dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie drzwi wew. inter door

    czy ktoś ma drzwi wew. Inter Door? Jakieś fotki? Jak się sprawują?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    nie wierzę, nikt nie ma takich drzwi??

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    Trochę drogie - nie stac mnie - mam drzwi DRE.

    Sebo8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Sebo, mam możliwość zmaówienia ich z rabatem 20% i odliczyć cały vat, bo wezme na firme taty. Dlatego tak na nie patrzę

  5. #5

    Domyślnie

    Powiem tylko, że mnie też się marzą. łączę się w podziwie. Poza tym dobra jakość zawsze się opłaca szczerze popieram
    Kasia i Paweł

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    interesują nas drzwi, prestige kent z szybkami w kształcie rombu. Okleina gruszka. Czy ktoś ma takie drzwi?

  7. #7

    Domyślnie

    "Trochę drogie - nie stac mnie - mam drzwi DRE.

    Sebo8877 "

    Sebo, powiedz cos o DRE, też się nad nimi zastanaiwam, ale widziałam może jedne i jakość była mocno średnia.Ale też fason mi nie odpowiadał, może dlatego byłam taka czepliwa jak Twoje opinie?

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Marhab, ja również oglądałm drzwi dre i nie mogłam nic dobrać. Miałam jakąś wizję i dlatego ciężko było mi dopasować coś z innych firm.

  9. #9

    Domyślnie DRZWI

    My sobie wymyśliliśmy jak najbardziej proste, pełne drzwi, więc niby nic trudnego, ale w takich prostych formach niestety wszelkie niedoróbki wyglądają jak drzwi ze szpitala, czyli nędznie. Więc szukam czegoś co byłoby maxymalnie proste w formie, ale nadal ładne.... i masz tu babo placek, nic mi nie pasuje.... Może fornir lub drewno?
    poradźce coś
    pozdr

  10. #10

    Domyślnie

    Mi ostatnio podobaja sie drzwi urzedowskich i cal.

  11. #11

    Domyślnie

    Witam,

    my od 5 lat mamy jedne drzwi InterDoor i do naszego domu na pewno drzwi tej firmy nie kupimy, zraziliśmy się. Może teraz robią lepsze drzwi. Nasze jednak to jeden wielki bubel, do tego drogi - wtedy, czyli 5 lat temu drzwi z ościeżnicą w okleinie drewnopodobnej kosztowały ponad 1000 złotych. I fakt przez pierwszy rok, dwa wyglądały ok. Potem zaczęła się odklejać okleina, najpierw nieznacznie, teraz to już cały środek jest odklejony. Nic nam sie nie chce już z nimi robić i tak czekamy, kiedy wreszcie nie będziemy musieli na nie patrzeć. Jak próbowałam sie czegoś dowiedzieć niedawno w salonie firmowym, czym podkleić to paskudztwo, to pan niewiele mi mógł pomóc. Stwierdził natomiast, że faktycznie jakiś czas temu były problemy z klejem w niektórych drzwiach...
    Może teraz nie ma takich problemów, może jakość jest lepsza...

    My jednak InterDooru nie polecamy.

    Pozdrawiam i życzę udanych decyzji

    M.

  12. #12

    Domyślnie Interdoor

    Oferta Interdooru faktycznie dość droga, ale niestety o Porcie też słyszałam różne opinie....

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    porównywaliśmy tak "na oko" jakość drzwi porty, wołomin, dre, inter door. Najwięcej plusów dla inter door. Nadodatek sa tam drzwi, które nam się bardzo podobają i to w niesamowitej okleinie, której nigdzie nie mogliśmy spotkać. Dlatego coraz bardziej myslimy o tych drzwiach. Czy będą dobre okazę się za jakieś 2,3 lata jak będą intensywnie użytkowane. Wtedy będę mogła napisać czy dokonaliśmy trafnego wyboru

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aneta147

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    6

    Domyślnie interdoor czy dre

    ja też stoję przed tym dylematem, interdoor czy dre, za dre przemawia cena, a za interdoor duży wybór oklein i jakość, porty w ogóle nie biorę pod uwagę, bo sam sprzedawca żalił się na ilość skarg jakie do niego wpłynęły. Nie wiem na ile dają gwarancję, pewnie tak jest wyliczone, że zaczną się psuć po jej upływie:/
    pzdr
    Aneta

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony