dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Metalowe futryny

    Cześć!
    Podczas budowania mieszkania zamontowałem sobie metalowe futryny (sam nie wiem dlaczego to zrobiłem) i teraz mam problem. Chciałbym mieć w mieszkaniu drewniane futryny. Ale - nie chciałbym robić sobie bałaganu w mieszkaniu i usuwać starych futryn tylko zamontować coś takiego:

    http://www.classen.pl/www/pl/drzwi.php?id=7,33,706

    Czy to się do czegoś nadaje?
    Czy może zrezygnować i wywalić stare futryny i zamontować nowe?
    Nareszcie na swoim

  2. #2

    Domyślnie

    mozna i tak ale ja osobiscie wolal bym wyrwac stara oscieznice i wstawic nowa ... pamietaj ze otwor sie zmniejszy po zastosowaniu nakladki... a nakladka to zawsze tylko nakladka.

  3. #3

    Domyślnie

    Wczoraj właśnie byli Panowie i pobrali wymiary itd. Jutro mam poznać całkowity koszy ew. wymiany futryn i zamontowanie nowych ze skrzydłami dzwiowymi...
    Nareszcie na swoim

  4. #4

    Domyślnie

    o fajnie ze znalazlem ten watek wlasnie tez szukalem czegos zebym nie musial wywalac swoich starych stalowych futryn. A to co pokazales wyglada sensownie. Jak juz bedziesz mial wycenione swoje drzi to sie odezwij pls
    pozdrawiam
    poszukiwacz atrakcyjnej działeczki blisko Wawki

  5. #5

    Domyślnie

    Musisz tylko pamiętać o tym co napisała Moskwa. Jeżeli masz metalową ościeżnicę 80 to wstawiając nakładkę będziesz mógł w tym miejscu mieć drzwi 70. Należy zatem rozważyć czy jednak nie usunąć metalowych.
    Roman

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony