dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Budowa budynku gospodarczego na warsztat

    Witam. Interesuje mnie budowa budynku z bloczków betonowych (może niefachowo nazwałem) na warsztat na prywatny użytek. Mniej więcej 8 m x 10 m. Wysoki strop (nie wiem jeszcze dokładnie ile m) ponieważ chciałbym umieścić w tym budynku podnośnik samochodowy. Wiem, że potrzebuję pozwolenie. Zaznaczę, że chciałbym zlecić budowę do takiego surowego stanu czyli posadzka i gołe ściany z dachem. Projektu nie znalazłem bo interesuje mnie zwykły prostopadłościan a ciężko znaleźć informacje o tym, wszędzie cudaśne projekty... dlatego piszę ten post. Proszę o wskazówki. Jak prawnie sklasyfikować ten budynek aby było jak najprościej? Żadnej działalności, na prywatny użytek. Proszę o krótki opis jak powinien wyglądać fundament (chciałbym wstawić betonowy kanał samochodowy) i mniej więcej koszt budowy. Dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    Proponuję najpierw sprawdzić zapisy w MPZP. Tam jest podane co można budować, wysokość, kąt dachu, powierzchnia zabudowy itp.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zgłoś garaż

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony