dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 74 z 74
  1. #61

    Domyślnie

    W Nowym Dworze Mazowieckim za 5 szt. map do celów projektowych oczywiście 1:500 geodeta zażądał 650+vat cena była ok ale na te mapy czekałem ok 3,5 miesiąca. Nie ma nic gorszego jak stanie w miejscu bez możliwości przyspieszenia procedury!

  2. #62
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ewpawol

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    46
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    450 zł bez faktury działka 0,5 ha

  3. #63

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Jak widzę ceny są naprawdę różne
    Ja natomiast zanim pobuduje muszę coś sprzedać tzn działki. Mam zamiar budować
    domek projektu Alabaster z garażem. Wydaje mi sie, że cokolwiek robie błądzę
    Miałam plan i dalej go mam. podzielić kilka ha na działki 31 ar i wynajęłam geodetę
    gminnego bo myślałam, że będzie lepiej. guzik lepiej za to dłużej i bardziej skomplikowanie. Wytyczył mi 5 działek wziął kasę za rozgraniczenie 700 zł.i policzył za 7 działek bo po calym podziale wyszło 7 kwadracików czyli 1200 za pierwszą i po 300 za każdą następną czyli 3700 czyli wkopał słupi i narysował to na mapie.
    Wydziale geodezji i kartografii moje pole to białe pole nic nie ma ani warstw strukturalnych ani nic. czyli za 3700 mam dalej 7 białych plam
    I tak ja nie wiem o co wogole chodzi z tymi mapami geodeta mi powiedział ze zrobi to co mu zlece i zaplace wiec moje pytanie czy ktos może mi wyjaśnić :
    Jeśli mu zlece zrobienie podkładu warstwic na moich białych plamach to bedzie to mapa 1:1000 albo 1:500. bo z tego co piszecie to architekt cos robi i geodeta. A ja nic nie kumam na jednej z tych działek bede budowac sie ja
    moę ktos mi coś doradzi będę wdzięczna


    zapomniałam geodeta powiedział ze chce 400 zł netto za ha warstwic. Czy wogole te warstwice mają jakiś sens. ???????????

  4. #64

    Domyślnie

    Tu nie ma nic do "kumania" Żeby się wybudować potrzebujesz mapę do celów projektowych (zamawia się ją u geodety) na której projektant wrysuje budynek z przyłączami. A o warstwice się nie martw, to już jest zadanie geodety.
    mypal
    pozdrawiam

  5. #65
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kaja_s20
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Mostki
    Posty
    23
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie pomoc

    witam mam wielka prosbe czy moglby mi ktos powiedziec jaka jest cena za mape do celow projektowych kolo Niska.ostatnio tyczyl nam geodeta pole i krzyknal 1800zl.nas nie ma w polsce i nam mama zalatwia wszystko i niestety ona go zle zrozumiala a nam co innego przekazala w kazdym badz razie trzeba bylo tyle zaplacic i dlatego chcialabym sie teraz dowiedziec jaka jest cena za ta mapke.pozdrawiam

  6. #66
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    JurekM

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    445
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Mapka do celów projektowych w podlasiu 600 pln (3 szt.)

  7. #67

  8. #68

    Domyślnie

    Zachodnia część Wielkopolski, za 8 sztuk bez faktury , 550 zł

  9. #69

  10. #70

    Domyślnie

    mapa do celów projektowych 620zl Gorlice
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  11. #71

    Domyślnie

    4 sztuki + paragon - 350 zł

  12. #72

    Domyślnie

    Geodeta - poważna sprawa. Jak z resztą wszystko, co dotyczy budowy domu, szczególnie, jak komuś zależy na czasie, bo trudno znaleźć kogos, kto zrobi to szybko i dobrze. Tutaj znalazłam mapę do celów projektowych za 499zł: http://moj.extradom.pl/geodeta (z fakturką)

  13. #73

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dagmara1 Zobacz post
    Tutaj znalazłam mapę do celów projektowych za 499zł: http://moj.extradom.pl/geodeta (z fakturką)
    pod warunkiem ze to Wrocław:

    "koszt dojazdu do inwestycji zlokalizowanych powyżej 10 km od granic miasta Wrocław (stawka 0,50 zł/km powyżej 10 km)"
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  14. #74

    Domyślnie

    Okolice Warszawy 700 bez faktury. Czekałem ok 2 tygodni.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony