 do 600 z 602
  1. #581

    Domyślnie

    tylko na stronie producenta nie jest podane ile taka wanna waży i jaką grubość ma akryl, może ktoś wie?

  2. #582

    Domyślnie

    a wanny PMD?piszą sami że produkt polski

  3. #583

    Domyślnie

    Czy ktoś z forumowiczów posiada wanny villeroy & Boch? jakieś opinie czy warto je kupić czy moze lepiej Kaldewaj lub Duravit?

    na razie kupiłem umywalkę V&B za 600zł i jej jakość jest taka sobie (posiada wady powierzchni ceramicznej)

  4. #584
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar kacperekbialy
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bychawa
    Kod pocztowy
    23-100
    Posty
    6

    Domyślnie

    "na razie kupiłem umywalkę V&B za 600zł i jej jakość jest taka sobie (posiada wady powierzchni ceramicznej)" - to zareklamować. Jak towar za tyle kasy może mieć wady fabryczne?
    tempus fugit, aeternitas manet

  5. #585

    Domyślnie

    Cytat Napisał azjaak123 Zobacz post
    tylko na stronie producenta nie jest podane ile taka wanna waży i jaką grubość ma akryl, może ktoś wie?
    Na innych stronach czasami są konkretniejsze opisy. Ale myślę, że można zadać pytanie producentowi. Ja wybrałam Excellent Lumina z tej strony: http://www.stylowalazienka.pl/pl_PL/p/produkt/1377, podają 20 lat gwarancji na wanny (poza wolnostojącymi) i gdzieś doczytałam, że waga 41 kilo.
    Wiem, że to produkt polski, ręcznie formowany i naprawdę porównując jakość do Roca, to niebo a ziemia.

  6. #586

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacperekbialy Zobacz post
    "na razie kupiłem umywalkę V&B za 600zł i jej jakość jest taka sobie (posiada wady powierzchni ceramicznej)" - to zareklamować. Jak towar za tyle kasy może mieć wady fabryczne?
    Też mam zamiar kupić ceramikę V&B i uważam, że należy reklamować. Im częściej, tym lepiej dla nas - konsumentów. Jeśli my nie będziemy szanowali własnych pieniędzy, to ktoś inny tym bardziej.

  7. #587
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    albertM

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-822
    Posty
    51

    Domyślnie

    Świetna ta wanna

  8. #588

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kejt_R Zobacz post
    Sorry, ale Roca w porównaniu do Riho albo Excellent to badziew pospolity. Mam w starym mieszkaniu i jakością nie grzeszy.
    Wiesz, że samo przekonanie nie wystarczy? Roca stosuje w swoich wannach przyzwoitą warstwę materiału, nie ma do czego się przyczepić w ich wannach.

  9. #589
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Deysi

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    183

    Domyślnie

    Również muszę w ciągu paru dni zdecydować się na wannę i zastanawiam się nad Excellent aquaria i PMD Modern. Co sądzicie o nich?

  10. #590

    Domyślnie

    Witam

    Własnie remontujemy łazienkę. Wszystko jest zbite, ściany, podłogi, sufit. Hydraulika, kanaliza, oswietlenie od nowa. Dzięki temu mogliśmy w łazience poustawiać tak jak chcemy. Kompromis padł na wannę w któej jest możliwość wzięcia wygodnie prysznica. Wybór padł na Riho YUKON 90x160cm.
    Z parawanem. Tylko teraz pytanie mam. Otóż osoba która będzie nam montowała wannę i okładała ją kafelkami uważa żeby do niej kupić nośnik styropianowy Schedpolu. Taki nośnik mają w cenniku od 550zł netto. Chodzi o to że podobno bez takiego nośnika jak się stoi w wannie to akryl się ugina a były przypadki że i pękał. Takie doświadczenia ma monter. Mi nie chodzi już o trzymanie ciepła. Do tej pory miałam starą żeliwną, miejscami zżółknięta, z odpryskami (mieszkanie po babci). Często kąpiel trwa do 30min bo dłużej nie chce mi się siedzieć mimo gorącej jeszcze wody .
    Boję się tylko tego że bez nośnika styropianowego może dno tej wanny uginać się. Z drugiej strony czytając internet o wannach to wiem ze firma firmie nie równa. Jednak nie znalazłam informacji żeby te nośniki stosować bo dno się ugina. Mowa tylko o temperaturze. Ten nośnik jest jednak drogi.
    Spotkaliście się z czymś podobnym? Mało jest również opini o Riho zwłaszcza YUKON, więc jak ktoś taką ma to proszę o zdanie. Jeszcze jedno, wc i umywalka będą KOŁO nowa pro, i nie mam pojęcia jak między tymi firmami jest z odcieniem bieli

  11. #591

    Domyślnie

    Mam wannę z Quarylu Villeroya - Oberon raz się kąpałem i jest OK. Cicha, nie jest zimna, wygodna, głęboka. To wanna za około 2500. Uważam ze warta ceny.
    Do drugiej lazienki kupiłem wannę Ravak Chrome akrylową za jakies 1000zł. Wygląda ok, waży połowę tej quarylowej. Za pół roku bede wiedział która jest lepsza i dlaczego

  12. #592
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Ciekawym wyborem są wanny produkowane na wymiar z Corianu lub włókna szklanego. Ciepłe, trwałe i w manufakturze wanien Luxum, przygotowywane na zamówienie w dowolnym rozmiarze, kształcie i kolorze. Oczywiście nie są to najtańsze rozwiązania, ale dają niesamowite możliwości aranżacji łazienki. A dla szukających wanien owalnych z luksusowych materiałów, ale w cenie około 1000zł jest też coś ciekawego. Wanny owalne 160x85cm i 180x90cm
    Warto szukać promocji
    http://www.luxum.pl/okazje_pl/
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HPIM4000[1]-001.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	331326Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HPIM3998[1]-001.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	69,3 KB
ID:	331327Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3838-001.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	45,8 KB
ID:	331328Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wanna owal feruzzo zabudowa 1-001.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	86,3 KB
ID:	331329
    Ostatnio edytowane przez Luxum ; 20-09-2015 o 21:48

  13. #593
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marmure

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    12-133
    Posty
    2

    Domyślnie Wanna do łazienki

    Dzien dobry, zastanawiamy się nad kupnem wanny i chcielibyśmy dowiedzieć się czy ktoś miał do czynienia z wannami z konglomeraru marmurowego jak ta wanna http://allegro.pl/wanna-wolnostojaca...792352376.html . Chciałbym się dowiedzieć czy warto i czy to nie jest kasa wydana w błoto. Opinie o firmie też przydatne.

  14. #594
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar animuss
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warmia&Mazury
    Posty
    4.821

    Domyślnie

    Jak lubisz kąpiele w zimnej wodzie to jest właśnie to .
    Źródła ciepła na paliwa stale w nowo budowanych domach, powinno się kalkulować razem z kominem i każdym dodatkowym m2 kotłowni potrzebnej do obsługi takiego kotła.

    PV 9,72 kWp dach. Kocioł Rakoczy 38kW-MultiFun i Ecoal, komora szam.
    Dom-440m2 do ogrzania. Sezon 2015-2016
    https://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=4756

  15. #595
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marmure

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    12-133
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał animuss Zobacz post
    Jak lubisz kąpiele w zimnej wodzie to jest właśnie to .
    Czyli raczej niepraktyczne?

  16. #596
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar animuss
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warmia&Mazury
    Posty
    4.821

    Domyślnie

    Cytat Napisał marmure Zobacz post
    Czyli raczej niepraktyczne?
    Niestety ,jako zewnętrzna osłona przełożona izolacją jak najbardziej się nadaje ,woda najwolniej wychładza się w wannie z tworzywa ,konglomerat w dodatku jest miękkim materiałem ,po 2-3 latach pojawią się ciemne przebarwienia i trzeba będzie czymś szlifować .

    Wannę higienicznie najlepiej wymieniać co ileś lat .
    Źródła ciepła na paliwa stale w nowo budowanych domach, powinno się kalkulować razem z kominem i każdym dodatkowym m2 kotłowni potrzebnej do obsługi takiego kotła.

    PV 9,72 kWp dach. Kocioł Rakoczy 38kW-MultiFun i Ecoal, komora szam.
    Dom-440m2 do ogrzania. Sezon 2015-2016
    https://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=4756

  17. #597
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Wanna z lanego marmuru, podobnie jak z akrylu to średni pomysł. Niestety wanny kompozytowe są sporo droższe, ale np wytwarzane w naszych zakładach są nawet kilkukrotnie tańsze od włoskich.

  18. #598

    Domyślnie Wanna wolnostojąca czy zabudowana

    Witam,
    Zastanawiam się nad wanną czy lepsza wolnostojąca czy taka zabudowana. A jak zabudowana to kaflami czy takim panelem maskującym? Nie wiem czy wanny zabudowane płytkami nie wyszły już z mody. Ostatnio byłam w salonie łazienek [SPAMER]w Szczecinie i tam wszystkie były niemalże wolnostojące wyglądają super. Czy ktoś ma wolnostąjącą jak się sprawdza?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 01-02-2016 o 21:48

  19. #599

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad wanną stalową Kaldewei:

    Piszą że jest na nią 30 lat gwarancji. Macie jakieś doświadczenia z wannami stalowymi?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 04-11-2016 o 11:19

  20. #600
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cały PRL tylko takie były...

Strona 30 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony