dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 31
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 602
  1. #81

    Domyślnie

    My mamy akrylową PoolSpa, asymetryczną, "przymierzoną" (koniecznie należy to zrobić) w sklepie...
    Maria

  2. #82

    Domyślnie wanna

    PoolSpa - bardzo dobry wybór!!!
    W tej chwili chyba jedne z lepszych wanien na rynku.
    Nie drogie (u mnie w tej chwili dodatkowa promocja na wybrane kolekcje)
    Serdecznie polecam
    Marek
    Regulamin forum!

  3. #83

    Domyślnie

    My do naszej lazienki kupilismy wanne akrylowa, Avance, firmy Ideal Standard. Jest to takie fajne "jajo" o parametrach 180x90, bedzie ona wolnostojaca W salonie byla 'przymiarka', wanna wydaje sie byc bardzo fajna

  4. #84
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie Re: wanna

    Cytat Napisał lw73
    PoolSpa - bardzo dobry wybór!!!
    W tej chwili chyba jedne z lepszych wanien na rynku.
    Nie zamienilbym Dusholux'a na PoolSpa nawet za doplata , ale masz racje niezla firma szczegolnie jak obok stoi np.Pamos .
    pozdrawiam

  5. #85

    Domyślnie

    Ja wybrałam Ravak'a model Vanda. Ma ciut szersze wymiary "siedziska" niż modele z PoolSpa.

  6. #86

    Domyślnie

    Mam tez PoolSpa od 8 lat w obecnym mieszkaniu i chyba też taką kupię do domku. Akryl w wannach tej firmy jest dobry, nie rysuje się , jednak udało mi sie go wybić i są drobne odpryski. Przy wymianie baterii jak upadła do wanny to ślad pozostał dość znaczny. Ale myślę że w żeliwnej tez emalia by nie wytrzymała i wyglądało by to jeszce gorzej ( bo czarny podkład a tu biały). Jeżeli chodzi o żeliwną to takową także kiedys użytkowałem i stwierdzam , że akrylowa jest przyjemniejsza, cieplejsza. Natomiast blaszana (mają teraz rodzice) to totalna porażka. Woda bardzo szybko stygnie i nie da się poleżeć bez ciągłego uzupełniania gorącą wodą (może jakieś izolacje by troche pomogły).

  7. #87

    Domyślnie

    Teraz mam żeliwną i w nowej łazience już takiej nie chcę. Jeśli chce się wziąć kąpiel (a do tego przecież wanna służy), to trzeba nalać dużo cieplejszej wody, bo szybko się studzi - te kilkadziesiąt kilogramów żeliwa musi się przecież nagrzać. A i to często nie wystarcza i nici z dłuższego wylegiwania się w ciepłej wodzie.
    Żeliwne fajnie wyglądają, ale tu chyba nie o to chodzi. No, chyba że mają głównie wyglądać

  8. #88

    Domyślnie wanna

    Witam
    Tak więc chyba zostanie Ci wybierać z pomiędzy akrylu i stali.
    Myślę jednak że najlepszym (to tylko moja opinia) rozwiązaniem będzie akryl jakoże trzyma ciepło i możesz sobie wybrać taki wzór jaki Ci sie podoba.
    Pozdrawiam
    Marek
    Regulamin forum!

  9. #89
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    A moze wanna z drewna? Ceny zaczynaja sie juz od 17tys.

  10. #90

    Domyślnie wanna

    W takim razie jak się licytujemy to wanna Olivia Poolspy za 62000
    Pozdrawiam
    Marek
    Regulamin forum!

  11. #91
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie Re: wanna

    Cytat Napisał lw73
    W takim razie jak się licytujemy to wanna Olivia Poolspy za 62000
    Pozdrawiam
    Marek
    Szanowny Marku mowisz o wannie gigancie z hydromasazem, Olivia to tzw. "jaccuzi" czteroosobowe , a ja o skromnym kopytku wanny do lazienki w bloku o wym 170x80. Cedrowa wanna tych rozmiarow z hydromasazem kosztuje nawet ponad 200tys pln.
    pozdrawiam
    wojtek

  12. #92

    Domyślnie wanna

    Witam
    W takim razie przepraszam.
    A jeśli już mówimy o czymś takim to proponuję wanne żeliwną firmy Roca model Newcast bardzo ładna stylowa wanna. Cacuszko
    Natomiast jeśli chodzi o Poolspę to w tych "klasycznych" wymiarach też można coś ciekaweko poszukać.
    Pozdrawiam
    Marek
    Regulamin forum!

  13. #93

    Domyślnie

    a nam się podoba magnolia Ravaka, co o niej myślicie?

  14. #94

    Domyślnie

    narożna akrylowa z sanplastu albo saniplastu
    Pozdrawiam

    pwp

  15. #95
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PREZESUM RECORDUM Avatar Whisper
    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    7.604
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    253

    Domyślnie

    W Leroy Merlin widziałem w promocji wanny Carron. Dają 25 lat gwarancji i wyglądają nawet nawet... Za protokątną 170tkę trzeba zapłacić koło 800 złotych. Ma ktoś (wannę, nie 800 zł).
    Pozdrawiam, Whisper

    Bo im nie wystarczy patrzeć na ręce - im te ręce trzeba obcinać...
    Dziennik Whisperów
    Komentarze

  16. #96

    Domyślnie

    Ja mam i wannę i 800 zł miewam

  17. #97
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    Mam owe Carron od paru lat.
    Rewelacja.
    Łatwo się czyści, przeciw ślizgowa, ciepła i lepszy kształt od stalowych - bardziej prostokątny otwór, nie zjeżdza się do środka.
    Nie wierzyłem w nie, dziś nie zamienię na nic innego.

  18. #98

    Domyślnie Re: Jaka wanna

    Cytat Napisał marlena
    Jakie wanny kupujecie do swoich łazienek? żeliwne, stalowe czy moze akrylowe......mam straszny chaos
    Akrylową. Bardzo modna jest teraz wanna narożna - praktycznie wszyscy mają :) A - że lubię się wyróżniać ;) - mam zwykłą, prostokątną :)

  19. #99
    Guest

    Domyślnie Wanna narożna czy prosta?

    Nie chodzi o miejsce w łazience... Czy wanna narożna ma jakies zalety, żebym nie miał dylematu czy aby nie jest za droga? Porównianie dotyczy tanich wanien jednoosobowych ???
    Pomóżcie...

  20. #100

    Domyślnie wanna

    Witam
    Jeśli chodzi o wanny narożne to zajmują troche wiecej miejsca, są jednak ok 40% droższe i mniej ekonomiczne, ale są o tyle wygodniejsze od normalnych ze można sobie na nich posiedziec gdyż mają siedzisko co jest nie wykonalne w standardowych.
    A jeśli chodzi o jakość wykonania to na oba modele jest tak samo dobry akryl (o ile jest z jakiejs firmowej fabryki)
    Pozdrawiam
    Marek
    Regulamin forum!

Strona 5 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony