dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 123
  1. #21

    Domyślnie

    Dzisiaj dzwoniłem do jednego ze składów budowlanych w okolicy -żądają 3,8 zł za sztukę

  2. #22

    Domyślnie

    to masz wielkie szczęście

    w okolicach warszawy duży max po 5 zł i nigdzie nie ma

  3. #23

    Domyślnie MAX

    Częstochowa - pustak MAX rozmiar 288 mm ( duży ) - cena 3,65 najtaniej ale odbiór za 2-3 miesiące. Mnie się nie spieszy.

  4. #24

    Domyślnie

    No i mam dylemat.Z budową ścian chcę ruszyć dopiero za rok na wiosnę.Czy kupić już MAXy po 3,8.Czy czekać na jesień/zime (i po cichu liczyć,że ceny spadną) i dopiero wtedy kupić materiał.Co radzicie??? Bo mam juz mętlik w głowie.Wydawało by sie,że lepiej poczekać ale po czytaniu forum i doniesieniach z radia juz sam nie wiem.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał darsalam
    No i mam dylemat.Z budową ścian chcę ruszyć dopiero za rok na wiosnę.Czy kupić już MAXy po 3,8.Czy czekać na jesień/zime (i po cichu liczyć,że ceny spadną) i dopiero wtedy kupić materiał.Co radzicie??? Bo mam juz mętlik w głowie.Wydawało by sie,że lepiej poczekać ale po czytaniu forum i doniesieniach z radia juz sam nie wiem.

    "Wszyscy chcą budować, ale nie ma z czego"

    http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,4001811.html

  6. #26

    Domyślnie

    Tak sobie popatrzyłem z ciekawości na allegro i znalazłem np takie ogłoszenie;

    http://www.allegro.pl/item176780801_...ax_okazja.html

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał darsalam
    No i mam dylemat.Z budową ścian chcę ruszyć dopiero za rok na wiosnę.Czy kupić już MAXy po 3,8.Czy czekać na jesień/zime (i po cichu liczyć,że ceny spadną) i dopiero wtedy kupić materiał.Co radzicie??? Bo mam juz mętlik w głowie.Wydawało by sie,że lepiej poczekać ale po czytaniu forum i doniesieniach z radia juz sam nie wiem.
    A jak nie bedziesz budowac i cena spadnie to co zrobisz?
    Ja rok temu nie miałem ani działki ani nawet mi sie nie sniło ze bede sie budował. Możliwy tez jest odwrotny scenariusz

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Maestro555

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    3

    Domyślnie

    Skandal - trzeba czekać na cegłe itd nawet 3 miesiące!!!

    a Producenci kiwają głowami - pożal się Boże - cóż to zrobić w takiej sytuacji chyba tylko podnieść cenę bo nic innego nie zostaje! wychodząc z założenia - a może sobie podrzuce cenę tak o 30 % bo i tak kupią!

    a człowiek ma zgraną ekipę itd to budować musi!

  9. #29

    Domyślnie Re: Ile kosztuje pustak MAX?

    Cytat Napisał krzysq
    Witam

    Rok temu w styczniu 2006 pustak MAX na terenie Małopolski (Kraków, Tarnów) kosztował około 1.3 zł. Obecnie w składach budowlanych cena wynosi ponad 3.20 zł za sztukę Czy w innych regionach Polski jest też taki drogi? W grudniu 2006 kosztował około 2.5 zł za sztukę.

    Pozdrawiam
    krzysq
    Jak masz po 3,20 to się nie zastanawiaj tylko bierz ja płaciłem 4 zł za szt. i to było tanio.

  10. #30

    Domyślnie

    tanio, tanio. Ja wczoraj zadzwoniłam do składu budowlanego po maxa i był po 4,20 szt, jak przyjechałam to był już po 4,50 szt i już go nie było, dzisiaj rano dostałam telefon że bedzie w kwietniu ale po 5,50 szt. Poszaleli
    Region: mazowieckie Mińsk Mazowiecki

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monka81
    tanio, tanio. Ja wczoraj zadzwoniłam do składu budowlanego po maxa i był po 4,20 szt, jak przyjechałam to był już po 4,50 szt i już go nie było, dzisiaj rano dostałam telefon że bedzie w kwietniu ale po 5,50 szt. Poszaleli
    Region: mazowieckie Mińsk Mazowiecki
    Niestety masz rację. Przed chwilą też dzwoniłem do składu. Mają nawet PHT 25 w wesołej cenie 9,90 szt !!!!!!! Za MAXa (wiadomośc czy będzie będa mieli po południu) chcą teraz 5,50.
    pozdrawiam,
    M

  12. #32

    Domyślnie

    Ja w lutym płaciłam 2,95 - Max220, 2,78 - U/220 Wienenberga

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał AleXia78
    Ja w lutym płaciłam 2,95 - Max220, 2,78 - U/220 Wienenberga
    Luty to obecnie w budownictwie zamierzchłe czasy

    Przed chwilą dzowniłem do kilku składów bo potrzebuje jeszcze trzech palet K-3 (teraz to się jakoś inaczej nazywa...cegła na ścianki działowe 12 cm).

    Facet, który sprzedał mi tydzień temy MAXa po 5,50 powiedział, że miałem szczęście bo najbliższa dostawa po świętach a cena to ponad 7 zł /szt brutto (na allegro widziałem już po 7,9).

    Czy ich posrało ???? Okazuje się, że towar kupiony tydzień temu po złodziejskich moim zdnaiem stawkach, za trzy tygodnie będzie ceną marzeń
    pozdrawiam,
    M

  14. #34
    formalnosci formalnosci formalnosci a pierwszy sztych kiedy?.........?

  15. #35

    Domyślnie

    dziwne
    a w cegielni Kozlowice maja cene 4,33 brutto za maxa
    nie sprawdzalem tylko czy jest na skladzie

  16. #36

    Domyślnie

    W czerwcu 2006 kupowaliśmy maxa za 1,7.
    Teraz mam trochę sztuk na sprzedaż

  17. #37

    Domyślnie

    W okolicy czyli na śląsku cieszyńskim nigdzie nie ma maxów i nie wiadomo kiedy bedą. .A mogłem mieć po 3,8 miesiąc temu. Przecież nie będziemy kupować na allegro za ponad 8 zł.Poczekam mam cichą nadzieję,że może się sytuacja unormuje i nie bedzie się trzeba zapisywać do kolejek.Choć po wczorajszych rozwiązaniach gilowskiej (defnicja budownictwa społecznego) to pewnie może być jeszcze gorzej .Liczę cały czas na import.

  18. #38

    Domyślnie

    na allegro tez sprzedaja po 3,81
    wszystko powyzej 4 zl to spekulacja

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Moja ostatnia podróż po składach (sobota , 31/03/2007) - okolice Piaseczna :
    - max 6 pln brutto
    - 25 P+W (11 szt/m2) - 12 pln brutto
    - 30 P+W (16 szt/m2) - 9,5 pln brutto
    - komórkowy biały 24/24/59 odmiana 600 - 12 pln brutto

    Słabo ?

    W niemczech na ebay roben 24 p+w (13 szt/m2) jest po 1,28 euro ....

    Pzdr

    Dawid

  20. #40

    Domyślnie Max

    Witam!
    Okolice Sulejówka, Max 220-ka po 7,5 brutto, stal zbrojeniowa fi 12 - 3060 PLN za tonę. Zbaraniałem z tymi cenami. Budować czy nie??
    Ładnie tutaj.

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony