dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 57
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 1137
  1. #241

    Domyślnie

    spółka GAZ z Błonia szczerze odradzam. Niestety dostają zlecenia z gazowni w Grodzisku Maz. Nie mamy gazu i jeszcze jakiś czas mieć nie będziemy ponieważ nie daliśmy się oszukać. Szkoda słów.

  2. #242

    Domyślnie Przestrzegam przed pseudo fachowcem z Radości pod Warszawą.

    Pan Tadeusz Kazimiok z Radości wraz z dwoma synami. Totalne nieporozumienie. Obiecuje, umawia się a potem unika kontaktu, kłamie. Jeśli ktoś chce stracić trochę zdrowia i czasu, to serdecznie polecam.
    EMI0

  3. #243

    Domyślnie od p.tadeusza z daleka!!!!!

    potwierdzam, jeśli ktoś chce mieć kłopoty to najlepszy sposób!!!

  4. #244

  5. #245

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewik_1
    Właśnie pierwszy raz rozstaliśmy się z jedną firmą: www.klimatyzacja.org.pl

    Ciężko było współpracowac z nimi, bo wiecznie Pan W. przekładał terminy, jak się umawiał rano to zwykle był koło 12-13godz. zawsze wykonywali o wiele mniej niż zostało ustalone i na co była przeznaczona zaliczka.
    A w tym tyg. miał we wtorek robic GWC, oczywiście tradycyjne opóźnienie zamiast rano było 13, zamiast 40m rur Pan W. przywiózł 27m, my zamówlismy na własny koszt koparkę i tu Pan W. zaczął ściemianie, żeby jednak przełożyć, bo za mało rur. Jak znaleźliśmy mu sklep z rurami to wsiadł, pojechał i znikł. Jak robotnicy Pana W. zaczełi rozkładac rury to się okazało że nie mają o tym zielonego pojęcia i koparkowy ich podpowiadał bo kiedyś to widział.
    Po którejś rozmowie tel. w końcu się przyznał ze nie pojechał po rury tylko na inną budowę.
    Obiecał wykonanie w środę, oczywiście się nie pojawił, po telefonie z mojej strony obiecał czwartek ale ani telefonu ani Pana W. i zostaliśmy z wykopanym rowem.
    Podsumowując: decydując sie na wpółpracę z tym Panem proszę się nastawić, że żąda zaliczek, nigdy nie jest terminowy, jego pracownicy nie znaja się na wykonywanej pracy, a on nie ma czasu by ich nadzorować, potrafi kłamać w żywe oczy. Szkoda wydawać na niego pieniądze w takiej jakości jaka on prezentuje reku i gwc możecie zrobić sami, a najlepiej wziąć inną sprawdzoną firmę.
    Muszę przyznać, że w naszym przypadku pan Witold, o którego firmie mowa, był bez zarzutu...Przyjechał o umówionej godzinie, uzgodniliśmy szczegóły, za kilka dni zrobił wycenę. W dogodnym dla nas terminie przyjechał i zamontował kanały wentylacyjne, nie żądając wcześniej żadnych zaliczek na materiały...Zapłaciliśmy tylko za rzecz wykonaną. Po tynkach i wylewkach ciąg dalszy...Mam nadzieję, że będzie równie ok...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  6. #246

    Domyślnie

    dowiedziałem się że teraz płacze p.Mariusz z Otwocka, bo po raz enty p.Tadeusz nabił kolejnego inwestora w butelkę.. ale nie jest mi jego żal!!! skoro istnieje forum, i daje się ostrzeżenia, a ktoś jest ...głupcem, to niech płaci!!! Kto następny??? Tadeusz z Radości już czeka, rączki zaciera i kaskę zgarnia. Ot... i głupi naród......
    EMI0

  7. #247

    Domyślnie Pieńkowski z Puznówki

    Kolejna odsłona współpracy z Pieńkowskim z Puznówki!
    Ktoś zabrał mi z działki 1080 szt. bloczka betonowego, którym tak się chwalił, że mi załatwił. Na 90%, stawiam, że wziął na krechę i nie zapłacił, a że nie odbierał telefonów (ode mnie nie odbiera od 3 tygodni) to tak się zakończyło. Już raz mi taki numer wywinął z Pustakiem Max.
    [/b]
    Ładnie tutaj.

  8. #248

    Domyślnie Pieńkowski

    Witaj!
    Teren budowy został protokołem przekazany Wykonawcy w formie umowy. Faktury za bloczek nie mam bo Pieńkowski za niego nie zapłacił w już mi znanej hurtowni w Sulejówku. Wziął towar, nie zapłacił i dlatego sobie go zabraliprawowici właściciele - kolejny świadek w sądzie (przedstawiciel hurtowni). Współczuję sobie i innym którzy dali nabić się w butelkę a on jeździ sobie A8. Pani z hurtowni pytała czy mam z nim jakiś kontakt- od 3 tygodni albo i dłużej nawet z nim nie rozmawiałem.
    PZDR
    Ładnie tutaj.

  9. #249

    Domyślnie

    jeżeli macie umowy, w których jest zapis, że wykonawca kupuje materiał i otrzymał na ten cel kasę od was i nie zrobił tego, to jak najbardziej podpada to pod karną sprawę o oszustwo i przywłaszczenie zagrożone karą 5-8 lat więzienia
    zgłaszajcie to na policję!!
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  10. #250
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kirkris
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.234
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    cześć Iza, jak tam Twoja sprawa?

  11. #251

    Domyślnie

    cześć Krzyś!
    a gdzie Ty się znów podziewasz??
    która sprawa??
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  12. #252
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kirkris
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.234
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał izat
    cześć Krzyś!
    a gdzie Ty się znów podziewasz??
    która sprawa??
    z kamieniarzem? jestem chwilę na GG

  13. #253

    Domyślnie

    czy ktoś miał z tym panem doczynienia?
    EMI0

  14. #254
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    godarkan

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    jestem nowy na forum i od razu po przejściach, chciałbym BARDZO, ALE TO BRARDZO niepolecić i ostrzec innych przed firmą:

    BUD-POL
    Tomaszów Mazowiecki

    reprezentowaną przez

    Wojciecha Mielowskiego
    tel. 509 767 731 lub 502 247 369

    Jest niedokładny, nie umie nic zaplanować, nie pilnuje ludzi, jego najster potrafi zadać pytanie jak się muruje, bo on nie wie.

    Prosze żeby ostrzec wszystkich na terenie woj. mazowieckiego - wiem że teraz "grasuje" w Siedlcach, poprzednio w rejonie Piaseczna i Konstancjina, a zachaczył nawet o Warszawę, Piastów i Pruszków. UWAGA NA NIEGO!!!

    Pozdrowionka

  15. #255
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kris2001

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    7

    Domyślnie Re: DOMBUD 3 SKULIMOWSCY -ZA NIC NIE POWIERZAJCIE IM WYKONAW

    Cytat Napisał rrobertr
    Dołączę się ze świeżymi doświadczeniami.
    Proszę o kontakt osoby,którym DOMBUD 3 realizował inwestycje.Moją sknocili od początku do końca i twierdzą, że był to przypadek w co nie wierzę biorąc pod uwagę skalę "przypadku".Od chwili rozpoczęcia prac spotykałem się z kłamstwami,brakiem nadzoru,niekompetencją,niechlujstwem,bałaganiars twem,błędami i wadami wykonawczymi,niezgodnościami z projektem.Czy tylko ja miałem pecha?Czy może bracia Skulimowscy podobne działania przyjeli jako standard?Dom przed ukończeniem już wymaga remontu.
    ZDECYDOWANIE ODRADZAM.Oczywiście powyższą opinię na temat "pożal się Boże firmy" w każdej chwili mogę udokumentować.Ludzie szanujcie swoje pieniądze.Skulimowscy nie zrobią tego napewno.Nie dajcie im na to szansy.
    W ubiegłym roku podczas castingu dzwoniłem do tej firmy i pytałem się o koszty robocizny za wybudowanie domu w stanie surowym - niestety pa mi poweidział, że on buduje tylko z własnych materiałów i to dało mi dużo po myślenia - z obawy przed sprawdzeniem komponentów cenowych podaje koszt wybudowania 1 metra kwadratowego co nie pozwoliło mi porównać tej firmy z innymi oferentami - a w reklamie podają, że szanują pieniądze klienta - kompletna ściema i próba wydojenia jak największej kasy. Nie polecam
    kris2001

  16. #256
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubaimycha
    Cytat Napisał Ewik_1
    Właśnie pierwszy raz rozstaliśmy się z jedną firmą: www.klimatyzacja.org.pl

    Ciężko było współpracowac z nimi, bo wiecznie Pan W. przekładał terminy, jak się umawiał rano to zwykle był koło 12-13godz. zawsze wykonywali o wiele mniej niż zostało ustalone i na co była przeznaczona zaliczka.
    A w tym tyg. miał we wtorek robic GWC, oczywiście tradycyjne opóźnienie zamiast rano było 13, zamiast 40m rur Pan W. przywiózł 27m, my zamówlismy na własny koszt koparkę i tu Pan W. zaczął ściemianie, żeby jednak przełożyć, bo za mało rur. Jak znaleźliśmy mu sklep z rurami to wsiadł, pojechał i znikł. Jak robotnicy Pana W. zaczełi rozkładac rury to się okazało że nie mają o tym zielonego pojęcia i koparkowy ich podpowiadał bo kiedyś to widział.
    Po którejś rozmowie tel. w końcu się przyznał ze nie pojechał po rury tylko na inną budowę.
    Obiecał wykonanie w środę, oczywiście się nie pojawił, po telefonie z mojej strony obiecał czwartek ale ani telefonu ani Pana W. i zostaliśmy z wykopanym rowem.
    Podsumowując: decydując sie na wpółpracę z tym Panem proszę się nastawić, że żąda zaliczek, nigdy nie jest terminowy, jego pracownicy nie znaja się na wykonywanej pracy, a on nie ma czasu by ich nadzorować, potrafi kłamać w żywe oczy. Szkoda wydawać na niego pieniądze w takiej jakości jaka on prezentuje reku i gwc możecie zrobić sami, a najlepiej wziąć inną sprawdzoną firmę.
    Muszę przyznać, że w naszym przypadku pan Witold, o którego firmie mowa, był bez zarzutu...Przyjechał o umówionej godzinie, uzgodniliśmy szczegóły, za kilka dni zrobił wycenę. W dogodnym dla nas terminie przyjechał i zamontował kanały wentylacyjne, nie żądając wcześniej żadnych zaliczek na materiały...Zapłaciliśmy tylko za rzecz wykonaną. Po tynkach i wylewkach ciąg dalszy...Mam nadzieję, że będzie równie ok...
    u nas w sumie też ok

  17. #257
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    Za to na czarną listę wpisuję pana Marcina Błachnio z Maciejowic pracuje na terenie Warszawa-Grodzisk. podpisał umowę ale usterek nie naprawił i zostawił niedokończoną pracę (spiżarnia bez tynku, dół bez 2 warstwy gładzi, klatka schodowy i k-g nieprawidłowo zaszpachlowane). Nie mówiąc już o totalnym bałaganie. Wieczorem jeszcze mówił, że rano się zabierze za to i za tamto a rano klucze zostawił przed zamkniętym domem nie zabezpieczywszy go alarmem. Wezwany pismem do powrotu lub zwrotu kasy sprawę olał. Pan ogłasza się na allegro.

  18. #258

    Domyślnie

    Cytat Napisał Regut1
    Na dzień dzisiejszy z 5 budów, które rozpoczął żadna nie została przez niego zakończona, a zaliczki zostały pobrane. Nie wiem czy przy tej skali nie można tego zakwalifikować jako świadome działanie . W mojej ocenie to podpada pod paragraf ? Jedna, dwie rozumiem ale 5 w ciągu roku to już lekka przesada . Nie wiem na ile to prawda ale podobno ma już następne zlecenia . Ciekawe z jakim skutkiem się one skończą?
    Nawet nie tylko świadome działanie, ale Pieńkowski uczynił sobie z tego procederu źródło stałego utrzymania.
    Ładnie tutaj.

  19. #259

    Domyślnie

    to jest chore, facet oferuje swoje usługi, nie dotrzymuje terminów, paprze robotę, mota się, kłamie, a jednak coraz to nowych inwestorów naciąga....

  20. #260

    Domyślnie

    dolaczam do fanow klimatyzacja.org.pl i pana W. wszystko jest w porzadku DOPOKI nie zaplaci sie calej kasy; potem prawdopodobienstwo zobaczenia z bliska tych fachowcow jest porownywalne do wygranej w 'totka'; w sumie podstawowe roboty poszly dobrze i kto by przypuszczal ze z chwila wreczenia ostatniej zlotowki pan W ulegnie takiej przemianie; zmarnowalismy bardzo duzo czasu zwalniajac sie z pracy, biorac urlop, lecac z wywieszonym jezykiem i tak jedyne 4 razy bo mieli byc i wszystko wyregulowac ,zalozyc itp; znajomi maja na razie miesiac poslizgu
    jesli moge wiec cos poradzic nie placcie zaliczek a ostatnia kase najlepiej jakis czas po skonczeniu robot; chyba to jedyna metoda jak juz ktos w to wdepnal

Strona 13 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony