dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 11
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 207
  1. #141

    Domyślnie

    Cytat Napisał "radkoz''
    Jak kto ma pytania, niech pyta...
    Mam nadzieje ze wiesz co napisales, lawina pytan w krotce poleci

    Prosimy o zdjecia!

    Pozdrawiam

  2. #142

    Domyślnie opałek-za i przeciw

    Pytałeś co sądzimy o projekcie opałka?Ja miałam już nawet zamówionego opałka 2g lecz w ostatniej chwlili wymieniłam go na Librę 2g.W opałku nie ma gdzie powiescić plazmy,kuchnia jest trochę mała (nie ma możliwości zrobienia wyspy o której marzę) i brak mi 3 balkonu na poddaszu.Nie lubię gdy w pomieszczeniu są tylko okna dachowe....Wybrałam Librę i (mam nadzieję) nie długo startujemy
    Pozdrawiam!

  3. #143

    Domyślnie Re: opałek-za i przeciw

    Cytat Napisał sylwia-artur
    W opałku nie ma gdzie powiescić plazmy,kuchnia jest trochę mała (nie ma możliwości zrobienia wyspy o której marzę) i brak mi 3 balkonu na poddaszu.Nie lubię gdy w pomieszczeniu są tylko okna dachowe....Wybrałam Librę i (mam nadzieję) nie długo startujemy
    Pozdrawiam!
    Kazdy ma prawo wyboru

    My tez bralismy Libre pod uwage ale przekonalo nas:
    -lazienka wcisnieta obok kuchni-jakos niemilo mi sie to kojarzy z zapachami lazienkowymi przechodzacymi do kuchni, poza tym kuchnia mala tylko 10m2 w Opalku po likwidacji garderoby ok 12m2
    -male pomieszczenie gospodarcze 4m2, w Opalku wieksze 9 m2
    -filar w kuchni przy polwyspie
    -mala lazienka en-suite ( w sypialni rodzicow),

    A propo plazmy - jak wyprostujesz naroznik to full miejsca na plazme bedzie

    Pozdrawiam

  4. #144

    Domyślnie

    W Librze można wygospodarować większe pomieszczenie gospodarcze zczęśći garażu-W Librze podwójny garaż ma prawie 33m2-można tylką część przeznaczyć na takie pomieszczenie i zrobić wejśći z ogrodu.
    W Librze kuchnia jest szerszą częśćią otwarta na salon-więc pomimo ,że ma 10 m2-wydaje się być większa,bo nie jest zamknięta ściankami....
    A łazienka?My zrezygnowaliśmy z tej małej spiżarki przy kuchni i powiększamy łazienkę o tę cześc-więc bez problemu zmieści się kabina prysznicowa....
    Zresztą każde rodzina ma inne potrzeby i czego innego oczekuje od domu

    Pozdrawiam sedrecznie
    Sylwia

  5. #145

    Domyślnie

    W końcu udało się rozpocząć .Budowa Rzeszów, projekt opałek 2G poczatek14 kwietnia

    Zapraszam do komentowania naszych poczynań

    http://forum.muratordom.pl/niby-opalek,t129090.htm

  6. #146
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ALEKUL

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    WITAJCIE!
    Właśnie trafiłem na właściwe forum. Jesteśmy również zainteresowani budową domu i na 99% Opałek 2G. Jak na razie załatwiamy papierologie tj. WZ elektrykę. Przeczytałem wszystkie posty i dawka informacji mnie przybiła. Mam zatem prośbę do wszystkich WAS Jeżeli możecie to na początek podeślijcie mi swoje zmiany w projekcie ([email protected]) . Pozdrawiam Wszystkich

  7. #147

    Domyślnie Zamowilismy projekt

    Witam wszystkich, wlasnie zamowilismy projekt Opałek. Bardzo dlugo myslelismy i zmienialismy wersje projektow, az w koncu trafilismy na OPALKA Uwazamy,ze jest to dobry projek wprowadzimy jednak kilka malych zmian, ale o tym pozniej poniewaz dopiero jutro widzimy sie z architektem
    Pozdrawiam wszystich i czekam z niecierpliwoscia na nowe pomysly na adaptacje tego projektu.
    Kasia i Mariusz z Poznania
    Kasia z Poznania

  8. #148

    Domyślnie Opałek 2G

    Witam!
    W tym roku dołączamy do zwolenników Opałka 2G i zaczynamy budowę. Dokonaliśmy kilku przeróbek i teraz spełnia nasze oczekiwania. Czekamy obecnie na pozwolenie i na jesień starujemy z fundamentami. Jak ktoś ma kosztorys na jakikolwiek etap budowy to bardzo proszę o przesłanie. Jesteśmy z Białegostoku. Być może ktoś wybudował Opałka w naszych okolicach to proszę o odzew. Chętnie zobaczylibyśmy go na żywo.
    Pozdrawiam i czekam na kosztorysy od was. Ułatwi nam to rozeznanie w kosztach.
    Krysiax czyli Opałek2G

  9. #149
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    śnieżynka

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    141
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Witam opałkowców cisza tu straszna nastała wszyscy się już wprowadzili do swoich domków czy co?
    Pozdrawiam,czy zmieniał ktoś schody wejściowe jakieś takie brzydkie są dla mnie?

  10. #150
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mdaroch

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    1

    Domyślnie ...i następny Opałek:)

    ...Radkoz... mam prośbę czy będę mogła zobaczyć Twojego Opałka na żywo? My zaczynamy budowę w Nadarzynie
    mój email:[email protected]

  11. #151
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    radom19

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam jestesmy nowi na tym forum czy moglby mi ktos przeslac kosztorys oraz plansze z wymiarami pomieszcze oraz przerubkami jakich dokonaliscie z gory wielkie dzieki [email protected]

  12. #152
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lusilla

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    witam serdecznie Wszystkich opałkowiczów.
    Gratuluję efektów budowy tego pięknego domku.
    Opałek robi piorunujące wrażenie przy najmniej na mnie.
    Równiez mam zamiar zakupić ten projekt gdyż super wkomponował się w moje potrzeby i gusta

    RADKOZ - obejrzałam Twój album - zmiany które wprowadziłeś pasują mi w 100%. Pięknie to wygląda.

    Z przyjemnością dopisuję się do tego wątku. Mam nadzieję, że rozrośnie się w mega rozmiary Pomożecie? ... hmmm... słyszę ...Pomożemy

    Serdecznie Was pozdrawiam.

  13. #153
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lusilla

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam,
    czy Ktoś z Was myślał bądz przymierzał sie do podpiwniczenia części opałka?
    Jeśli posiadacie jakieś info bądz rzuty to poproszę na maila:
    [email protected]

    Pozdrawiam

  14. #154

    Domyślnie

    Witam

    przejrzeliśmy z mężem setki projektów i dziś wpadł nam w oko Opałek. Czy mogłabym Was prosić o przesłanie zmian w projektach, kosztorysów,wszystko co macie bo sprawi ze trochę mi to wszystko rozjaśni sytuacje. A może jest ktoś z okolic Kielc, kto buduje ten domek?

    Zastanawiamy się nad wyprostowaniem salonu, ale zobaczymy co powie na to nasz architekt.

    aha, e-mail : [email protected]

    Z góry wielkie dzięki!

  15. #155

    Domyślnie

    Opalek 2g nadal jest naszym rywalem pomimo uplywu 11 miesiecy...Nie stworzono nawet w 50% podobnego projektu...

    Prosty naroznik i wykusz w jadalni to to czego mi najbardziej brakuje w projekcie

  16. #156
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aniaslawek

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    1

    Domyślnie Re: opałek

    Witam. Jestem nowa jak widac. Chcielibysmy sie dowiedziec czy mozna zobaczyc Wasz domek na zywo. Jestesmy ze swietokrzyskiego-daleko bedzie do Was?. Piszcie jesli macie czas na [email protected]

  17. #157
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rafciu81

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    1

    Domyślnie opałekh

    witam wszystkich jestem w tej chwili na etapie kupna projektu domu, najprawdopodobniej zdecyduje się na Opałka 2g. Jednak przed zakupem chcialbym zobaczyc juz wybudowany taki domu, bardzo i nteresują mnie wszelki zmiany jakie wprowadziliscie do projektu.

  18. #158
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ajlana

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    7

    Domyślnie Poszukiwany Opalek w okolicach Wroclawia ;)

    Witam serdecznie,

    Jestem nowa na tym forum. Od kilku dni podczytuje wszystkie wątki i bardzo się cieszę, że na "Was" trafilam. Duzo konkretnych, fajnych i co wazniejsze juz sprawdzonych rad Obecnie jestem na etapie zakupu projektu. Opalek jest faworytem. Jeszcze kilka dni temu zastanawialismy sie nad Libra, jednak ostatecznie stanelo na Opalku
    Mam wielka prosbe do osob budujacych w okolicach Wroclawia. Czy moglibysmy zobaczyc jak wyglada Opalek w realu? To by nam bardzo pomoglo w ostatecznej decyzji wyboru domku.
    Co do zmian, to planujemy powiekszenie lazienki na dole (aby wstawic kabine), likwidacje gardoroby celem powiekszenia kuchni i wstawienia szafy w wiatrolapie oraz zwiekszenie garazu.

    Pozdrawiam
    W.

  19. #159
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ajlana

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    Gapa ze mnie - nie podalam maila: [email protected]

  20. #160

    Domyślnie opałek opałek

    Witam. Jestem wraz z żoną zauroczony tym projektem. Przymierzamy się do budowy OPAŁKA w przyszłym roku. Czy może mi ktoś przesłać z wymiarowane rzuty tego domku? Jeśli posiadacie zestawienie materiałów potrzebnych na wzniesienie opałka to poproszę. Czy ktoś buduje na śląsku- np. niedaleko Zawiercia? [email protected]
    jutro będzie lepiej...

Strona 8 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony