dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 57
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 1137
  1. #421

    Domyślnie

    Podciągam, bo sklep milczy jak zaklęty. Ani be, ani me, ani kukuryku. Nabrali wody w usta.To już totalne olewanie klienta.

  2. #422

    Domyślnie

    Podnoszę bo minęły już cztery miesiące od chwili złożenia reklamacji, a na mój list firma nie odpowiedzała ani telefonicznie, ani pisemnie. Nie będę tego komentowała.

  3. #423

    Domyślnie

    jeżeli firma nie odpowiedziała na piśmie na twoje pisemne żądanie, to znaczy że twoje żądanie dooprowadzenia do zgodności ze stanem pierwotnym zostało rozpatrzone pozytywnie. to powinien powiedzieć tobie prawnik.
    rano, wieczór, we dnie, w nocy - będę zawsze ku pomocy

  4. #424

    Domyślnie

    Cytat Napisał hybris
    jeżeli firma nie odpowiedziała na piśmie na twoje pisemne żądanie, to znaczy że twoje żądanie dooprowadzenia do zgodności ze stanem pierwotnym zostało rozpatrzone pozytywnie. to powinien powiedzieć tobie prawnik.
    Powiedział, ale firma nic sobie z tego nie robiła. Odezwali się w ostatnim dniu terminu, który za radą prawnika wyznaczyłam im na dokonanie wymiany (10.07), czyli po czterech miesiacach od złożenia reklamacji i powiedzieli, że w poniedzałek mogę sobie odebrać miskę i... sama ją zamontować, bo to przecież nie problem. Chyba już nie mam siły ani ochotyz nimi walczyć o wymianę, chociaż za założenie miski już raz zapłaciłam, a hydraulika to trochę nie moja dziedzina

  5. #425

    Domyślnie

    przedwczoraj "po drobnej utarczce słownej" miska została wreszcie wydana. Wymiana to już "oczywiście" mój problem.

  6. #426

    Domyślnie Uwaga na braci spod Siedlec

    Przestrzegam przed braćmi Sylwek i Jarek z pomocnikami. Mają silny akcent zza Buga. Robią ocieplenia zewnętrzne i strychowe, tynkowanie, ogrodzenia. Jeżdżą czerwoną Mazdą LLU 46JS czarny Mercedes WSI 70JN, widziałem też w bordowym Oplu Vectra. Na początku wyglądało OK potem coraz gorzej. Okna niezabezpieczone potem porysowane i tekst, że takie były. Wstawiłem węglowy piec c.o., to mi następnego dnia tak rozhajcowali, że woda się zagotowała, pompa wyłączyła i temperatura potopiła rurki c.o. w skrzynkach rodzielczych - ale oczywiście to nie ich wina, pompa nawaliła za to już chciałem ich pogonic, ale się jeszcze wstrzymałem - niestety. Co tylko się dało schować (zatynkować, zakleić itp) to na 100% to było. Nawet jak palcem pokazywałem, że to do poprawki, to potem trzeba było sprawdzić bo i tak tego nie robili, a nie wszystko dało się sprawdzić po zakryciu płytą K-G, czy tynkiem. Sam proponował jak niektóre rzeczy robic, po czym robił na odpierdziel i zupełnie nie tak jak ustalone. Po jakimś czasie zamieszkali w domu i zrobili z domu chlew. Niektórych materiałów szło dziwnie dużo, ale za rękę nie złapałem. Kiedy stwierdziłem, że prace nie postępują zbyt dobrze i nie chciałem dać kolejnej zaliczki, to mi zostawili robotę i cały chlew po sobie i zwiali . Po miesiącu jeden przylazł i coś przebąkiwał, że on by wrócił, jak powiedziałem, żeby się gonił, to się wydarł, że im nie zapłaciłem, a potem, że on zostawił gumowce i chce je zabrac (zostawił nie tylko gumowce ale ze 3 duże wory syfu, który musiałem wysprzątac). Fakt starałem się, żeby mieli argument finansowy. W naszych realiach nie można dawac za dużo, jak się okazuje przytrzymana kasa była za mała, bo im się opłaciło spylic na inna robotę. Potem dostełem jeszcze SMS z pogróżkami, ale mu co nieco odpowiedziałem i się uspokoił. Mam nadzieję, że na dobre, bo jakbym go dorwał, to nie ręczę za siebie.

    Pozdrawiam

  7. #427

    Domyślnie

    To napisz, za jakiś czas, czy ta nowa nie robi przypadkiem tego samego...
    No i gratulacje bo w końcu się udało!

  8. #428

    Domyślnie

    Napiszę Teraz szukam hydraulika, który przyszedłby tylko wymienić sedes

  9. #429
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    expat

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    Potwierdzam partactwo tej firmy. U mnie robił meble kuchenne jakieś 2 lata temu. Obudowa lodówki od początku odstaje od ściany, oświetlenie jest zmontowane z kawałków kabli różnej grubości, transformator wybuchł mu w czasie montażu w taki sposób, że kawałki tworzywa pobrudziły nieodwracalnie powierzchnię blatu, wszystkie siłowniki podtrzymujące drzwiczki szafek są rozwalone po 2 latach eksploatacji. Meble po dwóch latach rzadkiego używania wyglądają jak sterta desek. Umawianie się na poprawki i nie przybywanie w terminie to standard u tego człowieka. Chodzi o to, aby odciągnąć w czasie sprawę, tak by upłynął termin rękojmi.

  10. #430

    Domyślnie red

    pozostaje tylko mieć nadzieję, że REDAKCJA sprawdza adresy IP tych forumowiczów, którzy tak łatwo dopisują się do postów "przestrzegam..."
    rano, wieczór, we dnie, w nocy - będę zawsze ku pomocy

  11. #431

    Domyślnie

    ciekawa jestem jak ta sprawa się rozwija? Czy policja coś zdziałała?

  12. #432
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Depi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.865
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Jak dotąd nic. Poprosili go grzecznie, żeby oddał kasę.

    Nie oddał. Coż za niespodzianka! Ale Policja była autentycznie zdumiona...
    GG: 1243811
    Siennik Budywy Aktualizacja 13.X.09 - This battlestation is fully operational!
    Komentarze

  13. #433
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Depi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.865
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Ach jeszcze dodam, że Pan Dec wciąż szaleję pod szyldem WSB PREMIUM. Trzymać się z daleka!!!
    GG: 1243811
    Siennik Budywy Aktualizacja 13.X.09 - This battlestation is fully operational!
    Komentarze

  14. #434

    Domyślnie

    Czytam i wierzyć mi się nie chce w to co widzę Szok. Bandyci i złodzieje. Bardzo współczuję

  15. #435
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    budyn48

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    1

    Domyślnie komerplast

    ma ktoś może dokumenty tej firmy?? Bardzo prosze o kontakt, mnie zalatwil na prawie 40tys.;(

  16. #436
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Depi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.865
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Ups. To szczerze współczuję. I widzę, że temat dla prasy - policja nic nie robi, a oni kolejnych jeleni odstrzeliwują.

    Personalia pana Deca są potwierdzone przez Policję. Przynajmniej mam taką nadzieję, że nie nabrali się na jakąś fałszywkę...

    Proszę o kontakt - przekaże Panu namiary do funkcjonariuszki prowadzącej sprawę.
    GG: 1243811
    Siennik Budywy Aktualizacja 13.X.09 - This battlestation is fully operational!
    Komentarze

  17. #437

    Domyślnie

    Nie polecam firmy Impregnacja, drewno konstrukcyjne z Nadarzyna...Mają też swoją siedzibę w Starej Wsi..
    Na ich stronach internetowych same "zachwyty" jakie to mają drewno świetnej jakości....Zamówiliśmy u nich więźbę; zależało nam na impregnacji ciśnieniowo-próżniowej i wysokiej jakości drewna...
    Przy odbiorze okazało się, że drewno ma sęk na sęku i dodatkowo zaciemnienia świadczące o zapleśnieniu... Nasz inspektor nadzoru odrzucił drewno od razu...jako nie spełniające norm... Firma uważa, że wszystko jest OK i to my "marudzimy"...
    Inspektor przeszedł się po placu i ocenił drewno na III i IV gatunek....

    Szkoda czasu i pieniędzy...

    Pozdrawiam
    Buduję W.49.12 z garażem 2-stanowiskowym

  18. #438

    Domyślnie

    Mimo ostrzeżeń od izat zamówiliśmy okna i drzwi wejściowe Gebauer w firmie Wadex z Komorowa.
    Rozmawiałem jeszcze z innymi klientami i byli zadowoleni.
    Okna z szybą 0,6 były dużo tańsze niż w autoryzowanym salonie na Modlińskiej.
    Zdam relację po montażu około października.
    Dom w lesie od sierpnia 2008.

    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika

  19. #439
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Depi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.865
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Podciągam wątek, gdyż coś czuję, że Redakcja zamierza na prośbę Pana Deca wykasować jego niesławną historię. Zanim to nastąpi może jeszcze ktoś przeczyta.
    GG: 1243811
    Siennik Budywy Aktualizacja 13.X.09 - This battlestation is fully operational!
    Komentarze

  20. #440

    Domyślnie

    izat, a dlaczego współpraca beznadziejna, w jaki sposób ciebie olewali?
    nie dostarczyli towaru, nie odbierali telefonów, nie przysłali kwiatów na urodziny ani tortu?

    beztrosko sobie wypisujesz "nie polecam..." dodajesz do tego nazwę firmy i jesteś tak oszczędna w wyjaśnienia jak Gobi w tlenek wodoru

    chciałbym poczytać więcej, tak jak o kuchniach RUST
    rano, wieczór, we dnie, w nocy - będę zawsze ku pomocy

Strona 22 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony