dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 42
  1. #1

    Domyślnie DAGABUD PACZKOWO

    Szukam informacji na ich temat

    czy jest solidny, terminowy, pilnuje pracowników, jak wygląda plac budowy itp.



    Czy ktoś może mi ich polecić, pokazać efekty ich pracy?

  2. #2

    Domyślnie Re: DAGABUD PACZKOWO

    [quote="Bubba_IK-ON"]Szukam informacji na ich temat

    czy jest solidny, terminowy, pilnuje pracowników, jak wygląda plac budowy itp.



    Czy ktoś może mi ich polecić, pokazać efekty ich pracy?


    Firma pana Gronowskiego budowała nam fundamenty i chociaż mieliśmy umowę na całość domu, współpraca skończyła się na stanie "0". Jest niesłowny, nieterminowy, chamski, arogancki, jedyny jego plus to taki, że miał dobrych podwykonawców, czyli tych, którzy tak faktycznie nam te fundamenty stawiali, ale nie wiem kto teraz buduje w jego imieniu, bo skarżył się jeszcze jakiś czas temu (musieliśmy się spotkać niestety jeszcze w jednej sprawie), że prawie wszyscy zwiali mu za granicę. Od technicznej strony nie ma się do czego przyczepić. Ale współpraca z p. Gronowskim jako wykonawcą i kierownikiem budowy była nie na nasze nerwy. Zresztą jak wpiszesz w Szukaj "DAGABUD", "Gronowski" znajdziesz inne osoby, które także zrezygnowały ze współpracy z tą firmą.
    W dwóch słowach: NIE POLECAM.
    Zaczynamy... zaczęliśmy... stan "0" osiągnięty... stoją ściany parteru... leży dach... okna wstawione... instalacje poprowadzone... tynki rzucone... podłogi wylane... poddasze ocieplone... stan developerski osiągnięty... BUDOWA DAWNO ZAKOŃCZONA, MIESZKAMY JUŻ 2 LATA

  3. #3

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gerion

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    854
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    Cóż, ja tylko potwierdzam słowa przedmówców.
    Fachowiec gronowski, skończył karierę kierownika na mojej budowie na etapie stropu...Pomylił front budynku z jego tyłem - oglądając projekt i zalecając murarzom to i owo...śmieszne co?

    Szybciutko zrezygnowałem z "usług" tego pana i skończyłem budowę przy innym kierowniku. Więc - jwl. nie polecam.


    pozdrawiam
    Gerion

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    scot

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    2

    Domyślnie

    A my mamy raczej dobre doswiadczenia z firma Dagabud. Nasz dom jest juz prawie skonczony i wikszosc ekip mielismy od p. Gronowskiego. wspolpracuje z naprawde dobrymi fachowcami, ceny tez nie sa najgorsze. Fakt, ze Gronowski ma specyficzny sposob bycia, ale jest naprawde w porzadku. Klientow ma zreszta mnostwo...

  6. #6

    Domyślnie

    Witam,
    Widzę, że Wy wytrzymaliście z Gronowski dlużej ode mnie. Ja po adaptacji projektu podziękowałam za współpracę. Coś co miało trwać 2 tygodnie trwało 1,5 miesiąca. Po uwadze, że zawala terminy usłyszałam, żeby nie brać tego tak dosłownie. No i jak tu z takim współpracować?!
    Więc jak wyżej nie polecam!

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    domin5

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    1

    Domyślnie DAGABUD


    Witam!

    Z mojego doświadczenia wręcz przeciwnie. Ja mogę gorąco polecić firmę DAGABUD Dariusz Gronowski z Paczkowa, jestem w trakcie budowy bliźniaka w Swarzędzu o pow. ok. 140m2, od samego początku tj, od wyznaczenia budynku, zebrania humusu, ławy, fundamentów itd. Obecnie jestem na etapie dachu, pokryty jest dachówką i w przeciągu 2-3 tygodni ekipa zacznie wykańczać wewnątrz, elektryka, instalator, tynki poddasze itp.
    Wszystkie ekipy do chwili obecnej, bardzo solidne wykonanie, po skończonych etapach plac budowy posprzątany etc.
    Co do terminowości, pierwszy etap rozpoczęli nawet przed czasem, reszta etapów
    - znikome poślizgi, wiadomo pogoda etc.
    Ze swojej strony mogę gorąco polecić!

  8. #8

    Domyślnie

    Witam. Ja pozytywnie oceniam Daga-Bud
    Polecam kierownika budowy p. Darka Gronowskiego z Paczkowa Daga-Bud. Facet znający się na rzeczy i umiejący doradzić. Szybko załatwia wszystkie sprawy papierkowe (pozwolenia itp).
    U mnie jest tylko KB ,ale kilku sąsiadom budował cały dom, szlo mu szybko, sprawnie i panował przy tym porządek na budowie !
    Ja na jego temat, wśród osób którym budował zebrałem same pozytywne opinie. POLECAM

  9. #9

    Domyślnie

    witam,
    widzę na forum różne wypowiedzi na temat firmy DAGABUD. Ja jestem zadowolony,p. Gronowski był inwestorem zastępczym załatwił wszystkie pozwolenia i zgody (co dla nas jest drogą przez mękę). Prace budowlane i wykończeniowe zostały wykonane solidnie i w terminie po budowie teren uporządkowany a co najważniejsze uzgodnione na początku koszty nie zostały przekroczone. W sumie jestem zadowolony z usług Dagabudu

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sebolll

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam.Ja mogę firmie wystawić jak najlepszą opinie.Dagabud wykonał wszystko solidnie terminowo i zgodie z ustalonym cennikiem.Firma naprawdę godna polecenia.Wybudowaliśmy stan surowy w 2009r i uważam,że jest to zrobione zgodnie ze sztuką.Do obejrzenia Szewce gm Kleszczewo
    Jeszcze raz polecam.

  11. #11

    Domyślnie

    Witam

    Firma DAGABUD budowała nam dom w pod poznańskim Kleszczewie. Co możemy powiedzieć? Szef firmy Darek Gronowski zna się na rzeczy. Wstępna wycenę zrobił błyskawicznie. Doradził co pozmieniać w projekcie aby domek był w pełni funkcjonalny. Po podjęciu decyzji o współpracy zamówił projekt, wykonał adaptacje oraz załatwił wszystkie "papierki" (PNB, opinie itd.). Prace budowlane rozpoczęte zgodnie z terminem, kolejne etapy również. Wszystko wykonane solidnie, od fundamentów po dach. Na budowie porządek. Jesteśmy bardzo zadowoleni, tak samo jak nasi znajomi którym DAGABUD wcześniej wybudowała domy.

    Pozdrawiam

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    Następny, który myśli że jesteśmy idiotami. NIe znami takie numery Darek.
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

  13. #13

    Domyślnie

    Od 3 lat buduje z Panem Darkiem Gronowskim.
    Dom wykonuje etapami, na poczatku zaczeliśmy budowąć w absolutnej górce. Terminy ekip przesuwały się, ceny materałów wariowały a w Paczkowie w siedzibie Dagabudu było jak u dentysty. Były małe poślizgi ale jak weszliśmy w ciąg technologiczny to nawet cegły z Węgier załatwiali żeby zakończyć budowę.

    Ogólnie nie buduje domku z patyków zwracałem uwagę na wiele elemntów . Mam skomplikowaną więźbę dachową, balkony , wewnętrzne sciany klinkierowe wszystko wybudowane perfekcyjnie. Dwóch rzeczy nie zrobiłem z Panem Darkiem - wylewki podłóg i tynków wewnetrznych. I właśnie te rzeczy zrobione - rodzinnie po znajomości są do poprawki.
    W sumie nie chodzi tu o samą firmę i zakup materiałow ale o świetnych fachowców z ekip pracujących dla Pana Darka których nie trzeba pilnować.

    Od dachu- Robert, elewacja - Pan Marian który opowaidał jak budował "pałac kultury ", najleprzy majster jakiego poznałem od pieców CO i kanalizacji - Zdzisław, no i ten który robi gipsy jakby był modelażem - imienia nie pamietam .

    Nalezy im się ten wpis. Została mi "tylko" wykończeniówka, bo obecnie mam pelny stan developerski. Mój dom stoi w Borówcu jeśłi ktoś ma ochotę mogę go pokazać.

    PS. Co do krytyki , Pan Darek nie buduje z kiepskich materiałów i kiepskimi ekipami . Trzeba zrozumieć , że jeśli zapłacimy czasmai 10 zł więcej za metr kwadratowy robocizny to dostaniemy to co oczekiwaliśmy.

    Jurek z Poznania

  14. #14

    Domyślnie

    Wychwalaja osoby z kilkoma postami
    Negują z kilkunastoma

    no cóż .... wszystko jasne
    Wielu by stchórzyło, gdyby mieli dostatecznie dużo odwagi

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał tokas
    Wychwalaja osoby z kilkoma postami
    Negują z kilkunastoma

    no cóż .... wszystko jasne
    Masz problem z interpretacją rzeczywistości . Zamiast doradzic innym przeszkadzasz. I potem masz ekipy które zostawiają ludzi w środku inwestycji. Własnei dzięki takim jak ty . W przeciwieństwie do Ciebie ja moge swój dom wybudowany z Dagabudem pokac a co ty możesz pokazać ?
    Aaa... wiem ... Cwaniacki podpis o odwadze.. internetowej.

    Wiem dużo o firmie w której zostawiłem kilkaset tysięcy zlotych i o jej solidności.

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jurek_Poznan
    Cytat Napisał tokas
    Wychwalaja osoby z kilkoma postami
    Negują z kilkunastoma

    no cóż .... wszystko jasne
    Masz problem z interpretacją rzeczywistości . Zamiast doradzic innym przeszkadzasz. I potem masz ekipy które zostawiają ludzi w środku inwestycji. Własnei dzięki takim jak ty . W przeciwieństwie do Ciebie ja moge swój dom wybudowany z Dagabudem pokac a co ty możesz pokazać ?
    Aaa... wiem ... Cwaniacki podpis o odwadze.. internetowej.

    Wiem dużo o firmie w której zostawiłem kilkaset tysięcy zlotych i o jej solidności.
    to zapodaj kilka fotek ze swojej budowy, może dziennik załóż???
    PASJA połączona z pracą: artystyczne przetwarzanie metalu: bramy, ogrodzenia,schody, zadaszenia oczywiście kute

  17. #17

    Domyślnie

    zdzisław48, sebolll, joanna&grzegorz, Jurek_Poznan
    pokażcie swoje domy

  18. #18

    Domyślnie

    Ja nie doradzam
    Natomiast na siłę nie przekonuję że mam racją i nachalnie nie oferuje swoich usług
    Raz piszesz że wybudowali Tobie
    Raz piszesz że budujesz z nimi

    To o co tu chodzi ?
    Wielu by stchórzyło, gdyby mieli dostatecznie dużo odwagi

  19. #19

    Domyślnie

    1. Budowałem z nimi , bo tak się mówi potocznie . Zleciłem im budowę mojego domu negocjując poszczególne etapy . Zresztą jak napisałem nie wszytkie.
    2. Nie lubie jak anonimowi bochaterowie opluwają firmę której nie znają dlatego tu napisałem.
    3.Jeśli chcesz zobaczyc mój dom to nie w internecie, tylko skontaktuj się z Dagabudem po referencje realizacji.

    Dla mnie to koniec tematu .

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    czyli firma do dupy i tyle wiecej tyh jedno postowcow i firma sie osmieszy na calego
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony