dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Jak kształtują się teraz ceny styropianu Swisspor? Proponują mi 147 zł za m3 i nie wim czy to dobra cena.

  2. #22

    Domyślnie

    Kupiłam swisspor WDV100 na podłogę i nie żałuję. Świetny jakościowo, prosty, twardy. Polecam.

  3. #23

    Domyślnie

    czy warto dopłacać do frezu?
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  4. #24

    Domyślnie

    odgrzeje kotleta. rozglądam się za styropianem do ocieplenia na wiosnę . celuje w grafitowy lambda 031. tu mam pytanko do osób (wykonawcy lub inwestorzy) które mogą coś powiedzieć o styropianie Swisspor Lambda Fasada. Jak z jakością płyt równe krzywe , czy trzymają wymiary itp. . Będę kupował 15 cm z frezem. Cena za jaką mogę kupić to 200 zł brutto z frezem ,195 zł brutto prosty.
    pozdro.

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    Mam ten styropian u siebie, bez frezu: 5,6,8,10,12,15,16,18 i 20cm. Jestem bardzo zadowolony. Zdarzają się odchyłki ale są bardzo nieznaczne i na pomijalnej ilości. Przynajmniej w mojej partii.
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert skitek Zobacz post
    Mam ten styropian u siebie, bez frezu: 5,6,8,10,12,15,16,18 i 20cm. Jestem bardzo zadowolony. Zdarzają się odchyłki ale są bardzo nieznaczne i na pomijalnej ilości. Przynajmniej w mojej partii.
    robert skitek dzięki za odpowiedz. Może jeszcze ktoś mógłby coś powiedzieć o tym styropianie. zastanawiam się pomiędzy Swissporem a Austrothermem. przy okazji mam jeszcze jedno małe pytanko. ile centymetrów powinien zachodzić styropian na ramę okienną tzw węgarek ? dodam iż moja rama w oknie ma 67 mm.
    pozdro.

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  8. #28

    Domyślnie

    Dzisiaj dotarła do mnie dostawa styropianu Swisspor Fasada Lambda na który w końcu się zdecydowałem . Po wyrywkowej kontroli 3 paczek ze 113moge powiedzieć na chwilę obecną że styropian prosty, trzyma wymiary . wagowo też chyba ok. 1 paczka Lambda Fasada 15 cm z frezem o objętości 0,287 m3 waży 4,05 kg natomiast 1 paczka WDV EPS 70 o objętości 0,3 m3 waży 4,64 kg.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_0513.JPG
Wyświetleń:	339
Rozmiar:	68,2 KB
ID:	177515  
    Dom pow. po podłodze 170m2+garaż 29m2+kotłownia 9m2.
    ściany max 29cm+styropian grafitowy 15cm 031,podłoga 13 cm styropian 037,poddasze super mata 30 cm. okna 3 szybowe 11szt , okna dachowe 2 szybowe 6szt ,wentylacja grawitacyjna.układ mieszany. podłogówka
    (około90m2) + 8 grzejników . Kocioł Wolf CGW 20/120 z wbudowanym zasobnikiem warstwowym 50l. sprzęgło + 2 grupy pompowe, kominek z ciepłą zabudową +dgp do 5 pokoi na poddaszu.
    moje zmagania z budową
    http://www.tommar.mojabudowa.pl/

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony