dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 74
  1. #1

    Domyślnie koszt wykonania mapki do celow projektowych

    Ile płaciliście geodecie za sporządzenie mapki sytuacyjno-wysokościowej w skali 1:500 dla celów projektowych?
    oliwka

  2. #2

    Domyślnie

    Witam
    Ja za mapkę 1:500 i 1:1000 zapłaciłem 410 zł netto (500zł brutto)
    Ceny z Bydgoszczy
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Za obydwie mapki? W ilu egzemplarzach każdy rodzaj mapki? Tę w skali 1:1000 też trzeba sporządzać? U mnie za mapkę 1:500 jeden geodeta krzyknął 650zł netto (793zł brutto), a inny 550zł netto (671zł brutto) ale o mapce 1:1000 nie było mowy...
    oliwka

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał oliwkag2003
    Za obydwie mapki? W ilu egzemplarzach każdy rodzaj mapki? Tę w skali 1:1000 też trzeba sporządzać? U mnie za mapkę 1:500 jeden geodeta krzyknął 650zł netto (793zł brutto), a inny 550zł netto (671zł brutto) ale o mapce 1:1000 nie było mowy...
    Ta mapka 1:1000 to jest tania ok 30zł ale więcej działek na niej widać , i tą mapkę dawałem do gazowni i elektrowni .
    Do wodociągów dawałem tą 1:500 bo trzeba było wrysować rurę wodociągów

    Każdy rodzaj mapek po jednej sztuce oryginału i potem ksera (kopie) w ilości 4szt
    Mapki robiłem na początku grudnia , chyba ceny od nowego roku się nie zmieniły

    Te ceny co podajesz to wydają się drogie , poszukaj kogoś tańszego .No chyba że u Was w regionie jest tak drogo.
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Do wniosków o: Wydanie Warunków Zabudowy i wydanie warunków technicznych dostawy mediów (energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja) dołączałam mapki samej działki w skali 1:500, które wydał mi Urząd Powiatowy za ok.30zł (potwierdzając zgodność z oryginałem) i takie wystarczyły na etapie uzyskiwania samych pozwoleń. Ale nie są to mapki do celów projektowych, bo takie muszę zamówić u geodety, a ceny są takie, jak pisałam. Mi tez się wydaje, ze to drogo. Poczekam jeszcze i zobaczę, ile płacili inni forumowicze.
    DZIĘKI za info.
    oliwka

  6. #6

    Domyślnie

    Widzę że jesteś z kujawsko pomorskiego to może zapytaj w grupie bydgosko-toruńskiej
    Kliknij:http://forum.muratordom.pl/viewtopic...599949#1599949

    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Tak właśnie zrobiłam. Jestem tu nowa, dzisiaj się rejestrowałam i nie jestem obcykana w opcjach tego forum. Dzięki!
    oliwka

  8. #8

    Domyślnie

    Widzę że jesczew grupie bydgosko toruńskiej nie zadałaś pytanka

    Pomogę
    Wejdź:http://forum.muratordom.pl/viewtopic...106&highlight=
    i kliknij ODPOWIEDZ nie naciskaj klawisza NOWY TEMAT
    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Tak, bo weszłam w tą grupę, wybrałam nowy temat i nie wiedzieć czemu nie dodało tematu w grupie B-T, tylko wyrzuciło mnie do grup ogólnie. I drugi raz to samo. Chyba muszę zadać pytanie w tej grupie nie wybierając nowego tematu.Już to robię. Zobaczymy...
    oliwka

  10. #10

  11. #11

    Domyślnie

    Widzę że się udało , gratulacje

  12. #12

    Domyślnie

    Hehe! Dopiero teraz przeczytałam Twoja podpowiedź...
    oliwka

  13. #13

    Domyślnie

    jutro rano pewnie będzie dużo odpowiedzi , bo teraz to już tam prawie nikogo nie ma

  14. #14

    Domyślnie

    Jaki dom budujesz? Chodzi mi o nazwę projektu, pracownię, metraż. Ja jestem na początku drogi: mam działkę 1355m2 (40mx34m), zakupione elementy na ogrodzenie (siatka leśna+drewniane bale+dołkownik), przyłącze energetyczne z odbiorem (licznik), jutro odbieram z wodociągów warunki budowy przyłącza wody i kanalizacji oraz składam wniosek o wydanie warunków na budowę przyłącza gazowego. Wniosek o WZ w Urzędzie złożony 3.01.2007 i tyle na razie...
    oliwka

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał GACUŚ
    jutro rano pewnie będzie dużo odpowiedzi , bo teraz to już tam prawie nikogo nie ma
    Ja mam teraz ferie, to sobie mogę posiedzieć, ale od przyszłego tygodnia juz nie bedzie tyle luzu
    oliwka

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał oliwkag2003
    Jaki dom budujesz? Chodzi mi o nazwę projektu, pracownię, metraż. Ja jestem na początku drogi: mam działkę 1355m2 (40mx34m), zakupione elementy na ogrodzenie (siatka leśna+drewniane bale+dołkownik), przyłącze energetyczne z odbiorem (licznik), jutro odbieram z wodociągów warunki budowy przyłącza wody i kanalizacji oraz składam wniosek o wydanie warunków na budowę przyłącza gazowego. Wniosek o WZ w Urzędzie złożony 3.01.2007 i tyle na razie...
    Ja też jestem na samym początku. Mam wypis z planu zagospodarowania , mapy , warunki z elektrowni i wodociagów . czekam za warunkami z gazowni - w zasadzie za informacją że gazociągu brak.Mam kupiony projekt z Muratora C131 a .
    W przyszłym tygodniu idę na adaptację projektu w którym oczywiście będę wprowadzać zmiany .
    Działkę mam 795 m2
    A to ogrodzenie to gdzie kupiłaś ?
    Też za czymś takim się rozglądam , a za ten dołownik to ile dałaś , może też kupię byłoby łatwiej te słupki wkopać

  17. #17

    Domyślnie

    Ja mam teraz ferie,
    To wnioskuję że jesteś nauczycielką

  18. #18

    Domyślnie

    Siatkę leśna kupiłam na Allegro: 155zł/50m-1rolka+30zł transport 1 rolki, ale to i tak było sporo taniej niż u mnie na składzie. Kołki drewniane o długości 2,5m i średnicy 8-10cm - prosto z lasu, więc świeże, kupiłam w ilości 70sztuk i za wszystko zapłaciłam TYLKO 200zł. O dziwo zakupu dokonałam we firmie oddalonej ode mnie o ok.5km. Właściwie to oni tym nie handlują, tylko wykonują z tych bali wykwintne ogrodzenia i wysyłają do Niemiec, ale jak klient się trafił na materiał "surowy" -to sprzedali...Wyszło poniżej 3zł/szt. Dołkownik o srednicy 12cm kupiłam w TECHMŁOCIE w Bydgoszczy (ul. Na Skarpie) za 39złm - po 5% rabacie, który wymęczyłam.
    oliwka

  19. #19

    Domyślnie

    Taa...na dodatek MATEMATYKI w szkole średniej ...
    oliwka

  20. #20

    Domyślnie

    ...może dlatego jestem taka "wyliczona"...
    oliwka

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony