dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 57
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 1137
  1. #201
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dysoft

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    8

    Domyślnie

    uwaga na tą firmę, serdecznie radzę nie korzystać:

    "Tech-Dom" Instalatorstwo Sanitarne Ryszard Rybakowski
    05-410 Józefów, ul. Kwiatowa 26 - woj. mazowieckie


    szczegóły opisałem w wątku:
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...588371#1588371

  2. #202

    Domyślnie

    Nie polecam współpracy z firmą
    www.brej.zlotoklos.pl

    Właściciel jest "sympatycznym" oszukańcem.
    Porzucili budowę bez przyczyny i inne................

    Betsi

  3. #203
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lukrecja_

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    9

    Domyślnie Derpal i GALA DRZIW I OKIEN- SMUTNY DUET!

    Zgadzam się z tobą w zupełności. Jeśli ktoś się zastanawia nad tym producentem, proponuję inny wybór. Szkoda pieniędzy i nerwów. Poziom obsługi klienta zerowy. Ja kupiłam drzwi drewniane w firmie Gala Drzwi i Okien w Warszawie przy ul. Bartyckiej i dwa miesiące później zaczęły się moje kłopoty. Musiałam czekać 2 miesiące, aż ktoś się łaskawie pofatyguje obejrzeć, dlaczego do domu wlewa sie woda! Sprzedawca wart jest producenta. Brak szacunku dla klienta. Dlatego najlepiej unikać tego smutnego duetu.

  4. #204

    Domyślnie Re: NIE POLECAM!!

    Cytat Napisał lczar
    dostawca piasku - Chełstowski
    Niestety za pozno przeczytalam ten watek poczatek budowy i za mna pierwsze zle doswiadczenia - podpisuje sie pod powyzszym i nie polecam uslug pana Chełstowskiego. Mial byc zwir plukany grubszy, przywiozl jakas drobnice z duza iloscia piachu, do konca upieral sie, ze to wlasnie to, co zamawialam

  5. #205

    Domyślnie Pazio Beton z Woli Duckiej k/Otwocka - robią przekręty

    1. Robią przekręty na ilości metrów dostarczanych na budowę - zamawiasz więcej dostajesz mniej, płacisz za wiecej.
    2. Są BARDZO NIETERMINOWI!!!!!!!!!! potem żerują na szantażu żeby tylko jak najwięcej ściągnąć z klienta.
    3. Niestety za późno dowiedziałem się, że zawyżają klasy sprzedawanego betonu, wszyscy lokalni deweloperzy z tego powodu zrezygnowali ze współpracy z tą firmą.

    Generalnie Pazio Beton z Woli Duckiej k/Otwocka NIE POLECAM!!!

  6. #206
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sirraf

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    8

    Domyślnie Dla nas to wyłudzenie - meble kuchenne

    usunięta informacja

  7. #207

    Domyślnie

    A ja przestrzegam przed skorzystaniem z usług firmy VEGA z Lesznowoli- kostki brukowe. Niesolidni !!!!!!!!!!!!!

  8. #208

    Domyślnie

    nie polecam zdecydowanie

    KRZYSZTOF GUZEK (tel 509 091 496) z Siedlec, ale działa na terenie Warszawy


    nam stawiał stan surowy i robił więźbę. Niestety stopniowo okazywalo się, że coraz więcej rzeczy zostało wykonanych niesolidnie lub całkowicie wbrew logice i regułom budowlanym. Np. jedna ze ścian stoi tylko w połowie na fundamencie, żeby wstawić veluxy dekarze musieli wyciąć jedną z krokwii, wszystkie inne musieli podpiłować, bo inaczej nie dałoby rady otworzyć okien, okna i ściany poprzesuwane względem projektu.

    Poza tym jego ekipa to wyjątkow brudasy, zarówno jeśli chodzi o higienę osobistą jak i teren wokół budowy. No i znany wszystkim problem z alkoholem.

    radzę się zastanowić nad zleceniem prac tej ekipie
    w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny

  9. #209
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kwiat1

    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    2

    Domyślnie PRZESTRZEGAM PRZED FIRMĄ "YALE" W-WA - podróby kla

    Przestrzegam wszystkich Państwa budujących i wykańczających dom/mieszkanie przed firmą YALE - KLAMKI, AKCESORIA - BARTYCKA 24/26 PAW. 225 WARSZAWA. Zamówiłem markowe niemieckie klamki, a dostałem "podróby" Nie ma mowy o zwrotach, nawet jak chciałem kupić inny towar u nich większej wartości - jeszcze na mnie ochronę nasłali. Bardzo niesolidny sklep - PROSZĘ OMIJAJCIE "YALE" PAW. 225 BARTYCKA24/26.

  10. #210

    Domyślnie

    No dobra, ale nie badz monotematyczny.

    Pozdr.

  11. #211

    Domyślnie

    O tym Yale to już kiedyś było...
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  12. #212

    Domyślnie

    Tym panom mowie ZDECYDOWANE NIEEEE!!
    Adrian Bartosiak-firma budowlana z brwinowa.
    nie istnieją dla niego terminy, pracownicy zmieniają sie tak szybko ze nie nadążałem informować kolejnych jak robić.niezorganizowany-jutro dla tego pana to nastepny m-c. Generalnie szkoda zdrowia marnowac za własne pieniądze - a te ostatnie to brałby od razu. Skonczylo sie na tym ze pewnego dnia opuscił bez zapowiedzi teren budowy-"ani słychu ani widu".
    Jacek Prochacki-hydraulik okolice pruszkowarowniez ZDECYDOWANE NIE.
    dałem do wyceny projekt instalacji c.w.u. uzgodnilismy cene i termin.Terminy niedotrzymane-niech bedzie. Robota niechlujna, skrzynki krzywo osadzone, rozdzielacze byle jak, sciany pod instalacje podkute metodą mikrowybuchów, uszkodzone instalacje elektryczne.Generalnie strach wpuscic na budowe.Najważniejsze: nagle wzrósł o 1/3 koszt-zaznaczam ze nie wnosiłem zmian do projektu.
    jak ktos bedzie zainteresowany-szczegółowe dane na PW

  13. #213
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Uwaga na biuro projektowe ŁAW-BUD z Grodziska Mazowieckiego!


    Pani pseudoarchitekt Irena Ł. jest osobą nierzetelną, niekompetentną, nieuczciwą, niezorganizowaną, niesłowną. W trakcie adaptacji zapomina o zmianach, gubi dokumenty. Na umówione spotkania po prostu nie przyjeżdża, tłumacząc sie,że "jest w terenie". "Zapomina" o ustaleniach finansowych żądając kwoty dwa razy większej, niż była umówiona. Przy każdym z trudem wymuszonym spotkaniu brała od nas nr. telefonu( ok. 10 razy, ale i tak nie dzwoniła...
    Po wielu naciskach oddaje projekt niekompletny, bez wymaganych dokumentów i umówionych zmian!!!!!, po czym nie odbiera telefonów, a w biurze twierdzą, że nie wiedzą gdzie jest(cyt." przecież się nam nie tłumaczy...")
    Jeżeli chcecie zaoszczędzić sobie, czasu, nerwów, kłopotów, siwych włosów i pieniędzy - OMIJAJCIE JEJ BIURO Z DALEKA!!!!!

  14. #214

    Domyślnie

    proszę unikać współpracy z Magic Stones, Panem Maćkiem Kabatem, kamieniarzem
    z Grodziska Mazowieckiego
    przekręcił mnie na potężną kasę
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  15. #215

    Domyślnie

    Mirosław Majczyna podejmuje się wszystkiego od stanu surowego po wykończenia. U mnie wszystko do poprawy. Kompletni partacze i pieniążki oczywiście z góry co tydzień. Jak powiedziałam, że więcej nie dam ponieważ jest nadpłacone i dużo poprawek to już w poniedziałek nie wrócili. Pan Majczyna uważa, że jak ludzie pracują cały tydzień to trzeba im zapłacić niezależnie ile zrobione i oczywiście ja mam to zrobić ( a worki pełne butelek i puszek).Teraz działają w Grodzisku i już współczuję inwestorowi. Jak się poznaliśmy w Koniku gdzie również robili wykończenie domu to zrobili naprawdę dobre wrażenie a okazali się najgorszym koszmarem. Dodam, że oczywiście ceny mimo umowy zmieniał w trakcie. Tłumaczył cyt."to już teraz inaczej kosztuje" lub " za to jest inna cena bo dużo roboty". Koszmar po nich mam dosyć budowania.

  16. #216

    Domyślnie Kominek - przestrzegam

    Przepraszam za trochę off-topic, ale, jak by nie patrzeć, to co opiszę, jest pewnym doświadczeniem, którym chciałbym się podzielić. Być może dzięki temu ktoś ocali swoje pieniądze i czas.

    Chciałbym przestrzec przed oferującym swe usługi w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego (być może też w Warszawie) kominkarzem Adamem Bargiel (tel. 506097979).
    Wykonawca ten podjal sie wykonania kominka w domku jednorodzinnym.
    Poczatek wspolpracy byl typowy i akceptowalny: wybraliśmy z jego albumu kilka projektów, na których mieliśmy się oprzeć, ustaliliśmy wspólnie wstępne założenia, oszacowaliśmy wstępnie koszty, na starcie wzial zaliczke na materialy (2000zl, podpisal pokwitowanie), i po ustalonym czasie przystapil do prac. Kominek mial byc postawiony w max 2 tygodnie.
    Po ok. tygodniu pan Adam zaczal pojawiać się "w kratkę", tlumacząc się za każdym razem innymi "obiektywnymi" powodami. Ponieważ jestem spokojnym człowiekiem, dawałem wiarę wytłumaczeniom i czekałem cierpliwie.
    Potem sytuacja pogorszyła się - musiałem szukać p. Adama przez jego znajomych, dzwonić z innych telefonów (mojego nie odbiera), czasem udawało się nakłonić go do przyjazdu i porobienia czegoś przez chwilę (po chwili zwykle miał telefon i musiał gdzieś jechać, albo pod pretekstem konieczności zakupienia jakiegoś materiału uciekał).
    Obecnie mija już 4 miesiące odkąd p. Adam rozpoczął prace. W miedzyczasie powierzyłem mu (o naiwności...) kolejne pieniądze: 800zł na odbiór kamiennego blatu, który wcześniej z żoną wybraliśmy u wskazanego przez p. Adama kamieniarza. Blatu oczywiście nie zobaczyłem na oczy, natomiast kilkukrotnie słyszałem od p. Adama, że:
    - kamieniarz jeszcze nie zrobił, ale ma już szablony
    - kamieniarz robi, powinien być jutro lub pojutrze
    - nie dałem jeszcze kamieniarzowi szablonów
    - nie mogłem podjechać do kamieniarza
    - na wtorek (który?????) będzie napewno
    Ostatni raz widziałem go w piątek, kiedy to przyjechał kończyć ("na najbliższy wtorek skończę napewno!"). Ponieważ musiałem jechać do pracy, zostawiłem go wraz z zaufanymi glazurnikami - okazało się, że dał nogę 15 minut po moim wyjeździe (czyli był ok. 1 godzinę) i tyle się narobił. Ten "najbliższy wtorek" mija dziś - nie muszę chyba pisać, że ani widu, ani słychu.
    Prace oceniam na wykonane w jakichś 80...85%
    W międzyczasie dowiedziałem się, że nie jestem pierwszym inwestorem, któremu p. Adam wykręcił podobny numer - tak więc kategorycznie przestrzegam przed tym pajacem.

    PS. Jeśli ktoś miał już z tym wykonawcą jakieś problemy, proszę o kontakt na priv - myślę, że nie można puszczać takich spraw płazem...
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  17. #217

    Domyślnie

    Kominkarz Adam Bargieł z Nowego Dworu Mazowieckiego (polecam lekturę: http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=103933).
    Kominek, który miał być zrobiony w dwa tygodnie cztery miesiące temu, nie jest skończony do dziś. Zaliczka na materiały i na kamień została wypłacona na początku - materiały kupił (choć coś mi się nie wydaje, że za 2000zł), kamienia nie widziałem do dziś. Gość jest wyjątkowo niesłowny, nieterminowy i nieuczciwy. Oczywiście nie odbiera telefonów - muszę uciekać się do proszenia znajomych, żebym mógł zadzwonić z ich numeru.
    Ponadto okazało się, że nie jestem jedyną osobą, którą naciągnął i oszukał.
    Odradzam zdecydowanie.
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  18. #218
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Krzyzak
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    zobacz - moze w dziale budujacych z W-wy i okolic macie cos jak Czarna lista wykonawcow - my z 3miasta mamy cos takiego i takie osoby wlasnie tam laduja
    mamy tez biala liste, wiec latwo sie zorientowac kto jest polecany a kto nie - wszystko w 1 watku
    Pozdrowienia.
    Krzyżak - bo z Malborka

    Mitsumaniaki - www.mitsumaniaki.com/forum (wszystko o autach Mitsubishi)

  19. #219

    Domyślnie

    Witam,
    a tak dla odmiany

    pilnie poszukuje sprawdzonej ekipy budowlanej okolice chotomowa od września

  20. #220

    Domyślnie

    Już tam trafił.
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

Strona 11 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony