dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. #1

    Domyślnie GARNKI BERGHOFF - OPINIE...

    Zastanawiam sie nad zakupem garnkó BERGHOFF model Charm albo Tulip, czy ktos z was moze podzielic sie opinia na temat tej firmy, ewentualnie doradzić jakies inne w tej cenie /do 500 zł/. Z góry bardzo dziekuje

  2. #2

    Domyślnie

    Sprzedaje te garnki od samego poczatku jak tylko pojawily sie na polskim rynku . Z czystym sumieniem moge Ci je polecic , ale osobiscie wybralbym zestaw Zeno . Nie ma termometrow ktore sie psuja i w calosci ma metalowe uchwyty. Dobra cena na zestaw zeno to okolo 580 zl .
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    A co te garnki <potrafią> ? Programowane (windows won !) ? Same gotują ? Smacznie ? Bez energii z zewnątrz ?? )

    pozdr - Krzysiek

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Mam garnki Berghofa od ponad 4 lat. Fajnie się w nich gotuje (gotuje żona ale z braku narzekania wiem że jest ok ). Mają jednak pewne wady:
    1. Patelnia - nie służy do smażenia ale do duszenia. Zapomnij o naleśnikach czy omletach. Nawet pieczarki potrafią "przywrzeć"
    2. Mają niewygodne ranty. Owszem dobrze się z nich wylewa wodę (nie cieknie po ściance garnka) ale ułożenie ich w zmywarce prze te cholerne ranty to istna nerwówa
    3. Termometry w pokrywce to zbędny bajer, który bardzo zachodzi brudem, utrudnia zmywanie w zmywarce i urywa się po pewnym czasie (z 5 pokrywek pozostały tylko 2 całe termometry)
    4. Pokrywki mają taki kształt że pasują tylko do danego garnka. Poza tym mają kształt stożka a nie są płaskie. Jesli masz w domu inny garnek i przykryjesz go pokrywką berghofa a ta będzie wystawała poza obręb garnka to skorplona para podczas gotowania będzie skapywać na kuchenkę.

    Z zalet mogę podać że po tylu latach użytkowania w żadnym znich nie wypaczył się dno ani nie urwała żadna rączka.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    A jakiej firmy innej ewentualnie możecie jeszcze polecić?

  8. #8

    Domyślnie

    Zepter- wg mnie najlepsze i najdłużej kumulują ciepło, ale cena jedna z wyższych. Mam różne garnki stalowe więc wiem co mówię.

  9. #9

    Domyślnie

    No ale może trochę tansze niz Zepter

  10. #10

    Domyślnie

    Mogę polecić garnki stalowe: L'Agostina, Fissler, WMF. Z tych dwóch pierwszych firm pojedyńcze sztuki / serie pojawiają się od czasu do czasu w Makro, w bardzo przyzwoitych cenach.
    Pozdrawiam. Brigid

  11. #11

    Domyślnie

    Ja bardzo polecam te garnki uzywam ich 4 lata i jestem bardzo zadowolona

  12. #12

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar gosciu01
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.725

    Domyślnie

    a takie steinbach'y czy tefal'e to jak się mają w rankingu ?

    ... facet jestem, to nie wiem

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    kiedyś zakładałam wątek o garnkach we "wnętrzach". Stanęło na garnkach z tefala. Zamówiłam z allegro. Nie wiem jak się sprawują, bo czekają na...domek

  15. #15

    Domyślnie

    Mam garnki Berghoffa niecały rok, najtańszy zestaw Vision. Z zalet: cena, łatwość mycia (dobrze znoszą mycie w zmywarce), całkiem przyzwoita akumulacja ciepła. Wady: jak wspomniał Leesou patelnia bardziej nadaje się do duszenia, niż smażenia (szczególnie przywieraja placki ziemniaczane, albo nie umiem smazyć ).

  16. #16

    Domyślnie

    Namówiłem żonę na AMT. Wydają się niezłe, no i nic nie przywiera.

  17. #17

    Domyślnie

    ja ma fisslera (3 lata) i powiem, że garnki jak garnki, a w zeszłym roku kupilismy jeszcze duzy zestaw ingenio i tymi jestem zachwycona, zwlaszcza patelniami i wokiem - tak więc polecam bardzo. jedyny minus - brakuje dużego gara.

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jurekbar

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    5

    Domyślnie

    Kupiłem żonie Berghoff seria hotel line - extra garnki, całe metalowe, nic nie zachodzi, w zmywarce nie ma problemów. Żona bardzo sobie chwali (ja niestety nie potrafię i nie lubię gotować

  19. #19

    Domyślnie

    Mam 10 litrowy na bigos i jestem zadowolona, ale nie kupowałabym całego zestawu bo patelnia jest do kitu. Zapłaciłam za niego 160zł pod koniec 2005r.

  20. #20

    Domyślnie

    No i zdecydowała, wybór padł na Berghoff seria TULIP Jescze nie mieszkamy więc leża w pudełku ale wygladaja ekstra i solidnie...

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony