dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Ubikacja obok umywalki?

    Co myślicie o takim położeniu? Rozkład łazienki sugeruje nam właśnie takie rozwiązanie. Jednak troszkę się go obawiam, ponieważ wydaje mi się, że niezbyt przyjemne jest mycie zębów, nachylanie się nad zlewem i zaraz obok kibelek. Przesadzam? Czy macie tak u siebie? A może wcale nie macie takich odczuć?
    Oczywiście odległość pomiedzy oboma urządzeniami będzie rozsądna.

  2. #2

    Domyślnie

    No jesli dba sie o czystosc to jedyny zapach jaki sie unosi wokol wc to mila mgielka jakiegos odswiezacza i innych srodkow czystosci...
    Ja mam dosc blisko wucecik od umywalki, jest on caly czas zamkniety i oczywiscie czysty, wiec nie czuje zadnego dyskomfortu.
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  3. #3

    Domyślnie

    Zgadzam się Mufką w 100%. Obecnie uzytkuję łazienke z takim rozkładem, gdzie sedes jest tuż obok umywalki. O żadnych nieprzyjemnych zapachach nie ma mowy, deska klozetowa jest i tak wciąż opuszczona. Jednak gdy jest wybór, to wolałabym sedes w łazience ale za jakąś scianką lub we wnęce.
    Nie mam jeszcze swojego domu, ale już go urządzam w wyobraźni

  4. #4

    Domyślnie

    jesli masz mała lazienke to pewnie za bardzo nie masz wyjścia (takie rozwiązanie dość często mozna spotkać w mieszkaniach), ale jesli masz miejsce to lepiej nie dawać wc i umywalki obok siebie.

  5. #5

    Domyślnie

    A ja mam obok siebie i nie widzę żadnego problemu. Kibelek czysty, sama go przecież szoruję, a poza tym do użytku rodziny, a nie toaleta publiczna.

  6. #6

    Domyślnie

    Mam małą łazienkę i w niej kolejno na jednej ścianie sprzęty: wanna, umywalka, sedes, wszystko praktycznie na styk.
    Nigdy nie przyszło mi do głowy to co Tobie.
    Zresztą myjemy zęby nad wanną, a nie nad umywalką, może dlatego?
    Oczywiście kibelek jest zawsze po użyciu zamykany i jest prawie jak w salonie. [/img]

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    U mnie bedzie obok siebie co mi nie przeszkadza.

  8. #8

    Domyślnie

    Jak masz kibelek obok umywalki, to można łatwo zamontować baterię bidetta, która jest bardzo wygodna.

  9. #9

    Domyślnie

    ja tez w swoim obecnie mieszkaniu mam takie rozwiązanie i jak padła odpowiedź wcześniej nic mi nie smierdzi bo dam o wc

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony