dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 48
  1. #1

    Domyślnie Kominek na środku salonu, dwustronny, kominek wolnostojący - opinie użytkowników

    Jestem na etapie, kiedy trudno zmienic założenia projektowe. Wymarzyłam sobie kominek dwustronny w centrum salonu a teraz słyszę, że to fatalne rozwiązane, bo...
    Czekam na opinie Was - użytkowników.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Kapitalne położenie kominka. Daje takie możliwości aranżacyjne i pole do popisu dla każdego architekta że tylko pozazdrościć.
    Tym bardziej że zdarza się niezmiernie żadko - dzięki temu będziesz miał całkiem inny kominek niż wszyscy Twoi znajomi
    Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie

    Tutaj jest taka ciekawa wizualizacja wnętrza gdzie kominek jest umieszczony w centrum salono-jadalnio-kuchni

    http://www.projekty.ign.com.pl/?p=de...&opcja=wnetrza

    raczej nie widzę problemów w takim układzie kominka....wygląda to interesująco.
    Nie mam jeszcze swojego domu, ale już go urządzam w wyobraźni

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura
    Witam.
    Kapitalne położenie kominka. Daje takie możliwości aranżacyjne i pole do popisu dla każdego architekta że tylko pozazdrościć.
    Tym bardziej że zdarza się niezmiernie żadko - dzięki temu będziesz miał całkiem inny kominek niż wszyscy Twoi znajomi
    Pozdrawiam.
    Forest, ja właśnie obie taki wymarzyłam. Trochę jednak zaniepokoiła mnie opinia, że będzie problem z wyczystką (śmietnik w salonie).
    Zaczęło się od znajomej, której jakaś-tam-koleżanka po 2 latach użytkowania takiego kominka zrobiła remont i przemieściła (?) go w inne miejsce, bo ... No właśnie, co może byc prawdziwym problemem?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał cora
    Tutaj jest taka ciekawa wizualizacja wnętrza gdzie kominek jest umieszczony w centrum salono-jadalnio-kuchni

    http://www.projekty.ign.com.pl/?p=de...&opcja=wnetrza

    raczej nie widzę problemów w takim układzie kominka....wygląda to interesująco.
    Dzięki, kiedyś myślałam o tym projekcie ale dom przekraczał dozwoloną na moim terenie wysokośc.
    To niezupełnie ta sama sytuacja. U mnie kominek będzie stał autentycznie solo i chcę, żeby był dwustronny.

  6. #6

    Domyślnie Re: Kominek na środku salonu - opinie użytkowników

    Cytat Napisał trobe
    Jestem na etapie, kiedy trudno zmienic założenia projektowe. Wymarzyłam sobie kominek dwustronny w centrum salonu a teraz słyszę, że to fatalne rozwiązane, bo...
    Czekam na opinie Was - użytkowników.
    kto Ci tak powiedział? Niech zamilknie, bo nie wie co mowi.

    Przyjedz do nas. Zobaczysz dwustronny kominek w centrum parteru - wygląda super (to nasza zupełnie subiektywna ocena. Nie ma problemu z czyszczeniem. o sprawach technicznych z przyjemnoscia opowie Ci mąż - PeterZ.

    ulanka

  7. #7

    Domyślnie

    Hej
    Ja będę mieć też kominek dwustronny, z jednej strony bedzie w salonie a z drugiej w jadalni i kuchni.
    Nie moge sie doczekac , wlasnie zamawiam to cudo.
    U Ulanki nie byłam, ale gdyby ten Szczecin był bliżej już bym sie przy jej kominku grzała
    Ja pierwszy raz widziałam taki kominek live w salonie na srodku, dzielił go na czesc TV i czesc biblioteczną. Super sprawa!

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Ulanka -a możesz wrzucić zdjęcie?

    wg mnie jedyny problem dwu, trzystronnie szklonego kominka to, wyższa cena i nic więcej. sama mam zaplanowany taki i tylko cena mnie narazie powstrzymuje przed realizacją.
    "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał czupurek
    Ulanka -a możesz wrzucić zdjęcie?

    wg mnie jedyny problem dwu, trzystronnie szklonego kominka to, wyższa cena i nic więcej. sama mam zaplanowany taki i tylko cena mnie narazie powstrzymuje przed realizacją.
    można znalezc kominki w przyzwoitej cenie
    tylko pytanie jaka to jest ta przyzwoita cena

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    My mamy kominek na środku , w dodatku trójstronnie przeszklony . Ogień widać jak się wchodzi do domu , w salonie , w kuchni i jadalni .
    Największe wrażenie robi właśnie to że wchodząc do nas goście są cieplutko witani



    To jest widok z jadalni .
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    o cosik taki chciałabym jak Maxtorka



    kominek stanąłby patrząc na komin/słup po lewej stronie między salonikiem a kuchnią
    "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał czupurek
    Ulanka -a możesz wrzucić zdjęcie?

    wg mnie jedyny problem dwu, trzystronnie szklonego kominka to, wyższa cena i nic więcej. sama mam zaplanowany taki i tylko cena mnie narazie powstrzymuje przed realizacją.
    nasz kominek na razie nie wyglada ciagle czekamy na skonczenie obudowy. Co prawda strona kuchenna juz jest obudowana (pasek trawertynu i blacha - nie mam zdjecia) ale nie pomalowana, strona salonowa wciaz w wersji demo i brakuje wykonczenia trzeciej sciany 0 mam tam byc lampa od sufitu do podlogi.

    jak napisalam w wersji demo wyglada to tak:



    to strona kuchenna

    i tak:


  13. #13

    Domyślnie

    aha, prosze mi powiedziec, co zle robie wstawiajac zdjecia

  14. #14

    Domyślnie

    to ja zlikwiduję zdjęcia co by sie nie powtarzać

  15. #15

  16. #16

    Domyślnie

    Pozwoliłam sobie Ciebie wyręczyć Bardzo ładnie

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzióbek
    Pozwoliłam sobie Ciebie wyręczyć Bardzo ładnie
    dziekuję dzióbek

    i dziękuję malmuc - za instrikcję - w końcu zrozumiałam - ze mną trzeba tak łopatologidznie

    ula

  18. #18

    Domyślnie

    Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi.

    Maxtorka, kominek super! Zastanawiałam się nad panoramicznym w podobnej wersji ale cena mnie powala na kolana. Chyba, że poczekam na cudowny przypływ gotówki.

    Ulanka, ja w ogóle chcę się do Was wprosic, żeby obejrzec cały dom. Jestem bardzo ciekawa.

    A'propos, jakie macie wkłady?

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Ulanka - już jest ślicznie, mnie się podoba. ok idę zbierać kasę na kominek dla siebie.
    "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał trobe
    Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi.

    Maxtorka, kominek super! Zastanawiałam się nad panoramicznym w podobnej wersji ale cena mnie powala na kolana. Chyba, że poczekam na cudowny przypływ gotówki.

    Ulanka, ja w ogóle chcę się do Was wprosic, żeby obejrzec cały dom. Jestem bardzo ciekawa.

    A'propos, jakie macie wkłady?
    my mamy Aristo. Trobe - zapraszamy - mamy dobrą kawe

    ula

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony